Boks

Bilety w przedsprzedazy na gale Joshua-Miller sprzedaly sie najlepiej w historii wydarzen bokserskich w MSG. Kurwa faktycznie boks jest w dupie. Aha podobno ta gala Michalczewskiego co Izu mial walczyc znowu ma sie nie odbyc:korwinlaugh: Tiger moze i kase ma ale cos mu kurwa nie idzie( a moze jednak jest pusty jak beben afrykanski chuj wie).
 
Aha podobno ta gala Michalczewskiego co Izu mial walczyc znowu ma sie nie odbyc:korwinlaugh:
Podobno gala może odbyć się w planowanym terminie, ale na mniejszą skalę (być może we współpracy z jakąś mniejszą grupą promotorską). Czyli były wielkie zapowiedzi, a w najlepszym razie wyjdzie jakaś gównogala w remizie...

Usyk - Powietkin :antonio:

 
Witam ekipę. Szkoda że wcześniej nie znalazłem tego działu, bo boks u mnie na równi z mma. Niestety na orgu i ringpl nie ma już kim merytorycznie pogadać. Jeżeli tu panuje taki poziom jak w działach o mma, to zajebiscie. Pozdro! :kis:
 
Jak obstawiacie Antka z Millerem?
jeżeli mistrz da się wciągnąć w bijatykę,to Jarell ma szanse go ubić,bo wybitnej szczęki to Joshua nie ma.
Ale czas według mnie,ma do 8 rundy,potem już spuchnie i Anthony wykończy go w mistrzowskich rundach...
 
Jak obstawiacie Antka z Millerem?
jeżeli mistrz da się wciągnąć w bijatykę,to Jarell ma szanse go ubić,bo wybitnej szczęki to Joshua nie ma.
Ale czas według mnie,ma do 8 rundy,potem już spuchnie i Anthony wykończy go w mistrzowskich rundach...
Antek tytanem kondycji tez nie jest. A Miller jak na taka wielka loche to sie rusza jak sarenka a Antek z takimi schabami to juz tak swietnie nie wyglada.
 
Antek tytanem kondycji tez nie jest. A Miller jak na taka wielka loche to sie rusza jak sarenka a Antek z takimi schabami to juz tak swietnie nie wyglada.
Anthony kondycyjnie jest zawsze dobrze przygotowany. 2x widziałem go na oparach.
Z Wladkiem I z Whytem... Tylko że w obu przypadkach był naruszony, a mimo wszystko szybko potrafił dojść do siebie-minuta w narozniku+pół rundy i nagle jakby nalali w niego paliwa.
Miller jeszcze nie miał okazji pokazać pełni mocy i dyspozycji w końcowych rundach. Z wachem było widać że już oddychal rękawami. Jego styl może być kluczowy w tej walce. Antek jeszcze nie spotkał się z gościem, który będzie ciągle nacieral i kto miał tak szczelna garde. Takam robił za worek, Władimir nie ryzykowal i większość na wstecznym, Parker to samo. Whyte był najbliżej, ale spuchl.
Miller nie jest faworytem, ale jeśli będzie nieustepliwy (I nie da za dużo sobie wsadzić), to Antek może mieć zajebisty problem.
 
O co chodzi z tymi antyfanami Szpilki? Serio jak ja niecierpię Sebixów, zawodnicy sportów walki skazani za pobicie są dla mnie ludźmi, przez których zastanawiam się czy kary typu 50 batów na plecy nie powinno wprowadzić się w Polsce, ale serio aż tyle antyfanów?
Dosłownie co nowy filmik na ringpolska -nawet nie na temat Szpilki- mnóstwo komentarzy antyfanów.
Rosjanie mają swoich trolli internetowych. Czyżby ktoś promotorzy też bawili się w trolli?

American Gangster to postać odgrywana przez Cheala Sonnena. Ju going dałn to postać odgrywana przez Artura Szpilkę?

Aż mi szkoda Borka. Zrobił walkę Masternakowi, dzięki której on stoczył walkę o mistrzostwo świata nie podpisując z bokserem dłuższego kontraktu.
Teraz odchodzi od niego Balski:



Adamek miał kończyć po Głazkowie. Może da się jego namówić na Zimnocha?
 
