Boks

To się musiało zakończyć porażką Chisory, Haye jest technicznie o wiele lepszy. Choć nie sądziłem że wygra tak szybko i w taki sposób. Gratulacje.



Kostyra :-)
 
dla kostyry wygrywal chisora, pindera jasno powiedzial, ze od poczatku wszystkie rundy wygrywal haye
 
Nie którzy się nabrali na to, że Chisora to dobry bokser. Dzisiaj to był jeździec bez głowy wystarczyło skontrować kilka cepów i po walce.



39-37 Haye wygrywał.
 
Teraz dla Haye dać Adamka, niech mu zrobi z dupy jesień średniowiecza i pokaże jak wygląda prawidzwy boks i dynamit w łapie.:-)
 
u mnie bylo 39-36 dla haye, duzo szybkich ciosow zadawala chisora walil cepami w powietrze



dzisiaj frost, chisora juz wysiadal kondycyjnie przez ten tluszcz
 
Bo Chisora jest dobry (twarda szczęka, kondycja, siła), niech tylko poprawi technike i zrzuci pare kilo by zyskać na szybkości.
 
Nie spodziewałem się, że zobaczę tak walczącego Davida. Będę mu kibicował w walce z Kliczką. Chciałbym żeby przerwał ich hegemonię. Chisora sam sobie winien. Podpalił się zaczął chaotycznie szarżować i dostał w dziub.
 
Z Chisorą stało się to, że nadział się na potężnego sierpa być może najmocniej bijącego ciężkiego (Haye lub Władek Kliczko - ciężko rozsądzić).



Walka chyba nikogo nie zaskoczyła. Haye nareszcie stoczył walkę, która zamknie usta wszelkim krytykom. Brytyjczyk jest bardzo wysokiej próby pięściarzem, ciekawe czy teraz Witek zdecyduje się na walkę.



Styl Chisory (szczelna podwójna garda, skracanie dystansu połączone z szybkimi, krótkimi ciosami) idealnie pasowała na mało mobilnych zawodników o dużym zasięgu. W starciu z kimś, kto ma bardzo szeroki repertuar ciosów zaczęły się schody.
 
droni ma racje, witek ma najciezsza lape w calej ciezkiej, zaraz po nim sa haye i wladek



eksperci moga mowic co chca, ale nawet bracia mowili, ze witek mocniej bije
 
Nie prawda pojedyńcza siła ciosów jak najbardziej dla Władimira każdy ekspert to potwierdzi.



Vitalij zadaje więcej ciosów wymęczając rywala, natomiast jego brat kończy walki często po jednej kombinacji.
 
Back
Top