Boks

W sobote od 17:30 na polsat sport walka o pas mistrzowski IBF Inter-Continental we Wrocławiu - waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Leon Harth
W sobote od 18:30 na polsat sport extra walka o pas mistrzowski IBF World w Manchesterze - waga ciężka: AnthonyJoshua - Eric Molina
Z soboty na niedziele od 3:00 na polsat sport walka o pasy mistrzowskie WBC World, WBO World w Omaha - waga junior półśrednia: Terence Crawford - John Molina Jr
 
Zaklepali walkę na kwiecień a będą jajca jak Antek przejebie z Moliną. No chyba że ten nie ma prawa wygrać( w boksie wszystko jest możliwe). Dziwię się trochę że jednak Władek nie wziął żadnej walki z rywalem choćby takim jak Molina. Po takiej przerwie byłoby dobre przetarcie się dla niego. Stawiam że ta walka jeszcze się nie odbędzie w kwietniu( kontuzje itp).
 
to ten sam termin co wybieracie sie do Londynu?

UFC jest 18 marca

Gdybym się na to decydował to lot w sobote i powrót w niedziele rano bez noclegu
Myślałem, że bilety lotnicze beda tansze. Chociaz z drugiej strony nikt nie zagwarantuje mi, ze dostane bilet na gale
 
Myślałem, że bilety lotnicze beda tansze. Chociaz z drugiej strony nikt nie zagwarantuje mi, ze dostane bilet na gale
Bilety Wizz i Ryan są tańsze albo przed samym wylotem(tydzień,dwa), albo na 59dni przed(zwykle tym dniem jest wtorek jeśli dobrze pamiętam). I mówię to jako człowiek, który w tym roku odbył 4 loty Wizzem za łączną cenę 169zł(wychodzi ok. 43zł na lot), oczywiście z posiadaczem WDC, bo inaczej płaci się drożej.
 
Back
Top