Boks

Kurwa napierdalanka dobra! Ta walka zjada dupa walke Parker-Ruiz! Whyte juz mi w starciu z Antkiem sie podobal ale chlopaki za ostre tempo narzucili od poczatku. Tu byla zla krew przed walka i fajnie ze przekladaja to na walke.
 
Ale bitka!
Kurwa, muszę iść spać już...
Edit
O, jednak kolejny blant się pojawił, nie idę :corn:
 
Last edited:
Po co mam oglądać Joshuę z Molinę skoro nic lepszego niż Whyte-Chisora już dzisiaj nie zobaczę ? CO ZA WALKA.
 
To były grzmoty! Nie punktowałem sobie tej walki ale wydaje mi się że lepiej Chisora wypadł w tej walce
 
To co Molina - Szpilka? Panowie się znają, zemsta za Tomka by była, nic tylko trzepać kasę z PPV.

Zibi też na chłodno i bez stresu przewidział to co nieuniknione miało się stać
 
Antek kozak!!29 kwiecień Joshua vs Kliczko, mam nadzieje, źe Wład tym razem nie przywali i żadnej kontuzji nie złapie..
 
AJ dużym faworytem z Władkiem. Wiek po jego stronie, wchodzi w swój szczyt, Wład dawno nie walczył, no i ta szklanka Kliczki... Przy pierwszej bombce Władek padnie (chyba, że się będzie bawił w klincze jak z Saszą). Gdyby się Antek mierzył z Vitkiem to nie miałby czego Joshua szukać w ringu, ale z Władkiem sobie raczej poradzi.
 
AJ dużym faworytem z Władkiem. Wiek po jego stronie, wchodzi w swój szczyt, Wład dawno nie walczył, no i ta szklanka Kliczki... Przy pierwszej bombce Władek padnie (chyba, że się będzie bawił w klincze jak z Saszą). Gdyby się Antek mierzył z Vitkiem to nie miałby czego Joshua szukać w ringu, ale z Władkiem sobie raczej poradzi.

No nie wiem, AJ chyba łatwiejszy dla Władka niż Fury. Doświadczenie po stronie Kliczki, sparowali razem Władek wyglądał na pewnego siebie. Joshua też jak dostanie od Władka to padnie no i druga sprawa czy uciągnie presje.
 
Back
Top