Boks


Co za burackie zachowanie, kurwa polacy to jednak nie umieja zrobic rozrywki na przyzwoitym poziomie, nie zaleznie czy to mma czy boks. Zawsze mentalnosc robakow i burakow jakos wychodzi z nich samoistnie w tych dyscyplinach, nawet z "promotorow" chociaz nazywac promotorami takich ludzi jak Grabowski to jakby mnie nazywac drugim Alim bo pochodze na treningi rekreacyjnie 3 razy w tyg :juanlaugh:
 
a ja dla odmiany lukne gale wasyla walke mastera, juz nie pamietam kiedy ostatnio ogladalem polska gale

:rutekajak:
No i luks, w sobotę w oczekiwaniu na Pania Taylor sobie obejrze Hayneya. Jesli Master sie nie pokryje z Taylor to tez zerkne
 
jakos jej nie lubie, bardziej podchodza mi walki amandy serrano i shieldsowej
Ja tam jakos kobiecego boksu nie oglądam zbyt czesto ale kiedys zahaczajac o walke Taylor no urzekła mnie nieco i musze powiedziec ze nie nudze sie na jej walkach, takze zawsze zerkne, nawet za cene Masternaka chociaz cenie go mega. Niestety juz z Mastera nic wielkiego nie bedzie.
 
Ja tam jakos kobiecego boksu nie oglądam zbyt czesto ale kiedys zahaczajac o walke Taylor no urzekła mnie nieco i musze powiedziec ze nie nudze sie na jej walkach, takze zawsze zerkne, nawet za cene Masternaka chociaz cenie go mega. Niestety juz z Mastera nic wielkiego nie bedzie.
Master to jakaś porażka
Typ poprowadzony po meksykańsku z tymże oni mają takie rekordy przed 30 nawet
 
@alww bo wsm pisałeś że zrobisz wywód kto mógłby pokonać Moneya(wezmę pod uwagę tylko czas od 4 królów)
SRL, czemu? Ray był niesamowicie szybkim pięściarzem i twardym, był świetnym technikiem. Na dodatek dodam że jego przegrana z Duranem wynikała że się podpalił plus sam mayweather nie lubił kogoś kto jest wyższy i ma większy zasięg

Tomi Hearns czemu? Same warunki fizyczne mogą to wygrać, plus uderzenie Hitmana. Kobra z Detroit też była wyposażona w świetny szybki jab.

De La chuj czemu? Oski w prime to był zabójca, wszechstronny bokser, z świetną atletycznością. No i był większy

Można jeszcze dorzucić prime Mosleya, chcoiaż może zamiast 2 rund urwałby 4
 
@B.I.G Makumba o zupelnie o tym zapomnialem, jutro sprobuje cos skleic.

A tak ogolnie to @yonigga pisales zs sporo tego jest w sobotę a nie wymieniles chyba jednego wydarzenia, disney boy bedzie bic silve lub bedzie bity :juanlaugh: na to tez zerkne na pewno ale pewnie z powtorki
 
Back
Top