Boks

Nie chce mi sie czytac wszystkich komentarzy i odpisywac kazdemu z osoba. Wszystko okaze sie juz niebawem.
 
War Szpila, ale z zimną krwią :)



Wildera jak zobaczyłem swego czasu to wydawał mi się Bonesem boksu na najbliższe lata. Wciąż nie przegrał. Zobaczymy, starcie z Furym? Podajcie termin tylko :)
 
Szpila zawrocony w USA musial wrocic do Europy przez brak jakiegos dokumentu w zwiazku z jego pobytem w wiezieniu. Ma 2 dni na uzupelnienie dokumentacji inaczej walka sie nie odbedzie
 
up



To jest najgorsze co może być. Mam nadzieję, że uda się to jakoś wyjaśnić, bobędzie lipa jak nie dojdzie do tej walki. Ale Szpilka musi być wkurwiony.
 
Szpila niech do TV pójdzie "Jennings, they don't want me in USA because of some "paper", come to my country where no one gives a damn about that stuff" ;-)



Będę wku**iony jak to się tak skończy. Odniosę wrażenie, że jednak nie da się pojedynkować niepokonanych ze sobą na tym etapie. Prawie jak w wrestlingu, zrobili szum na backstage'u, gada się o tym, ale walka nastąpi jak jeszcze obiją paru kelnerów by zbudować całą historię i jeszcze więcej zarobić. Lipa.
 
co ten team Wasilewskiego robi to ja nie mam pojęcia, to już nie pierwszy raz gdy przez sprawy papierkowe są prolemy, wcześniej problem z Kosteckim bo biedacy nie wiedzieli że ma iść siedzieć a tu znowu zapomnieli o dokumentach a przecież musieli wiedzieć że ludzi po odsiadce w stanach nie wita się chlebem i solą.
 
Patrząc na wpisy na tweeterze ambasadora Stephena D. Mulla to raczej optymizmem w sprawie @szpilka_artur nie wieje. Obym się mylił.
Przemek Garczarczyk na twitterze

Ha, bedą jaja jak zmuszeni będą odwołać walkę :-)
 
Jak dla mnie to sie obsrali po tym sparingu z kevinem gdzie szpila zebral baty i scieme wala, bo szpila zebralby wpierdol i po karierze ;p no kuzwa nie wierze ze zapomnieli o tych papierkach totalbnie... Najpierw zimnoch teraz jennings? On nie zawalczy z nikim konkretnym...
 
Jak dla mnie to sie obsrali po tym sparingu z kevinem gdzie szpila zebral baty i scieme wala, bo szpila zebralby wpierdol i po karierze ;p no kuzwa nie wierze ze zapomnieli o tych papierkach totalbnie... Najpierw zimnoch teraz jennings? On nie zawalczy z nikim konkretnym...
 
Bo papierkowość kiedyś nas pożre. Będzie trzeba mieć papier na papier toaletowy.



Lepiej nie siedzieć jeśli chce się wojować za oceanem...No, ale Held spokojny chłopak to go kur..do kasyna nie wpuścili, choć miał być jedną z gwiazd wieczoru. Daj Pan spokój.
 
Oby doszło do tej walki bo jest do wygrania.Chce żeby wygrał i pozamykał pare pysków.
 
Mariusz Wach prawdopodobnie powróci do boksu 21 lutego w USA, a jego rywal to Monte Barret.







Nazwisko znane i dobre na przetarcie po tak dłuugiej przerwie i wielu zamieszaniach.
 
Jak trudne jest załatwienie wizy w tej nowej kategorii dla Szpilki, żeby zdążył na Jenningsa? W trybie PRZYSPIESZONYM zajmuje to 15 dni.


Przemysław Garczarczyk na twitterze







Dla przypomnienia walka za 11 dni



Szykuje sie mega wtopa ...







Który to juz raz Wachu wraca na ring ? Ile to już przeciwników było do niego przymierzanych ?
 
Nie ma znaczenia, że walka za 11 dni, bo tak jak Rory napisał ,HBO czeka na Szpilę do czwartku. Skoro trwa to 15 dni, to albo muszą mieć dobre znajomości albo posmarować żeby to załatwić, bo inaczej lipa. Chyba, że chodzi jeszcze o coś innego, bo to ogólnie dziwna sprawa jest. Aż trudno uwierzyć żeby przed taką walką sztab/promotor dopuścił się takiego zaniedbania/niedopatrzenia/niewiedzy (nie wiem jak to doładnie określić).
 
Chciałem to zobaczyć i dupa, Szpila znów będzie pompowany. Szykują kolejne walki z Europą wschodnią i Bałkanami
 


To czy mają 3 dni to jak na razie tylko Gancarczyk powiedział, Wasilewski i Szpila pewnie też dostaliby taką informację i ultimatum od nich...
A z tego co mówią to granicę 2-3 dni postawił ale trener Łapin...
 
Sorki za post pod postem, ale ciekawy art na ten temat z

http://kochamboks.blogspot.com/2014/01/metlik-z-wiza-szpilki-wersja-pindery-i.html?spref=fb

b_janusz_pindera_zaprasza_os1.jpg;jsessionid=B5262D3A7A410F9AB2DDFE3D1F552397.node3

Zdanie Janusza Pindery na temat kłopotów Szpilki rzuca zupełnie inne światło na całą, chorą sytuację przed walką życia Polaka :



"od wczoraj wszystkie portale bokserskie mówią o niewpuszczeniu do USA Artura Szpilki i doszukują się tego co się mogło wydarzyć.

