Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Może ktoś gra w piłkę nożną na hali i mógłby coś doradzić w sprawie obuwia?

Muszę zakupić nowe halówki gdyż moje powoli kończą żywot. Szukam czegoś wygodnego, z dobrym czuciem piłki.
Wysokość podbicia bez większego znaczenia, nie muszą być na szeroką stopę, więc wybór dość duży.

Do tej pory grałem w Joma Top Flex i Munich Gresca, w sumie z jednych i drugich byłem bardzo zadowolony, ale chciałbym spróbować czegoś innego. Ktoś coś może polecić? Puma King i Adidas Kaiser odpada.

Po wstępnym rozeznaniu zastanawiam się nad:

Adidas X Tango 16.1 IN
Concave Volt+
Nike z serii Finale/Proximo
Mizuno Sala Premium II
Pantofola d'Oro Lazzarini Premio IC
Penalty Max 500T IC
EKSIS

Kolejność zupełnie przypadkowa. Może ktoś miał styczność lub jest w stanie polecić coś innego?
 
Może ktoś gra w piłkę nożną na hali i mógłby coś doradzić w sprawie obuwia?

Muszę zakupić nowe halówki gdyż moje powoli kończą żywot. Szukam czegoś wygodnego, z dobrym czuciem piłki.
Wysokość podbicia bez większego znaczenia, nie muszą być na szeroką stopę, więc wybór dość duży.

Do tej pory grałem w Joma Top Flex i Munich Gresca, w sumie z jednych i drugich byłem bardzo zadowolony, ale chciałbym spróbować czegoś innego. Ktoś coś może polecić? Puma King i Adidas Kaiser odpada.

Po wstępnym rozeznaniu zastanawiam się nad:

Adidas X Tango 16.1 IN
Concave Volt+
Nike z serii Finale/Proximo
Mizuno Sala Premium II
Pantofola d'Oro Lazzarini Premio IC
Penalty Max 500T IC
EKSIS

Kolejność zupełnie przypadkowa. Może ktoś miał styczność lub jest w stanie polecić coś innego?

https://www.r-gol.com/adidas-mundial-goal-019310.html

Nie ma nic lepszego, wygrałem!
 
Yeezy sa zajebiste, ale nigdy nie udalo mi sie kupic.
Infanty sprobuj sprzedac na zagranicznych grupkach, ktos wrzmie na pewno. W Polsce srednio, ale na jakims grailu czy cos mozesz opchnac.
Btw flyknity oreo sie pojawily wlasnie na worldboxie i chmielnej, ale mi sie nie podobaja, nie wiem skad hype na nie

Ma ktos ciuchy stone island? Ich sweterki i hoodie zajebiscie mi sie podobaja :)
 
Wyglądają fajnie, ale martwią mnie dwie sprawy - podeszwa jak Kaiserach (bez rewelacji) i są dość ciężkie. Na pewno przymierzę.
Wiesz może ile się rozbijają? Pół numeru/numer?

W tych Mundialach trenuje połowa sztabów szkoleniowych w ekstraklasie. Byli piłkarze/trenerzy polecają i to są buty nie do zdarcia. Ja miałem różne z tych droższych i lekkich też a teraz tylko mundiale na turf i halę. Ale wiadomo tu jest internet każdy może napisać co innego. Rozbijają się tylko pół numeru nie więcej.
 
  • Like
Reactions: Evo
Yeezy sa zajebiste, ale nigdy nie udalo mi sie kupic.
Infanty sprobuj sprzedac na zagranicznych grupkach, ktos wrzmie na pewno. W Polsce srednio, ale na jakims grailu czy cos mozesz opchnac.
Btw flyknity oreo sie pojawily wlasnie na worldboxie i chmielnej, ale mi sie nie podobaja, nie wiem skad hype na nie

Ma ktos ciuchy stone island? Ich sweterki i hoodie zajebiscie mi sie podobaja :)

Byla bluza kiedys.Nic ponad jakosc rzeczy o dwa razy tanszych :) Kurtki maja naprawde fajne ale ceny jeszcze lepsze. Do tego w UK gdzie mieszkam to jest pewien rodzaj uniformu.Oprocz wiekszej uwagi bramkarzy (jezeli wpuszcza ) prowokuja pytania ,,Who do ya support mate ?''
Przypał jak dla mnie :)
 
Przerobilem za czasów piłkarskich dziesiątki halowek i zawsze najlepiej grało mi się w Diadorach. Ujebalem w nich trochę bramek Cracovii, Nadwidlanowi, Garbarnii za czasów turniejów na hali Hutnika. Piękne czasy. Jeszcze gdy żyło się marzeniami o wielkiej karierze... ;) Aktualnie zupełnie nie mam pojęcia, które obuwie jest godne uwagi.
 
