Boks

Moim zdaniem Haye znokautuje Witalija, jeżeli do tego w ogóle dojdzie i to będzie prawdziwy szok dla boksu. Później rewanż z Władimirem i prawdopodobnie bardzo podobna walka jak za pierwszym razem, chyba, że po nokaucie na Witku Władimir będzie naprawdę chciał zemsty. David powinien stoczyć jeszcze jakąś walkę przed Vitkiem (bo jednak dzisiaj jak dla mnie był zardzewiały w stosunku do swojej formy z walki z Władkiem, Valujevem itp) - np. znokautować Adamka lub Povietkina



A nawet jak nie dojdzie do walki z któryms z braci to za rok oni odchodzą z boksu, a wtedy bezapelacyjnie Haye nr 1 na swiecie, w koncu sie coś ruszy w HW
 
1) Zakończenie walki Khan/Garcia






2) Zakończenie walki Haye/Chisiora






3) Cała walka Haye/Chisiora
 
Zdziwilem sie ze po 1 nokdaunie sedzia dopuscil dalej do walki Khana. Jakie szanse dawano dla Dannego Garcia w tym pojedynku ? Bo wynik chyba mozna zakwalifikowac jako sensacje?
 
Z reguły nie cieszę się z niczyjej porażki, ale Khana nie lubię, więc się ucieszyłem.



Coś jak z Pettersonem, z tym, że ja akurat Lamounta nie skreślałem jak większość. Dan Rafael wczorajszą przed walką mówił, że jest zachwycony tym pojedynkiem, bo może być różnie. Teraz pewnie doprowadzą do rewanżu z Prescottem, o ile ten wogóle bedzie takim zainteresowany.
 
Jeśli Vitek wyjdzie do walki z taką formą jak do walki z Adamkiem to Haye nie ma szans. Vitek potrafi świetnie wykorzystać swoje długie łapy co było właśnie widać z Adamkiem.



Tak poza tym Vitek nawet jeśli przegra to na pewno nie przez KO. Nigdy nie przegrał przez nokaut, nawet nie był liczony, a ciosy obrywał mocne, czy to od Lewisa czy Sandersa...
 
Tak poza tym Vitek nawet jeśli przegra to na pewno nie przez KO. Nigdy nie przegrał przez nokaut, nawet nie był liczony, a ciosy obrywał mocne, czy to od Lewisa czy Sandersa...


Nie takie szczęki pękały.
 
Dla mnie to jest tylko lekka. Kurs na Garcie był za duży od początku mówiłem na forach bokserskich, że 4,50 to jakiś szok. Gdybym się w to bawił zaryzykowałbym na niego.
 
Zamroczony Chisora idzie tłuc się cepami z Hayem.... Inteligentne podejście. Haye mnie zaskoczył , ładna walka była.







Zdziwilem sie ze po 1 nokdaunie sedzia dopuscil dalej do walki Khana. Jakie szanse dawano dla Dannego Garcia w tym pojedynku ? Bo wynik chyba mozna zakwalifikowac jako sensacje?







Miałem tak samo. Nie powinien go dopuścić .



Vitalij bije zdecydowanie mocniej od Władimira , ogółem sądzę , że jest lepszym pięściarzem , prowadzi trochę bardziej zdecydowanie swoje walki niż jego brat , sądzę , że on bardziej zaryzykuje w walce z Hayem niż Władimir.
 
Mam pytanie. Postawiłem kasę na UNIBECIE na zwycięstwo Hayea przed czasem - kurs był 2,55. Następnie po walce zobaczyłem, że na konto wpłynęła odpowiednia ilość pieniędzy a dzisiaj rano sprawdzając zobaczyłem, że zakład unulowano a na moje konto wpłyneło jedynie tyle ile postawiłem - kurs przekreślony z 2,55 na 1. Czy ktoś wie o co może chodzić?



Wie ktoś?
 
danny-garcia-amir-khan.jpg




Niekwestionowany mistrz wagi junior półśredniej niepokonany Danny Garcia zgodził się wstępnie na reważ z Amirem Khanem w UK.



Pytanie tylko po co ta walka jeśli wynik będzie taki sam? Chyba że Amir wyjdzie do ringu z kaskiem.
 
Haye na początku nie wiedział kim on jest, dopiero jak powiedział że będzie walczył z Kliczko to zaczaił. :-)
 
Charr (o ile dobrze zrozumiałem) powiedział że wygra w wrześniu z Witkiem, a potem chciałby zawalczyć z Hayem.
 
photo_1342303950604-5-0.jpg




Tak wyglądałby Charr w drugiej rundzie z Hayemakerem.



Zlatan tak Khan był bardzo wypromowany i już szczekał, że wygra z Floydem a tutaj wyszły na jaw wszystkie jego braki.
 
Widze, ze Chisora to nowy material do przerobek :-)



Najezdzaliscie na Kostyre, a wszyscy sedziowali punktowali walke do 5 rundy na korzysc Chisory. Jeden nawet mu dal wszystkie 4 rundy.
 
Vitalij bije zdecydowanie mocniej od Władimira , ogółem sądzę , że jest lepszym pięściarzem , prowadzi trochę bardziej zdecydowanie swoje walki niż jego brat , sądzę , że on bardziej zaryzykuje w walce z Hayem niż Władimir.




Żartujesz sobie? Vitek w dziewięciu walkach po powrocie z emerytury połozył na deski tylko dwóch rywali (Adamek i Sosnowski), lokując wcześniej na ich szczękach setki uderzeń. Był to efekt kumulacji ciosów, a nie siły pojedynczego uderzenia. Władek natomiast dysponuje najmocniejszym pojedyńczym uderzeniem w obecnej wadze ciężkiej.




Najezdzaliscie na Kozyre, a wszyscy sedziowali punktowali walke do 5 rundy na korzysc Chisory. Jeden nawet mu dal wszystkie 4 rundy.


Taki sędzia powinnien być dożywotnio zdyskwalifikowany.



Porażka Khana to niespodzianka, ale na pewno nie sensacja. Nigdy nie podzielałem opini wielu, że Pakistańczyk przejmie schedę po Maywetherze i Pacqiuao. Gamboa, Donaire, Rigondeoux - to potencjalne numery jeden rankingu p4p.
 
Najezdzaliscie na Kozyre, a wszyscy sedziowali punktowali walke do 5 rundy na korzysc Chisory. Jeden nawet mu dal wszystkie 4 rundy.






a manny przegral z bradleyem, a wygral z marquezem
 
Nie podzielam opinii sedziow, tak tylko chcialem to napisac jako "ciekawostke". Sedziowanie w boksie to ostatnia jedna wielka farsa, i multum okazji do siania teorii spiskowych.
 
Back
Top