A odpowiedz jest chyba prosta, proszę zwrócić uwagę na zdjęcie paszportu A. Szpilki:

pod palcem ma typ wizy B1/B2 na której jako sportowiec może występować w USA, walczyć o medale, ale zgodnie z prawem nie może z tą wizą na terenie USA zarobić ani centa,jako sportowiec.

Powinien mieć wizę typu P, a nie B1/B2, a wcześniej na tej wizie walczył już z Mike Mollo. Więc tym razem to nie przeszło..."





Jeśli taka jest prawda to obóz Polaka odpowiada za niedopatrzenie. Ja się nie znam na wizach. Jednak Andrzej Wasilewski mówił dziś w wywiadzie zupełnie coś innego. Na pytanie czy dalej nie ma odpowiedniego dokumentu dla Szpilki odpowiedział



" Nie ma, ale nie mogło być, dlatego, że zgodnie z procedurami wiza P1 czyli ta wiza, która uprawnia do takiego stałego zarobkowania w dużym wymiarze jest przyznawana dopiero po akceptowaniu przez Waszyngton, tu nie mogło się nic więcej wydarzyć ".



Słowa Andrzeja Wasilewskiego są z tego wywiadu z bokser.org. Od 3 min 33 s







Jeśli ktoś się na tym zna może do czegoś konstruktywnego dojdzie. Czy mogli się o taką wizę starać wcześniej tylko to przeoczyli ? Czy po prostu nie mieli akceptacji a się starali, czy się w ogóle starali ? Czy może nie mogli jej otrzymać ?



Ale z drugiej strony dlaczego teraz mogą ją dostać i to w trybie pilnym a wcześniej mieliby nie mieć możliwości.



Jeśli to jest papierkowe niedopatrzenie to brak słów. Tym bardziej, że promotor Artura szczególnie powinien znać się na takich sprawach.
 
Sytuacja jest ogólnie żenująca i trudna na obecnym etapie, a przecież Wasilewski ma wykształcenie prawnicze i takie niedopatrzenie, czy nie wiedza.
 
eee tam ogarna za 2 miesiace jakas walke szpilce w bełchatowie z jakims węgrem, byłym mistrzem abc, xyz, ktory pokonal zawodnika, ktory pokonal kogos, kto pokonal aliego i zaraz polsat strzeli ppv ;]
 
Może uznali, że Amerykanie sami nakręcą się na ten pojedynek i podadzą dłoń w zrobieniu tej walki...



To przeszło z Mollo, a teraz nie? Tam też widzę chaos w tym układzie, tym bardziej jeśli pieniądze za walkę dostał.



Ciężko powiedzieć póki nie powiedzą konkretniej. Jeśli to wina managmentu to brak słów, że chodzi o wizę, a skoro są różne jej rodzaje to, że doszło do takiego zaniedbania. Może w ciemno chcieli tą walkę, nie sądzili, że ktoś będzie stawiał takie przeszkody, a tu proszę...



Sprawa prosta, Jennings do Polski, Artur chciał jechać do niego, ale cóż. Najwyraźniej jest za groźny dla Stanów Zjedoczonych by dali mu się pojedynkować na pięści w ringu dla HBO. Taka marka zdecydowała się zrobić tą walkę, a teraz wychodzi, że nie wiedzieli na kogo się piszą ;)
 
ZZ-20lead-20thin-20Hopkins-20131027180240135601-300x0.jpg
Beibut%2BShumenov%2B-%2Bdivulgação.jpg


Już niebawem obchodzący wczoraj 49. urodziny mistrz świata wagi półcięzkiej WBC, a wcześniej przez lata czempion wagi średniej, legendarny Bernard Hopkins (54-6-2, 32 KO) stanie przed kolejnym wyzwaniem. 29 marca w Nowym Jorku lub 19 kwietnia w San Antonio rzuci swój tytuł mistrzowski na szalę w pojedynku unifikacyjnym.







Rywalem "Kata" będzie czempion federacji WBA Beibut Szumenow (14-1, 9 KO), który niedawno związał się kontraktem z grupą Golden Boy Promotions. Zwycięzca tej walki będzie pierwszym od dziesięciu lat zunifikowanym mistrzem wagi półciężkiej. Biorąc pod uwagę gotowość do mistrzowskich konfrontacji ze strony posiadaczy pasów IBF i WBO możemy liczyć na to, że w stosunkowo niedalekiej przyszłości z tej rywalizacji wyłoni się jeden, niekwestionowany mistrz świata wagi półciężkiej.


bokser.org











Moim zdaniem to świetne zestawienie dla 49 legendy i szansa na kolejny historyczny wyczyn, chociaż nie będzie łatwo bo Shumenov to nie jest słaby bokser i lepszy wg. mnie od Clouda.
 
Szpilka otrzymał potrzebne dokumenty i może lecieć do USA na walke, oprócz wizy brakowału mu cofnięcia zakazu wjazdu do Stanów Zjednoczonych







Monte Barnett pierwsze słyszy o walce z Wachem :-)







Shumenov jest niedoceniany i przede wszystkim groźny w ringu , nie powiedziałbym, że Kat wyjdzie z tego zwycięsko. Ale z największą chęcią zobacze to unifikacyjne starcie
 
Back
Top