Boks

Jebany gladiator!


CzPfJIAWQAAIUPV.jpg



:deniro:
 
@yonigga jak typujesz, Parker na luzie?
Parę walk Ruiza oglądałem, taka dużo lepsza wersja Kownackiego, czytaj: "Przyjemny grubas" :D
Oczywiście bez uszczypliwości, bo jakoś mam mega sympatię do typa, w sumie do Parkera też nic nie mam,
także niech wygra lepszy!
 
@yonigga jak typujesz, Parker na luzie?
Parę walk Ruiza oglądałem, taka dużo lepsza wersja Kownackiego, czytaj: "Przyjemny grubas" :D
Oczywiście bez uszczypliwości, bo jakoś mam mega sympatię do typa, w sumie do Parkera też nic nie mam,
także niech wygra lepszy!
Parker nie powinien miec problemow ale tez jestem za Ruizem. Grubas z nikim z czolowki nie walczyl i jest niesprawdzony
 
Szkoda trochę Ruiza no ale skandalem werdykt nie jest, fakt faktem Parker z czołówką może mieć naprawdę ciężko, skoro z Takamem i teraz z Ruizem na dobre mogło iść w dwie strony.
mógłby Molina dzisiaj wsadzić chociaż jedną bombkę jak White z Joshuą co by ciekawiej było:bomb: :lol:
 
przysnęło mi się i widziałem tylko 2 ostatnie rundy. warto nadrabiać czy nudy?

Molina wytrzyma z Antkiem co najmniej do 6 rundy? Bo kurs 2,7 całkiem ciekawy
 
ciezko bedzie bo to 4 walka od konca ale na boxrecu czasami jest zla kolejnosc
A widzisz zagladalem na polsatsport.pl i tam ta walka jest 2 od gory. Dlatego taka godzine podalem. Ortiz jest bardzo nisko tez dziwne w sumie. Jak cos Ci wpadnie w oko z kolejnoscia walk pisz tutaj!:wink:
 
A widzisz zagladalem na polsatsport.pl i tam ta walka jest 2 od gory. Dlatego taka godzine podalem. Ortiz jest bardzo nisko tez dziwne w sumie. Jak cos Ci wpadnie w oko z kolejnoscia walk pisz tutaj!:wink:
jak by byla 2 od gory to bys zdazyl bo antek mniej wiecej 23-23:30, jak cos bede wiedzial dam cyne
 
Back
Top