Boks

Kalenga kolejny piesciarz ktory przyjezdza tylko po kase. 2 raz juz poddal walke chlop nie ma jaj a morde drze zawsze przed walkami czego on nie zrobi z przeciwnikiem. Gardze kurwa takimi pajacami.
 
Kalenga kolejny piesciarz ktory przyjezdza tylko po kase. 2 raz juz poddal walke chlop nie ma jaj a morde drze zawsze przed walkami czego on nie zrobi z przeciwnikiem. Gardze kurwa takimi pajacami.
Do walki z Yunierem, to był solidny piesciarz...
Chuj z nim, chociaż nasi się na nim pożywili.
Btw. Pod oba mi się jak jest prowadzona kariera Cieślaka.
 
Kostyra Jezus!!! Kazachstan 9 medali olimpijskich z boksu? Poziom SE. Jeszcze teczka haków na Najmana i konflikt Salety i Najmana odgrzewać...

Kalenga nie dorobił się będąc w szczycie formy to teraz służy do promowania młodych bokserów.

Jak słucham tych wywiadów z polskimi bokserami to nie wiem czy nie warto po prostu skończyć z wspieraniem przez państwo boksu olimpijskiego. I tak dużo nie osiągną, a tylko głowę tylko głowę sobie psują. Jak już taki kiler jak Stevenson skończył w śpiączce, mimo, że praktycznie w ringu zawodowym stoczył tak mało rund. Większość wygranych przez KO w pierwszych rundach.ko

Jest w ogóle jakiś polski bokser tak rozsądny jak bracia Kliczko czy FMJ?

Obejrzałem ostatnio walkę Szpilki z Beckiem:
https://www.ipla.tv/wideo/sport/Kno...vs-Owen-Beck/7777c7d5754b701daa4ff211e042995a

Pierwsza runda. Po przyjęciu ciosu opuszcza ręce. To jest rok 2011
2018 roku w walce z Wachem robi to samo.
Mówi jeszcze, że to robi nieświadomie. Po walce z Kownackim mówił, że w ostatniej rundzie myślał tylko ,,kończ wstydu oszczędź"
3 trenerów nie dało rady go ogarnąć.

Po ludzku mi szkoda tego człowieka. Przecież jak spokojnym prowadzeniem dostanie walkę z kimś z top 10 to może być ciężkie KO...

Zauważyliście w jego wywiadach: już mniej o rewanżu z Kownackim? Może w przyszłości.
Chyba sobie uświadomił, że to nie było tylko potknięcie.

Ogólnie jestem ciekawy jak taki Zimnoch, Cieślak czy Szpilka poradziliby sobie z tymi medalistami olimpijskimi, którzy przeszli na zawodowstwo jak np. Ivan Dychko i Zhang Zhilei
 
fury dal dupy ze podpisal kontrakt z arumem, mial byc wielki rewanz a wyszla wielka chujoza
kogo tam ma top rank? pulev, jennings, parker i chyba tyle...


 
Ja mam nadzieję, że pan Zimnoch po tej przemianie wreszcie ujawni największa tajemnicę polskiego boksu- komu git Ajtuj Szpilka walił konia na kadrze. Ta sprawa musi wreszcie zostać wyjaśniona. Druga sprawa, to czy oddał wreszcie kasę Siwemu.
 
Mati postanowił poprawić statystykę bloków, bo i Wasyl wyłapał bana ostatnio :)
Właśnie Wasyl "podawał dalej" tego tweeta i tak zobaczyłem aferę:korwinlaugh:

Ale z tego, co widziałem jest tak jak mówisz i niedługo Kostyra będzie musiał zaktualizować złotą myśl o najlepszym blokującym na TT:roberteyeblinking:
 
Back
Top