Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

jutro fajna premiera jordanow
16387209_1429235917128969_5438443012893254172_n.jpg
 
Oj macie hobby z tymi butami, w życiu bym nie przypuszczał, że facet może buty kolekcjonować :)

Ja zapytam czy ktoś może korzystał z szycia koszul/garnituru u nich, jakieś opinie?
http://www.andregrand.com.pl/

Ew. Jakieś opinie nt. jakości koszul bawełnianych Paul Smith?
 
Oj macie hobby z tymi butami, w życiu bym nie przypuszczał, że facet może buty kolekcjonować :)

Ja zapytam czy ktoś może korzystał z szycia koszul/garnituru u nich, jakieś opinie?
http://www.andregrand.com.pl/

Ew. Jakieś opinie nt. jakości koszul bawełnianych Paul Smith?
Niestety musisz zapytać na jakimś forum dla snobów, my jesteśmy same biedaki nie szyjemy garniturów z 6000 ani nie kupujemy koszul za 1000 pln.
Cieszymy się butami dla plebsu które i tak są dla nas drogie. :jon:
 
Niestety musisz zapytać na jakimś forum dla snobów, my jesteśmy same biedaki nie szyjemy garniturów z 6000 ani nie kupujemy koszul za 1000 pln.
Cieszymy się butami dla plebsu które i tak są dla nas drogie. :jon:

Trochę przesadziłeś, koszule o których piszę to ok. 80 euro na przecenie, a ta szyta na miarę 450pln, jak tak patrzę to koledzy więcej wydają miesięcznie na buty :lol:. Ps. Też uważam, że 6000 to dużo za garnitur, myślałem raczej o tym tańszym że skrętki 120's.
 
Last edited:
ZOLANDO !
Miałem w ulubionych 17 produktów , wieczorem 3 z nich dodałem do koszyka. Rano chce kupić a tam dwa z z nich o 20 % w górę a jeden o 10 % w górę ! Pozostałe 14 produktów w ulubionych bez zmian ! Zbieg okoliczności , wątpię , Niemcy oszustwa mają już we krwi tylko udają takich praworządnych.
 
ZOLANDO !
Miałem w ulubionych 17 produktów , wieczorem 3 z nich dodałem do koszyka. Rano chce kupić a tam dwa z z nich o 20 % w górę a jeden o 10 % w górę ! Pozostałe 14 produktów w ulubionych bez zmian ! Zbieg okoliczności , wątpię , Niemcy oszustwa mają już we krwi tylko udają takich praworządnych.
Wyczyść cookies w przeglądarce, może ceny wrócą do normy.
 
@Aliibaba już kilka razy na yeezy zarobilem, ale już ich za dużo wydają i ceny nie są takie kosmiczne jak kiedyś ;)

Na tych 1000 nie zarobisz, max je sprzedasz za 1500-1600 zł
 
Wiadomo od której godziny będą dostępne na adidas.com, 9?
Nigdy nie wiadomo.

@Comber te pierwsze yeezy co wychodziły rok temu, fajne buty, ostatnie co miałem belugi v2, sprzedałem za 2500 zł ale wygodniejszych butów na nodze nie miałem/miałeś, ale nadal to but ze skarpety z kosmiczną technologią (boost) od NASa sygnowany Kanye Westem.
 
no tak o 9 warto juz wstac
@aqua mysle, ze ta kolorystyka bedzie troche wiecej warta niz te co ostatnio wychodzily
Nie ma opcji, bo to kolejna wersja V2, nic nowego, no chyba że będzie ich mało, ale wątpie.
Te mogą być więcej warte:
1481222382_dfe350d4fdcf564ccc42cac899202443.jpg
 
Niedługo zrobią buty z kartonu i strecz folii za 5000 pln. Materiał 15 groszy , robocizna i pudełko 85 groszy i 4999 minus podatki i dystrybucja w kieszeni. Niemcy to mają głowę jak drenować kieszenie.
 
