Boks

Boner niegdyś wielki talent, teraz już tylko ciekawe nazwisko dla zawodników z wyższej półki jak Garcia czy Pacman.
Taniec Manny'ego to była poezja boksu. Śmieszyło mnie jak przed którąś galą Tomek Adamek opowiadał, że nazywają go teraz w USA "quick hands", no to dziś mieliśmy wersję "super ultra very fast hands" w wykonaniu Paca:beczka: Broner zwykły płaczek i to jeszcze po walce pokazywał, że to on wygrał:damjan: Nie wiem dlaczego tak źle zawalczył.
 
PacMan kozak, napierdala jak dzik nadal po tylu wojnach i nokautach ciężkich. Legenda.
Bardzo sie ciesze, że Marcus Brownie wygrał pas, świetny zawodnik który musial przejść BARDZO długą i ciężką droge. Zycze mu jak najlepiej.

Ja pierdole ale co ten Henry Cejudo. :penn:
 
no Floyd tak dziwnie łape podaje a w zasadzie jej nie podaje Mannemu :confused:
Manny zaskoczył Floyda podczas meczu, a ten żartobliwie kilka razy go dotknął. Przecież wiadomo, że Manny specjalnie tak zrobił żeby się przypomnieć Floydowi, oni się na tych meczach co jakiś czas spotykają. Floyd był na ostatniej walce Manny'ego i planują rewanż. Kumpelskie przepychanki, tam nie ma złej krwi.
 
DxqmruyW0AYKwDu.jpg
 
Kto o zdrowych zmysłach ustala biznes z zupełnie nieznajomymi ludźmi? Pewnie jeszcze w McDonald's omawiali te sprawy. Ale mamy pacanów w tym boksie.... same ameby:facepalm: Ja się nie dziwię Wasylowi, że wystawia takich ludzi. Przecież ich "mózgi" nakręca jakiś chomik:wall:
bez kitu to jest zenujace i weź tu znajdz w boksie charyzmatyczna i wyskillowaną osobe, z której młodzi będą brali przykład :siara:
 
Back
Top