Boks

Co tak cicho o Kownackim? Jak typujecie?
Kownacki przez KO do 6rundy. Nie wierzę w decyzję w tej walce. Obydwaj mają takie minus, że poważnych walk brak(Kownacki), albo brutalna weryfikacja(Washington) w tych poważnych walkach. Dalej nie mogę rozchodzić tego mistrzostwa Martina, więc nie traktuję go poważnie.
 
Andrzej Fonfara 9 marca w kalifornijskim Carson zawalczy z Edwinem Rodriguezem.
Bardzo fajna walka sie szykuje i mam nadzieje ze legioniste wyjasni Rodriguez. Do tego bym dodal walke Macka Suleckiego z Rosado 15 marca w Filadelfii.
Co tak cicho o Kownackim? Jak typujecie?
Dla mnie ten rywal to ta sama polka co Martin tak wiec licze na KO Adama.
 
Nie wiem na ile to wiarygodne źródło, ale podrzucam:
50946058_2751148434910426_3037882337565081600_n.jpg
 
Po takich walkach na prawde wierze, że Adam może zdobyć pas. Ma jebnięcie, nie cofa się i napiera do przodu. Jak walczyć to właśnie tak.
Szkoda, że był remis w walce Fury - Wilder bo pewnie Babyface walczyłby wcześniej. Nie wiem czy dostanie jeszcze jedną walke przed walką o pas ale przed pojedynkiem Bombera z Furym już były gadki o Adamie, że jest brany pod uwage.
Patrzcie na to - gość powiedział w wywiadzie po wygranej, że chce pas i tyle a Szpila na jego miejscu to z linami by poleciał na Wildera który był tam na miejscu.
POKORA
 
Po takich walkach na prawde wierze, że Adam może zdobyć pas. Ma jebnięcie, nie cofa się i napiera do przodu. Jak walczyć to właśnie tak.
Szkoda, że był remis w walce Fury - Wilder bo pewnie Babyface walczyłby wcześniej. Nie wiem czy dostanie jeszcze jedną walke przed walką o pas ale przed pojedynkiem Bombera z Furym już były gadki o Adamie, że jest brany pod uwage.
Patrzcie na to - gość powiedział, że chce pas i tyle a Szpila na jego miejscu to z linami by poleciał na Wildera który był tam na miejscu.
POKORA
Nie wiem po co wspominac tu Szpile, to tak jakbys ogladal mecz Realu, gdzie strzelaja bramke po fajnej klepce i mowil o tym, ze Termalica Bruk Bet nie powtórzy takiej akcji :mamed:
 
Back
Top