Boks

Kontuzja to uratowała Ngumbu przed zdeklasowaniem go przez Gvozdyka. Pewnie nie udawał, ale lepiej dla niego że tak to się skończyło bo będzie mógł opowiadać, że miał w drugiej połowie walki zacząć cokolwiek robić.
 
Gala MB Boxing Night w katowickim "Spodku" to bezdyskusyjnie wydarzenie miesiąca w polskim boksie. Nic więc dziwnego, że najnowszy odcinek magazynu "Puncher Extra Time" niemal w całości będzie mu poświęcony. Odwiedzimy m.in bohatera walki wieczoru w Spodku, Roberta Parzęczewskiego. Premiera magazynu Puncher Extra Time w poniedziałek o godz. 20 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight.
@Baasteek dzis same boksy
 
Gala MB Boxing Night w katowickim "Spodku" to bezdyskusyjnie wydarzenie miesiąca w polskim boksie. Nic więc dziwnego, że najnowszy odcinek magazynu "Puncher Extra Time" niemal w całości będzie mu poświęcony. Odwiedzimy m.in bohatera walki wieczoru w Spodku, Roberta Parzęczewskiego. Premiera magazynu Puncher Extra Time w poniedziałek o godz. 20 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight.
@Baasteek dzis same boksy
Patrzyłem na e bilet to jeszcze sporo biletów zostało
 
"Rządowa telewizja". Ja jebie, Borek kompromituje się coraz bardziej. Zrobili sobie monopol w Polsacie, powywalali ciekawych i mających coś do powiedzenia jak Ś.P. trener Gmitrul postaci i tylko ich produkty są na topie. Propaganda pełną gębą.

Mogę się jednak zgodzić, że z Izu już chyba nic boksersko nie będzie. Michalczewski też coś zniknął z planami gali.
 
"Rządowa telewizja". Ja jebie, Borek kompromituje się coraz bardziej. Zrobili sobie monopol w Polsacie, powywalali ciekawych i mających coś do powiedzenia jak Ś.P. trener Gmitrul postaci i tylko ich produkty są na topie. Propaganda pełną gębą.

Mogę się jednak zgodzić, że z Izu już chyba nic boksersko nie będzie. Michalczewski też coś zniknął z planami gali.
Borek zrobił kilka gal a zachowanie jak Don King
 
Co by nie mówić, to Pis może zalać kasa każda program który jest puszczany w ich ramówce w tym boks. Zresztą już to się dzieje.
 
Sulecki nie zawalczy z Andrade w czerwcu. Hearn twierdzi ze kontuzja dloni go wyeliminowala. Ciekawe co na to Wasyl bo wyglada na to ze Maciek wydymany bo dlon miala byc ok.
 
Ten film jest sprzed kilku lat mordo. W chuja robią tą datą. Okolice 2014/2015 (nie chce mi się szperać) Podczas planu zdjęciowego to nagrano. Niedawno wyciekł i ktoś nabija wyświetleń, bo rzekomo 2019 rok. Chuja prawda.
Nawet jesli to bylo 4 lata temu to i tak szacun. Predkosc ponaddzwiekowa normalnie.
 
Nawet jesli to bylo 4 lata temu to i tak szacun. Predkosc ponaddzwiekowa normalnie.
Zgadzam się w 100%. Gość jest niesamowity. Naszych topowych ciężkich wyjaśniłby pewnie w 2 rundy, ale nie będzie nam dane o tym się przekonać. Tak czy inaczej legenda.
 
Back
Top