By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Nie ryba, tylko sam się kurwa pakujesz w gówno co chwila a tekstami jeszcze pokazujesz że nie zależy Ci na samym sobie - więc jak komuś ma zależeć na chwoście, któremu na sobie samemu nie zależy?

To tzw "samospełniająca się przepowiednia", dopóki sam się nie zaczniesz szanować to nie zaznasz tego od świata wokół ciebie.

System daje ludziom to, na co się godzą.

Jest pewnie z milion spoko firm, to musiałeś wybrać akurat tę, w której szefem będzie typ o IQ 68 :deniro:
szanuje sie i to mocno, do mnie z morda przeciez nie wyjechal ciapak ale widze jak do niektorych to nie widze tu przyszlosci, proste
No kurwa jak masz jakiś papier to każda xD a jak nie to kurierka
KAZDY! :jimcarrey:
 
@Roshi ja bym na Twoim miejscu zrobił kursy na termoizolacje i wyjechał do Norwegii póki są tam jeszcze dobre kontrakty. Mam.mnóstwo znajomych co jeźdzą 3/2 i bardzo sobie chwalą. Z tego co patrze to non stop jest zapotrzebowanie. Te kursy na prawde łatwo zdać.
Screenshot_2023-10-29-22-32-13-747_com.facebook.orca-edit.jpg

Możesz tez zrobić kurs poddzwigowego i też na skandynawie. To są lekkie roboty za przyzwoite pieniądze. A jak dorwiesz kontrakt np na rok w systemie trzy tygodnie praca, dwa tygodnie wolne to piękna sprawa.

Może ktoś z forum robi takie rzeczy i rozszerzy temat?
 
"Diamentów nie będzie" - XD Argumenty by nie kupować zaręczynowego z diamentem :)
 
@Roshi ja bym na Twoim miejscu zrobił kursy na termoizolacje i wyjechał do Norwegii póki są tam jeszcze dobre kontrakty. Mam.mnóstwo znajomych co jeźdzą 3/2 i bardzo sobie chwalą. Z tego co patrze to non stop jest zapotrzebowanie. Te kursy na prawde łatwo zdać.
View attachment 82489
Możesz tez zrobić kurs poddzwigowego i też na skandynawie. To są lekkie roboty za przyzwoite pieniądze. A jak dorwiesz kontrakt np na rok w systemie trzy tygodnie praca, dwa tygodnie wolne to piękna sprawa.

Może ktoś z forum robi takie rzeczy i rozszerzy temat?
Co tam sie robi na tej termoizolacji?
 
"Diamentów nie będzie" - XD Argumenty by nie kupować zaręczynowego z diamentem :)

Zaręczynowy z diamentem należy kupić za niedługo, jak cena będzie szorować po dnie i schować do szafy, aż się trafi ta jedyna...

Można kupić nawet kilka, jak tych jedynych może być więcej, niż jedna sztuka :śmiech:

A najlepsze? Kupujemy pierścionki złote ze sztucznymi diamentami (w sensie z laboratorium, a nie że Svarovsky) :siuu:

Za niewielkie pieniądze mamy kobietę spokojną, a portfel nie schudnie za bardzo.
 
Co tam sie robi na tej termoizolacji?
Najlepiej będzie jak podpytam dobrego kumpla co dokładnie ma za kursy zrobione i na czym polega ta praca. W skrócie to ocieplasz punkty na statkach/stoczniach watą szklaną czy czym tam się to robi. On właśnie dzisiaj znowu wyjechał na danie i wraca sobie za 3tyg.
Ja kiedyś pracowałem na termoizolacji w stoczni vistal i izolowalismy statek transportujący samochody. Taka wielka kurwę. Polegało to na tym, że majster przychodził, dawał Ci na kartce zaznaczone punkty/miejsca, które trzeba ocieplić i wyglądało to mniej więcej tak:
-był przed nami chłop od pinów, czyli całą ścianke, którą my mieliśmy ocieplić pinował takimi kołkami.
-My szliśmy pobrać watę, nożyki, miarki i zazwyczaj w dwuosobowych ekipach z tej waty wycinaliśmy elementy tak żeby się do tej ścianki i pinów przyczepiały..
-potem przychodził następny gość co nakładał potem na tę watę jakiś następny materiał.
To tak w skrócie, ale nie była to ciężka robota. Ja się absolutnie na tym nie znam więc dopytam jak to wygląda dokładnie kogoś kto się w tym specjalizuje, bo na pewno są różne techniki itp.


