Boks

Kurwa tych sędziów to się powinno weryfikować i w razie dużych odchyleń odsuwać od stolika. U mnie Haye wygrał 3 rundy, ale wcale nie dziwę się, że dawali mu 4.
 
a niby po jakich obserwacjach? Gość potrafi przypierd.. i w 90% kończy walki przed czasem, więc jakich dowodów jeszcze oczekujesz?
 
Jeśli Ci o to chodzi to królem nokautów jest jego brat. Jeszcze do niedawna miał 38W 37KO, teraz jego bilans spadł, ale nadal ma najlepszy.



Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania skoro ktoś kończy większość walk przed czasem to ma silny/najsilniejszy cios. Gratulacje.
 
To dobry tok rozumowania, biorąc pod uwagę to, że walczy z czołówką i kończy ją przed czasem, bardzo często pojedynczym ciosem. Czego trzeba Ci więcej do wyciągnięcia prawidłowych wniosków?
 
Nie przekręcaj faktów, nie napisałem że to się tyczy Władimira tylko ogółu. To że ktoś może wygrać np 20 walk, wszystkie przez KO/TKO a będzie walczył z zawodnikami typu przeciwnicy Najmana (z wyjątkiem 2, 3) to wcale nie musi oznaczać że ma silny cios. Władimir z całą pewnością ma silny skoro posłał na deski tylu wybitnych bokserów, ale to że ich posłał nie oznacza że ma najsilniejszy cios. Dlatego spytałem po czym ktoś twierdzi że ma najsilniejszy cios.



Osobiście twierdzę że w HW Władimir jest 2, pod tym względem, zaraz po jego bracie.
 
Władimir jest największym i być może najsilniejszym bokserem, kto moze od niego bić mocniej Haye? Vładimir kilka lat temu napewno, teraz może tak, może nie? Jakby był bokser bijący najmocniej pewnie przewijałby się w czołówce HW, bo nie wierzę, że Włodarczyk, który też ma nokautujący cios czy ktokolwiek z mega uderzeniem z niższych wag jest w okolicach Władimira.
 
Vitalij bije zdecydowanie mocniej od Władimira

Osobiście twierdzę że w HW Władimir jest 2, pod tym względem, zaraz po jego bracie.

Witalij moim zdaniem najmocniej bije.
Polecam obejrzenie filmu o braciach Kliczko. Tam wyraźnie jest powiedziane, że to młodszy z braci ma mocniejsze uderzenie.
 
Odsyłam także do wcześniejszego posta Tara - eksperci bokserscy są raczej zgodni co do tego, że to Władek ma mocniejsze uderzenie.



Cudowny kupon z łączonymi zakładami wygranych Haye'a i Garcii ;)



Kurs na Garcię był strasznie zawyżony - wynika to z dużej popularności Khana i odpowiedniej otoczki wg niego. Wczorajsza walka pokazała, że jest to bardzo dobry pięściarz z imponującą szybkością i ładną pracą na nogach. Na swoje nieszczęście dziurawa obrona, brak umiejętności przyjmowania ciosów oraz absolutny brak umiejętności w półdystansie (tutaj obnarzył go Peterson) to stanowczo za dużo by mógł być kiedykolwiek wybitnym pięściarzem.



Garcia zaimponował mi swoją walką z Moralesem. Walczył spokojnie, po profesorsku - bez zbędnego respektu dla zawsze niebezpiecznego rywala, ale także bez zbędnego podpalania się. Wydaje się, że młody Amerykanin posiada bardzo wysoką inteligencję ringową i potrafi ładnie wyczuć kontrę (polecam knockdown na Moralesie). Niestety wydaje mi się, że przy całej sympatii dla Dannego brakuje mu jakiegoś czynnika by stać się legendą bokserską.
 
Kostyra ma po prostu uwielbienie dla zawodników, którzy w ringu idą do przodu. I jest to cholernie denerwujące, bo nawet jeżeli, tak jak wczoraj Chisora gościu zadaje "5 ciosów" na rundę, ale naciera to w jego oczach wygrywa rundę. W każdym komentowanym przez niego pojedynku jest tak samo (było tak chociażby w walce Adamek vs Arreola, gdzie Kostyra i Kulej ciągle podkreślali jak to Arreola kontroluje wydarzenia w ringu, bo szedł do przodu, wynik jaki był każdy wie).
 
3 komentatorów których po prostu nie mogę słuchać to właśnie Kostyra i Kosedowski. Trzeciego nie wymienię z powodu ostatnich wydarzeń.
 
Władymir bije zdecydowanie mocniej od Witka. Popatrzcie na ich ostatnie walki - Witek od baardzo dawno nikogo nie położył jednym ciosem. Katuje swoich przeciników okrutnie, ale jednym ciosem ciężko mu kogoś przewrócić.
 
179954_10150935202465205_399819496_n.jpg
















Dojcze Panca show trwa dalej.
 
Ja to w ogóle pierwszy raz o tym Syryjczyku słyszę, nie rozumiem za co taki gościu dostaje szansę walki o tytul mistrza wagi ciężkiej...
 
