Boks

Myślałem, że Diablo pójdzie na walkę ze Szpilką. Szybki skok na kasę i koniec kariery, a on jeszcze chyba wierzy, że zostanie mistrzem świata xD
Borek jako promotor jest dla mnie zagadką: serio facet robi ciekawe zestawienia. Sam mówi, że nie wyszedł jeszcze na tych swoich galach na plus. Dał walkę Masternakowi z Kalengą, która pewnie tania nie była i...
... nie związał się z nim kontraktem.
Teraz Balski z niego zakpił.
Jonak też pewnie niedługo coś wymyśli.

To Polsat założył własną grupę promotorską stawiając Borka na czele tej grupy czy o co tu chodzi?
 
Michalczewski podobno odwolal swoja gale bo Polsat nie chcial dac transmisji na otwartym Polsacie. Zaraz sie pewnie pozre na twiterze z Borkiem:lol: do tego wlaczy sie Wasyl i inba gotowa:wink:
 
Ciesze się że Eubank Jr nastukał zapaśnika DeGale'a. Fajna walka i o dziwo Chris faktycznie coś zmienił, składał inne kombinacje, zrezygnował z kozaczenia i napierdalania non stop podbrótków, schował się ładnie za jabem i pracował.
Dobrze to wróży bo po walce z Grovesem zacząłem mieć wątpliwości pomimo, że jestem ogromnym fanem ze względu na jego styl walki. Mimo wszytstko powinien już spierdalać z tego Super MW i dobrze, że jego starszy zaznaczył na konferencji że to był tylko wypad do WBSS. Za mały jest SMW, idealny na MW.
Fajnie byłoby zobaczyć rewanż z Billy Joe lub walke z GGG/Canelo.
 
Panowie, nie ma co się dziwić influencerom, bo bawią się na tych wyższych sferach jak arystokracja. Jesteśmy tylko pionkami, których łatwo ustawić po kątach na TT, czy wywiadzie mówiącym o hejterach.

Trzeba dać sobie na luz z tymi ich zajęciami bo nie są one zaskakujące. Taki styl życia ludzi z szerokopojętych mediów. Parzą się jak króliki z kimkolwiek, a z nas się śmieją jak mają okazję we własnym gronie, bo podniecamy się wojenkami np. promotorów.
 
Ale tych fot zakazanych nie widze.
Trzeba kliknąć.

IMG_20190228_165310.jpg


Nic lepszego nie mogę wrzucić.
 
Back
Top