Byla bluza kiedys.Nic ponad jakosc rzeczy o dwa razy tanszych :) Kurtki maja naprawde fajne ale ceny jeszcze lepsze. Do tego w UK gdzie mieszkam to jest pewien rodzaj uniformu.Oprocz wiekszej uwagi bramkarzy (jezeli wpuszcza ) prowokuja pytania ,,Who do ya support mate ?''
Przypał jak dla mnie :)
No prawda, w UK nosza to kibole niestety, ale w Polsce SI jest ostatnio mega szanowane u ludzi typu stritłer
Mi sie po prostu podoba bardzo, ale sie zastanowie chyba jeszcze, bo nie spieszy mi sie wydawac tysiaka na bluze
 
W tych Mundialach trenuje połowa sztabów szkoleniowych w ekstraklasie. Byli piłkarze/trenerzy polecają i to są buty nie do zdarcia. Ja miałem różne z tych droższych i lekkich też a teraz tylko mundiale na turf i halę. Ale wiadomo tu jest internet każdy może napisać co innego. Rozbijają się tylko pół numeru nie więcej.

Dzięki za pomoc, na pewno się przyda. O tyle to istotne, że skórzane obuwie różnie się rozbija a jak wiadomo but powinien być maksymalnie dopasowany, więc warto mieć jakieś informacje 'z pierwszej ręki'. W obuwiu Munich np. gra sporo reprezentantów Hiszpanii w futsalu i cała masa ligowców, podobnie zresztą jak w Jomach. Ogólnie jestem ze swoich bardzo zadowolony ale chcę spróbować czegoś innego, zawsze będzie można przecież wrócić do sprawdzonego :).
Wcześniejsze Joma Top Flexy też były w porządku ale za mocno się rozbijały i robiły się kapciowate.
Grałem też jakiś czas w Kaiserach 5, z tą samą podeszwą co w Mundial Goal i wydawały mi się zbyt twarde i średnio przyczepne, stąd obawy. Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią (w tym na orlikach) już dawno zrezygnowałem z używania turfów. Zdecydowanie bardziej komfortowo gra mi się w korkach typu AG (teraz puma evopower 1.2, bardzo polecam jakby ktoś szukał czegoś dla siebie - ciężko o coś lepszego w stosunku jakość/cena).
Przerobilem za czasów piłkarskich dziesiątki halowek i zawsze najlepiej grało mi się w Diadorach. Ujebalem w nich trochę bramek Cracovii, Nadwidlanowi, Garbarnii za czasów turniejów na hali Hutnika. Piękne czasy. Jeszcze gdy żyło się marzeniami o wielkiej karierze... ;) Aktualnie zupełnie nie mam pojęcia, które obuwie jest godne uwagi.

Diadora raczej niczego ciekawego nie ma w ofercie butów halowych na dzień dzisiejszy, widzę tylko typowe budżetowki i jeden model który mnie nie interesuje. Ze 4 lata temu coś wypuścili, nawet chciałem zakupić ale bez przymiarki odpada. Model nie był dostępny w żadnym ze znanych mi sklepów internetowych a w sklepie Diadory we Włoszech gdzie akurat byłem na wakacjach kilka miesięcy później też go nie mieli, hehe.

Ps. Też kiedyś mi się żyło marzeniami o karierze piłkarskiej, teraz grać już o wiele lepiej nie będę niż gram aktualnie ale przynajmniej buty zakupię porządne co by się pocieszyć :lol:
Z drugiej strony zdolniejsi koledzy z którymi grałem za młodzika albo "zmarnowali kariery" albo grają na poziomie 3ligi, więc pewnie nie straciłem tak wiele, hehe.
 
TIMBERLAND.PL /GALERIA MAREK bliźniaki z Krakowa dostają odemnie BANA. Kłamczuchy i oszuściki! Szkoda nerwów na takie numery. Szkoda że są numerem 1 timberlanda na Polskę.
 
co do Timberlandow to kupilem sobie w tym roku pare i po kilku wyjsciach sprzedalem, cala zima w ultra boostach
kurwa jakie to ciezkie, autem prowadzic w tym nie moglem, bo but taki wielki kloc
 
co do Timberlandow to kupilem sobie w tym roku pare i po kilku wyjsciach sprzedalem, cala zima w ultra boostach
kurwa jakie to ciezkie, autem prowadzic w tym nie moglem, bo but taki wielki kloc
Mam lekkie buty , kurtkę , koszulę , kiedyś miałem sweter. Fajna firma dobra jakość. Szkoda ,że jej główny sklep na Polskę to G@WNO. Tak szarpią mi nerwy ,że muszę sobie odpuścić zakupy u nich, za dużo zdrowia mnie to kosztuje.
 
Też byłem fanem Timby zanim nie przerzuciłem się na Helly Hansen. Na początku buty, póżniej odzież. Jakość pierwsza klasa, cenowo jak się poszuka to też bardzo przyzwoicie. Oczywiście zawsze wierny Jordan Retro, Air Max 90 i poczciwym Vansom:)
 
16729501_10155090217098658_1307755827736925028_n.jpg


brac? bo sie zastanawiam
20161229-105243-1280x960.jpg
 
Last edited:
No i sie nie dziwie ze ich nie pamiętam.One są damskie chłopaku.
Podrzuć jeszcze link do oryginału zdjęcia które tu wrzuciłeś jako pierwsze.
Z allegro to pewnie bierzesz albo aliexpress ?
faktycznie damskie, no ale to tam nie robi wielkiej roznicy
buty oryginalne, to akurat umiem sprawdzic
 
Back
Top