Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

@herrflick Air Force 1 low to dobry wybór na lato? Nie jest w nich za ciepło? Jeszcze jeśli mógłbyś polecić coś ciut droższego w podobnym stylu na lato?

Za mocno stanowczo.Zalezy od gustu.Ja lubie Air Maxy ze wskazaniem na Light (obojetnie ktore).

Kolega wyzej podpowiedzial ci co do wygody.Jak lubisz taka stylistyke to na pewno podpasuja.Dla mnie te buty są bardziej performance niz casual.

Chyba ze ogarniesz AF 1 Flyknit :) Niestety nie posiadam ani nie wiem jak sie sprawdza.
 
Co znowu zakupujesz kurwiu?:) Jak jakie michały no nawet mi tu nieodpowiadaj...:wtf2:
na Zalando bluze, ale Jordany w styczniu już kupione ;P

Moja pierwsza para XIII Black cat, zajebiste są
air-jordan-13-black-cat-3.jpg
 
zajebiste buty @aqua

do mnie wczoraj przyszlo biale hoodie anti social social club, za 600 pln nowka zgarnieta na hypetalku. troche jakosc przecietna, ale na lato idealna ta bluza bedzie. do ascisow oreo idealnie przyfituje ;)
dzis zoology drop mialo alae tylko bluzy, ceny sa bardzo pryzstepne (180 pln hoodie, 80 tisy) ale schodzi w chwile, czekam az koszuleczki wydadza, chetnie jakas pande powine :D
 
Gdzie kupować koszule na co dzień? Do tej pory zaopatrywałem się w Carry, ale jakość jest raczej średnia, no i tylko regular fit.

Jak regular fit to Ben Sherman.Na zalando jest i bywaja fajne oferty.
@aqua kupiłes True Blue ?

Edyta :obadam te 13,kumpel kupił to pewnie w piątek do pracy przyjdzie :lol::lol::lol::lol:
 
Za jakość się płaci :boss:

Ja wcale nie twierdzę, że nie. Przyznasz jednak, że takie skoki cenowe mogą być lekkim szokiem:)
Może inaczej: obecnie masz fajne Seiko, 007 z tego co pamiętam. Nie leży Ci więc proponuję Ci Grand Seiko (ceny sobie sprawdzisz); za jakość się płaci:goldi:
 
na Zalando bluze, ale Jordany w styczniu już kupione ;P

Moja pierwsza para XIII Black cat, zajebiste są
air-jordan-13-black-cat-3.jpg

Jak jakościowo ten zamszyk wygląda? Nie ma opcji zobaczenia na żywo, a mogę je mieć za trochę ponad 500:)
 
Mam takie być może głupie pytanie. Co zakładacie na koszule? Poza marynarką i swetrem nic innego mi nie przychodzi do głowy.
 
Mam takie być może głupie pytanie. Co zakładacie na koszule? Poza marynarką i swetrem nic innego mi nie przychodzi do głowy.
Możesz założyć kamizelkę:

I520x520-tiger-of-sweden-litt-kamizelka-garniturowa-blues-zalando-szary-odziez.jpg

Cardigan, vneck lub zwykły sweter. Krojów nie zabraknie raczej i można zmieniać. Kolory różne, materiały dają wiele opcji. To tak jakby napisać "co na nogi zamiast spodni" a wiadomo że rodzajów spodni jest w pizdu.
 
Mam takie być może głupie pytanie. Co zakładacie na koszule? Poza marynarką i swetrem nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Nie myślałęś o subskrycji jakiegoś kanału o modzie na jutubie?:goldi:
Powiem tak: robota jest jaka jest i czy chcę czy nie chcę muszę wyglądać mimo, że mam wyjebane jaja na ten cały jebany dress code. Nie raz nie dwa dwa byłem opierdalany za to, że na firmowe spotkanie w head office przybywa jak na piknik, albo na firmowej imprezie jestem w koszuli bez marynarki i krawata i widać mi rysunki.
Wracając do tematu; czy możemy wiedzieć jakie są podwaliny Twojego parcia na bycie eleganckim? Matura? Sesja? Nowa miłość czy może wkręciłeś sobie, że to jest dżezi?:redford:
 
Nie myślałęś o subskrycji jakiegoś kanału o modzie na jutubie?:goldi:
Powiem tak: robota jest jaka jest i czy chcę czy nie chcę muszę wyglądać mimo, że mam wyjebane jaja na ten cały jebany dress code. Nie raz nie dwa dwa byłem opierdalany za to, że na firmowe spotkanie w head office przybywa jak na piknik, albo na firmowej imprezie jestem w koszuli bez marynarki i krawata i widać mi rysunki.
Wracając do tematu; czy możemy wiedzieć jakie są podwaliny Twojego parcia na bycie eleganckim? Matura? Sesja? Nowa miłość czy może wkręciłeś sobie, że to jest dżezi?:redford:


Story of my life :) moze poza opierdolami :) Do roboty na systemie,szybka zmiana obuwia na mniej wygodne ale wymagane,ok 16.58 cwelki do szuflady. I znowu system.I nie jestem jedyny :) kwestia komfortu przede wszystkim
 
Nie myślałęś o subskrycji jakiegoś kanału o modzie na jutubie?:goldi:
Powiem tak: robota jest jaka jest i czy chcę czy nie chcę muszę wyglądać mimo, że mam wyjebane jaja na ten cały jebany dress code. Nie raz nie dwa dwa byłem opierdalany za to, że na firmowe spotkanie w head office przybywa jak na piknik, albo na firmowej imprezie jestem w koszuli bez marynarki i krawata i widać mi rysunki.
Wracając do tematu; czy możemy wiedzieć jakie są podwaliny Twojego parcia na bycie eleganckim? Matura? Sesja? Nowa miłość czy może wkręciłeś sobie, że to jest dżezi?:redford:

Praca. Przejęło nas większe korpo no i co za tym idzie mamy mieć nowy dress code.

Nie chce mi się niczego subskrybować.
 
Back
Top