O co chodzi z tymi antyfanami Szpilki? Serio jak ja niecierpię Sebixów, zawodnicy sportów walki skazani za pobicie są dla mnie ludźmi, przez których zastanawiam się czy kary typu 50 batów na plecy nie powinno wprowadzić się w Polsce, ale serio aż tyle antyfanów?
Dosłownie co nowy filmik na ringpolska -nawet nie na temat Szpilki- mnóstwo komentarzy antyfanów.
Rosjanie mają swoich trolli internetowych. Czyżby ktoś promotorzy też bawili się w trolli?

American Gangster to postać odgrywana przez Cheala Sonnena. Ju going dałn to postać odgrywana przez Artura Szpilkę?

Aż mi szkoda Borka. Zrobił walkę Masternakowi, dzięki której on stoczył walkę o mistrzostwo świata nie podpisując z bokserem dłuższego kontraktu.
Teraz odchodzi od niego Balski:



Adamek miał kończyć po Głazkowie. Może da się jego namówić na Zimnocha?

jakiś dziwny bol dupy wszędzie maja na niego a ja tam typa lubię taki pocieszny gamoń z niego

bialskiego jak łyknie wasyl to dopiero borkowi gul skoczy
 
O co chodzi z tymi antyfanami Szpilki? Serio jak ja niecierpię Sebixów, zawodnicy sportów walki skazani za pobicie są dla mnie ludźmi, przez których zastanawiam się czy kary typu 50 batów na plecy nie powinno wprowadzić się w Polsce, ale serio aż tyle antyfanów?
Dosłownie co nowy filmik na ringpolska -nawet nie na temat Szpilki- mnóstwo komentarzy antyfanów.
Rosjanie mają swoich trolli internetowych. Czyżby ktoś promotorzy też bawili się w trolli?

American Gangster to postać odgrywana przez Cheala Sonnena. Ju going dałn to postać odgrywana przez Artura Szpilkę?

Aż mi szkoda Borka. Zrobił walkę Masternakowi, dzięki której on stoczył walkę o mistrzostwo świata nie podpisując z bokserem dłuższego kontraktu.
Teraz odchodzi od niego Balski:



Adamek miał kończyć po Głazkowie. Może da się jego namówić na Zimnocha?

Szkoda Zimnocha. Dla mnie, to gość powinien dać sobie spokój z boksem. Dla Adamka teraz jakiś "Cirok", żeby jaj nie było i zasłużona emerytura.
Co do Balskiego, to był material na dobrego punchera(ale max dobrego), tylko gość jest najzwyczajniej leniwy i kapryśny, a Borek nie ma czasu niańczyć Adasia...
 
Balski po ostatniej walce to chyba promotorom zrobił przysługę. Zamiast główkować, kogo mu dać i czy w ogóle coś poprawi to mają spokój. Zapowiadał się nieźle, ale chyba za dużo oczekiwań.
 
Balski po ostatniej walce to chyba promotorom zrobił przysługę. Zamiast główkować, kogo mu dać i czy w ogóle coś poprawi to mają spokój. Zapowiadał się nieźle, ale chyba za dużo oczekiwań.
No jo ale tez niech nie pierdoli ze nic im nie zawdziecza. Obozy z Adamkiem, Chyckim i trenerem Adamka( ktory go pozniej tez prowadzil) wyjazd do USA to tylko i wylacznie zasluga Borka. Balski ma ciezki charakter( kibol z krwi i kosci) tak wiec nie wiadomo co mu teraz jeblo do bani. A moze juz mu ktos namieszal czytaj Wasyl... nic z niego nie bedzie choc trzymam za niego kciuki bo to kibol z mojej koalicji:beer:ale jestem obiektywny tak wiec bez cukrowania z mojej strony.
 
Nie no panowie Balski to się nie nadaje do niczego takie jest moje zdanie, już w ostatniej walce sędziowie mu pomogli, a teraz niewdziecznik swiruje pawiana i odchodzi od promotorow. Nawet jak weźmie go Wasyl to i tak nie ma szans na jakiś duży skok na kasę bo gość po prostu po drodze dostanie od kogoś w cymbał.
 
Back
Top