Boks

Sędzia tego pojedynku chyba tylko cudem nie przerwał tej walki pod koniec 9-tej rundy. To drugie liczenie było oczywiście po ciosach w tył głowy, ale są sędziowie którzy widząc to że Maciek jest na deskach przerwaliby pojedynek nie czekając na gong kończący rundę. Ważna wygrana, ale to kolejny polski pięściarz co robi takie głupoty w walce.
 
Sędzia tego pojedynku chyba tylko cudem nie przerwał tej walki pod koniec 9-tej rundy. To drugie liczenie było oczywiście po ciosach w tył głowy, ale są sędziowie którzy widząc to że Maciek jest na deskach przerwaliby pojedynek nie czekając na gong kończący rundę. Ważna wygrana, ale to kolejny polski pięściarz co robi takie głupoty w walce.
Dzisiaj rano obejrzałem jeszcze raz tę walkę i przerwanie w 9r byłoby zajebistym skandalem. Sulęcki szybko wstawał, nawet nie pływał i nie było podstaw do zastopowania walki. Nie chcę mi się wierzyć w to, że sędzia w ogóle był blisko przerwania.
 
Dzisiaj rano obejrzałem jeszcze raz tę walkę i przerwanie w 9r byłoby zajebistym skandalem. Sulęcki szybko wstawał, nawet nie pływał i nie było podstaw do zastopowania walki. Nie chcę mi się wierzyć w to, że sędzia w ogóle był blisko przerwania.
Pojedynek obejrzałem na trzeźwo i w dodatku ten skrót z 9rundy, to mogę powiedzieć wiedząc jakie były przerwania w historii boksu, że drugi nokdaun mógł skończyć walkę. Nawet by Maciek wstać nie zdołał, a sędzia by już machał na zakończenie.
 
Sędziemu chuj w dupe i kotwica w plecy każdy kto dostał w życiu kilka uderzeń na potylice wie jak po tym się czuje.
 
Pojedynek obejrzałem na trzeźwo i w dodatku ten skrót z 9rundy, to mogę powiedzieć wiedząc jakie były przerwania w historii boksu, że drugi nokdaun mógł skończyć walkę. Nawet by Maciek wstać nie zdołał, a sędzia by już machał na zakończenie.
Co nie zmienia faktu, że nie miał żadnych podstaw do tego by przerwać pojedynek i gdyby zdecydował się na takie rozwiązanie to tylko by się zbłaźnił. Szybkie reakcje, zero zataczania, blisko do gongu, a te ciosy też nie były jakieś potężne.

Sędziemu chuj w dupe i kotwica w plecy każdy kto dostał w życiu kilka uderzeń na potylice wie jak po tym się czuje.
No ja mam wrażenie, że całą 10r Maciek jeszcze dochodził do siebie.
 
Floyd MJ pokazywał jak dobrą obroną można wygrać walki. Polacy chcą ciągle bijatyki. Szkoda głowy i kariery.
W końcu można po Adamku śledzić czyjąś karierę.

Spojrzałem na tą galę: wielka platforma streamingowa. Walka Sulęckiego na gali, gdzie chyba jakiś bokser bronił mistrzostwa świata. Tyle wolnych miejsc. Na ringu prawie w ogóle reklam.
Chciałbym aby Eddie Hearn odniósł sukces, bo od tych Bob'a Arum'a, Kinga i reszty krętaczy niedobrze się robi, ale...
... jak to nie wypali?
 
Dziś dużo boksu
- Włodarczyk vs. Jur od 20:25 TVP Sport/sport.tvp.pl / od 22:35 TVP1
- Lawrence Okolie vs. Wadi Camacho od 20:00 PSF / od 23:00 PSE
- Pulev vs. Dinu/ Magdaleno vs. Ramos - gdzieś od ok. 24 - na własną rękę transmisja - ESPN

Zdaje się, że walka Lamonta Petersona z Sergyeyem Lipinietsem jest w noc z ndz/pon.
 
Dziś dużo boksu
- Włodarczyk vs. Jur od 20:25 TVP Sport/sport.tvp.pl / od 22:35 TVP1
- Lawrence Okolie vs. Wadi Camacho od 20:00 PSF / od 23:00 PSE
- Pulev vs. Dinu/ Magdaleno vs. Ramos - gdzieś od ok. 24 - na własną rękę transmisja - ESPN

Zdaje się, że walka Lamonta Petersona z Sergyeyem Lipinietsem jest w noc z ndz/pon.
Same kupy nie oszukujmy sie. Polskich gal to juz nawet nie tykam. Ostatnio sie tylko przelamalem zeby walke Cieslaka obejrzec a takto oprocz gal Borka( bo byly niezle trzeba przyznac) to gale Wasyla czy innego Tymexu to szkoda strzepic ryja.
 
Same kupy nie oszukujmy sie. Polskich gal to juz nawet nie tykam. Ostatnio sie tylko przelamalem zeby walke Cieslaka obejrzec a takto oprocz gal Borka( bo byly niezle trzeba przyznac) to gale Wasyla czy innego Tymexu to szkoda strzepic ryja.
Nie przesadzajmy, że same kupy. Moreno-Edwards, Okolie-Camacho i Magdaleno-Ramos to gwarancja dobrego boksu.

Włodarczyk - Siur na dokładkę, bo wiadomo że Włodarczykowi brakuje nie tylko mózgu, ale i kasy.
 
@bart123 uprzedzę tylko tak na przyszłość, że Okolie nigdy nie będzie gwarancją dobrego boksu, ani nawet boksu. Największy balon X lat ::clintdis::
Ale dał fajny pokaz, szybka wygrana :) Edwards ładnie zlał Moreno, szkoda że męczył go przez cały dystans walki.

Pulev wykaraskał się z zarzynania go przez Dinu w 4tej rundzie i sam wykończył Rumuna w 7ej rundzie. Co ciekawe doszło tam do dziwnej sytuacji, Pulev usadził Dinu, sędzia zaliczył mu nokdaun, ale też odjął punkt za uderzenia w tył głowy po tym jak już Dinu był na kolanach.
 

sobota od 20 na polshit sport liam smith vs sam eggington
z soboty na niedziele na polshit sport extra od 3 sama walka wieczoru ryan garcia vs jose lopez a od 4 aleksander gwozdyk vs doudou ngumbu
 


Plan World Boxing Super Series:

27 kwietnia, USA:
Nonito Donaire vs Zolani Tete
Regis Prograis vs Kirył Relich

18 maja, Szkocja:
Josh Taylor vs Iwan Barańczyk
Naoya Inoue vs Emmanuel Rodriguez

15 czerwca, Łotwa:
Mairis Briedis vs Krzysztof Głowacki
Yuniel Dorticos vs Andrew Tabiti
 
Kiedy okazuje się, że FameMMA ściaga więcej ludzi niż Adamek

55816557_2157023367709385_2546762636972785664_n.jpg
 
Back
Top