Taki statek robiłem. Mialeś takie rusztowania na kołach (po prawej) i sobie je przesuwałeś, wbijaleś na góre i izolowałeś sufit.
smaller-2023-11-05T12_24_46.744Z.jpeg
 
Najlepiej będzie jak podpytam dobrego kumpla co dokładnie ma za kursy zrobione i na czym polega ta praca. W skrócie to ocieplasz punkty na statkach/stoczniach watą szklaną czy czym tam się to robi. On właśnie dzisiaj znowu wyjechał na danie i wraca sobie za 3tyg.
Ja kiedyś pracowałem na termoizolacji w stoczni vistal i izolowalismy statek transportujący samochody. Taka wielka kurwę. Polegało to na tym, że majster przychodził, dawał Ci na kartce zaznaczone punkty/miejsca, które trzeba ocieplić i wyglądało to mniej więcej tak:
-był przed nami chłop od pinów, czyli całą ścianke, którą my mieliśmy ocieplić pinował takimi kołkami.
-My szliśmy pobrać watę, nożyki, miarki i zazwyczaj w dwuosobowych ekipach z tej waty wycinaliśmy elementy tak żeby się do tej ścianki i pinów przyczepiały..
-potem przychodził następny gość co nakładał potem na tę watę jakiś następny materiał.
To tak w skrócie, ale nie była to ciężka robota. Ja się absolutnie na tym nie znam więc dopytam jak to wygląda dokładnie kogoś kto się w tym specjalizuje, bo na pewno są różne techniki itp.


Taki statek robiłem. Mialeś takie rusztowania na kołach (po prawej) i sobie je przesuwałeś, wbijaleś na góre i izolowałeś sufit.
View attachment 83027
a to nie pyli? nie jest szkodliwe? bo wiem ze kiedys byla szkodliwa wata.
 
Wata szklana jest przejebana.
Prawda, w maseczce z filtrem należy pracować, ale prawie nikt tego nie przestrzega, przez co później typy lądują w czarnej dupie - bo pracodawca zabezpieczenia dostarczył, czyli z własnej winy albo błędu pracownik nabawił się pylicy i gorszych. Czyli odszkodowania niet.

A w masce z filtrem pracuje się średnio. W najlepszym przypadku :korwinlaugh:
 
a to nie pyli? nie jest szkodliwe? bo wiem ze kiedys byla szkodliwa wata.
Pewnie, że jest szkodliwe. Dlatego dostaje się za to odpowiednie pieniądze. Jeżeli chodzi o Norwegię/Szwecję/Danie to masz bardzo wysoki standard BHP. W innych krajach pewnie też ale tam nie bywałem. W Polsce to mają wyjebane na BHP ale na Skandynawii masz zapewniony bardzo dobry sprzęt pod robotę.
View attachment 83029
received_1869671133453203.jpeg
received_690905172591458.jpeg
 
Pewnie, że jest szkodliwe. Dlatego dostaje się za to odpowiednie pieniądze. Jeżeli chodzi o Norwegię/Szwecję/Danie to masz bardzo wysoki standard BHP. W innych krajach pewnie też ale tam nie bywałem. W Polsce to mają wyjebane na BHP ale na Skandynawii masz zapewniony bardzo dobry sprzęt pod robotę.
View attachment 83029
View attachment 83030
Zwijalem na strychu bo rozlozylismy zanim wylewka z dociepleniem byla robiona... to nigdy kurwa wiecej.. :chuck:
 
Back
Top