Niedługo zrobią buty z kartonu i strecz folii za 5000 pln. Materiał 15 groszy , robocizna i pudełko 85 groszy i 4999 minus podatki i dystrybucja w kieszeni. Niemcy to mają głowę jak drenować kieszenie.
Na porządne buty to trZeba jakieś zwierzę zabić, a nie wszystko teraz z plastyku. :(
 
Na porządne buty to trZeba jakieś zwierzę zabić, a nie wszystko teraz z plastyku. :(
No nie koniecznie ze zwierzaka ,ale skarpeta + kawałek plastiku cenowo= 20 gram 18 karatowego złota albo metr nowego mieszkania gdzieś dalej . To jest chore i tak się zarabia kasę na ludziach.
 
  • Like
Reactions: cRe
No nie koniecznie ze zwierzaka ,ale skarpeta + kawałek plastiku cenowo= 20 gram 18 karatowego złota albo metr nowego mieszkania gdzieś dalej . To jest chore i tak się zarabia kasę na ludziach.
A ja nie rozumiem takiego płaczu, przecież nikt Ci nie każe ich kupować :D. Każdy ma swój rozum i własną kasą dysponuję.
Coś jest tyle warte za ile ktoś za to zapłaci.
 
A ja nie rozumiem takiego płaczu, przecież nikt Ci nie każe ich kupować :D. Każdy ma swój rozum i własną kasą dysponuję.
Coś jest tyle warte za ile ktoś za to zapłaci.
Nie no, pewnie , ludzie płacą 1000 $ za obiad którym się nawet nie najedzą , każdego sprawa. Sam kupuje ciuchy czy buty i się pukam w czoło ! jaki ja głupi. Za kilka dni wkleję tu dowody swojej głupoty. Tylko rozkminiam jaki to bezsens.
 
Nie no, pewnie , ludzie płacą 1000 $ za obiad którym się nawet nie najedzą , każdego sprawa. Sam kupuje ciuchy czy buty i się pukam w czoło ! jaki ja głupi. Za kilka dni wkleję tu dowody swojej głupoty. Tylko rozkminiam jaki to bezsens.
Sam kupuje Jordany i wiem, że nie są warte tej ceny, chociaż za niektórymi kryję się nie tyle co sam but, a kawał historii, no ale nadal to but za 800 zł ;]
Co do samych yeezy, jeśli kupująć je za 899 zł moge na nich drugie tyle zarobić,albo lepiej to czemu nie ? :)
 
Mój ziomek od dłuższego czasu poluje na te buty i później sprzedaje. Dzisiaj pojechał już do Bratysławy bo o 11 jest tam premiera jutro a później od razu do Czech bo o 18 jest premiera w Pradze. I on tak zawsze jeździ. Mówi że niby model chujowy, ale już się banany o te buty w sieci zabijają.
Tak samo jest z iPhonami. Zawsze jeździ na premiery do Drezna i kupuje kilka sztuk i opierdala w Polsce za dużo większy hajs.
Oczywiście nigdy nie jest sam tylko ma ze sobą ziomków żeby zwiększyć prawdopodobieństwo kupna i ewentualną ilość.

Biznes is biznes Panowie.
 
@respect z yeezy jest tak, że może w sklepie stacjonarnym co najwyżej zostać wylosowanym, nie można kupić nawet 2 par. W Polsce na chmielnej 20 w Warszawie pewnie już od kilku dni ludzie stoją.
 
@respect z yeezy jest tak, że może w sklepie stacjonarnym co najwyżej zostać wylosowanym, nie można kupić nawet 2 par. W Polsce na chmielnej 20 w Warszawie pewnie już od kilku dni ludzie stoją.
Wiem, wiem. Dlatego zawsze bierze młodego brata i jego dwóch kolegow żeby zwiększyć prawdopodobieństwo zakupu. Młodzi i tak się cieszą bo się przejadą po stolicach a mój ziomek robi hajs :D
On nigdy nie jeździ w Polsce bo mówi, ze tu za dużo ludzi na to poluje. Co jedzie do Pragi to wraca z butami, serio.
 
Wiem, wiem. Dlatego zawsze bierze młodego brata i jego dwóch kolegow żeby zwiększyć prawdopodobieństwo zakupu. Młodzi i tak się cieszą bo się przejadą po stolicach a mój ziomek robi hajs :D
On nigdy nie jeździ w Polsce bo mówi, ze tu za dużo ludzi na to poluje. Co jedzie do Pragi to wraca z butami, serio.
w Polsce właśnie jest tak, że duzo ludzi chce kupić, a poźniej nie opłaca się tutaj sprzedawać :D
 
Back
Top