[list type=decimal][*]Chris Arreola (US) USNBC[*]Bermane Stiverne (Canada) SILVER[*]Denis Boytsov (Russia)[*]Mariusz Wach (Poland) INTL[*]Johnathon Banks (US)[*]Tyson Fury (GB) COMM[*]Manuel Charr (Lebanon/Syria) INTL SILVER[*]Seth Mitchell (US)[*]Tomasz Adamek (Poland)[*]Luis Ortiz (Cuba) LATINO/FECARBOX[*]Odlanier Solis (Cuba)[*]Kubrat Pulev (Bulgaria) EBU[*]Andrew Wawrzyk (Poland) BALTIC/CISBB[*]Franklin Lawrence (US)[*]Alexander Dimitrenko (Germany)[*]Chauncy Welliver (US) AMERICA/ABCO[*]Tony Grano (US) NABF[*]Francesco Pianeta (Italy)[*]David Price (GB) BBB C[*]Ruslan Chagaev (Uzbekistan)Tor Hamer (US)Kevin Johnson (US)Artur Szpilka (Poland) BALTIC SILVERJuan Carlos Gomez (Cuba)Johann Duhaupas (France)Andy Ruiz (Mexico)Fres Oquendo (US)Joe Hanks (US)Bryant Jennings (US)Eric Molina (US)Andriy Rudenko (Ukraine)Mike Perez (Cuba/Ireland)Magomed Abdusalamov (Russia)Travis Walker (US)Edmund Gerber (Germany)Deontay Wilder (US)Erkan Teper (Germany) MEDITERRANEANVyacheslav Glazkov (Ukraine)Alexander Flores (US) YOUTHHerve Hubeaux (Belgium) YOUTH Interc.[/list type=decimal]


01_completo_eng.jpg


CHAMPION: VITALI KLITSCHKO (UKRAINE)
WON TITLE: October 11, 2008
LAST DEFENCE: February 18, 2012
LAST COMPULSORY: September 10, 2011
WBA CHAMPION: Wladimir Klitschko (Ukraine)
IBF CHAMPION: Wladimir Klitschko (Ukraine)
WBO CHAMPION: Wladimir Klitschko (Ukraine)
Contenders:
WBC SILVER CHAMPION: Bermane Stiverne (Canada)
WBC INT. CHAMPION: Mariusz Wach (Poland)

----

Eddie Chambers (US) * NA - IBF
Tony Thompson (US) * NA - IBF
Cedric Boswell (US) * NA - WBA
Robert Helenius (Finland) * NA - Medical
Amir Monsour (US) * NA - Legal
Dereck Chisora (GB) * NA - Legal
Hasim Rahman (US) * NA - WBA
David Rodriguez (US) * NA -Medical



Notka od Charra:

Liebe Boxsport Freunde ich konnte heute leider nicht in Moskau erscheinen ,auf Grund meines Visums ich móchte mich bei meinen Fans und KMG und Herr Klitschko endschuldigen,ich habe mein best mógliches gegeben um zu erscheinen leider gab es einige Probleme von Moskau aus,die in den nóchsten Tagen geklórt werden ! Und ich zu 1000% zum Kampftag erscheinen werde! Ps; habe gehórt das Herr Klitschko mir ein blaues Auge auf einer Pap Figur gemalt hat ,als Weltmeister sehr interessant Herr Klitschko aber Glauben sie mir am 8.9 hat es sich fór sie ausgemalt Herr Klitschko lg MC///
Drodzy przyjaciele, byłem boks dzisiaj niestety nie pojawiają się w Moskwie, z powodu mojej wizy, chciałbym endschuldigen do moich fanów i KMG >i pana Kliczko, dałem z siebie wszystko możliwe pojawiają się, niestety, pewne problemy w Moskwie, w następnych kilka dni do wyjaśnienia! A ja wydaje się 1000% na dzień! Ps Słyszałem, że pan Kliczko dała mi czarne oczy pomalowane na rysunku PAP, mistrz świata Kliczko bardzo interesujące, ale wierzę, że 8,9 jest ona namalowała dla pana Kliczko LG MC
 




---------------



Amerykańska telewizja HBO zdecydowała się wykupić prawa transmisyjne do walki pomiędzy mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Witalijem Kliczko (44-2, 40 KO) oraz Manuelem Charrem (21-0, 11 KO). Do pojedynku dojdzie 8 września podczas gali w Moskwie.Rozdająca karty na bokserskim rynku za Oceanem stacja HBO ostatni raz pokazywała pojedynek starszego z braci Kliczko we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to Ukrainiec pokonał w dziesiątej rundzie Tomasza Adamka. Ostatnie walki z udziałem braci Kliczko na terenie Stanów Zjednoczonych pokazywała telewizja Epix.



img_1746_hbo-boxing-2-days-adrien-broner-480x300.jpg
 
Ludzie, którzy uważają obecnego Witalija Kliczkę za najmocniej bijącego zawodnika w wadze ciężkiej, prawdopodobnie bazują na wynikach z boxrec, zamiast ogladać walki. Przytoczę jeszcze raz to, co wcześniej napisałem w odpowiedzi na post Hubiego.

Vitalij bije zdecydowanie mocniej od Władimira , ogółem sądzę , że jest lepszym pięściarzem , prowadzi trochę bardziej zdecydowanie swoje walki niż jego brat , sądzę , że on bardziej zaryzykuje w walce z Hayem niż Władimir.


Żartujesz sobie? Vitek w dziewięciu walkach po powrocie z emerytury połozył na deski tylko dwóch rywali (Adamek i Sosnowski), lokując wcześniej na ich szczękach setki uderzeń. Był to efekt kumulacji ciosów, a nie siły pojedynczego uderzenia. Władek natomiast dysponuje najmocniejszym pojedyńczym uderzeniem w obecnej wadze ciężkiej.


Dodam jeszcze, że siłę uderzenia starszego z braci generują głównie ręce, kontuzje kolan, pleców i barku uniemożliwiają poparcie ciosu całym ciałem, co kiedyś robił. Po powrocie z czteroletnie emerytury Witalij tłucze, tłucze, a i tak nie może przewrócić swoich rywali. Władimir natomiast często kończy sprawę pojedyńczym uderzeniem.
 
Back
Top