Boks

"Obóz Aleksandra Powietkina (30-1, 22 KO) wygrał przetarg na organizację walki o mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej z Deontayem Wilderem (35-0, 34 KO).

Zwycięska oferta wyniosła 7,15 miliona dolarów. Reprezentujący Wildera promotor Lou Della zalicytował 5,1 miliona dolarów.

Walka powinna odbyć się w ciągu 90 dni, a pula z przetargu zostanie podzielona w stosunku 65:25/70:30 (dwa źródła) na korzyść panującego czempiona. 10% z przetargu zostanie zabezpieczone i zgarnie je zwycięzca walki."

Podział kasy wagi ciężkiej (bez bonusów): Wilder $4,504,500, Powietkin $1,930,500
 
Wilder ma problem. Nie dość, że walka będzie w Rosji to jeszcze z wciąż niebezpiecznym Povietkinem, który mądrze prowadząc walkę może to wygrac i wcale nie bedzie to niespodzianka
 
Quigg - Frampton dobra walka szkoda tylko, że Quigg przespał pierwszą połowę walki i znacznie utrudnił sobie sprawę bo końcówkę miał naprawdę mocną.
 
Verdejo zaprezentował się słabo, spodziewałem się po nim dużo więcej z gościem który dotychczas walczył tylko na lokalnych galach w Brazylii. Dobrą walkę dał natomiast Crawford, początkowo zapowiadało się na to że może stoczyć wyrównany bój ale później opanował sytuację i w końcu namierzył Lundy'ego. Pozytywnym zaskoczeniem nocy jest Leo Santa Cruz który bardzo łatwo odprawił Kiko Martineza zasypując go gradem ciosów.
 

Czysto teoretycznie. Nie wyobrażam sobie żeby Ci którzy kasują grube miliony za walki mieli pojechać na igrzyska. Wyobraźmy sobie że w Rio startują Joshua i Klikczko, spotykają się w ćwierćfinale i walka warta grube miliony dolarów idzie za darmo dla telewizji która wykupił transmisję. Promotorzy się na to nie zgodzą, pewnie będą podpisywali umowy z bokserami które zabraniają im startu na IO, bo duża kasa przechodziłaby im koło nosa.
 
Także kelner obity/szturchnięty w 2 rundzie dwoma mocnymi prostymi i Diablo wygrywa walkę, przez tko po pokazaniu białego ręcznika przez trenera przeciwnika.
 
Wygrywa Krzysiek. Rywal padł po pierwszym mocniejszym ciosie w II rundzie. Śmiem twierdzić, że na marzec lepiej spisała się jego żona:boystop:
 
Gościu pada po 2 prostych. Przeciez to są ciosy na lekkie rozmiękczenie gardy, a gościu już kończy występ
 
Widzę, że Ortiz się zadomowił w czołówce HW. Przypomina trochę bokserów z lat '90, mam nadzieję, że będzie się przygotowywał na poważnie, bo kubańczycy mają chyba w naturze obijanie się :)
 
Walka Czagajewa z Brownem przeciętna, jestem zasakoczony ze Rusłan mając zdecydowaną przewagę na punty dał się pokonać przez KO. Browne to bokser bazujący tylko na sile ciosu, walczy na przełamanie, nie daje mu większych szans z absolutną czołówka. Solidas natomiast zrobił to co do niego należało, przejechał się po Thompsonie, dawać mu już walkę o pas bo to świetny pięściarz. Wczoraj trochę na siłę chciał urwać głowę jednym ciosem dlatego ta walka w jego wykonaniu nie była wybitna ale położył Tony'ego a sztuka ta nie udała się np. Kliczce Pulewowi.
 
Walka Czagajewa z Brownem przeciętna, jestem zasakoczony ze Rusłan mając zdecydowaną przewagę na punty dał się pokonać przez KO. Browne to bokser bazujący tylko na sile ciosu, walczy na przełamanie, nie daje mu większych szans z absolutną czołówka. Solidas natomiast zrobił to co do niego należało, przejechał się po Thompsonie, dawać mu już walkę o pas bo to świetny pięściarz. Wczoraj trochę na siłę chciał urwać głowę jednym ciosem dlatego ta walka w jego wykonaniu nie była wybitna ale położył Tony'ego a sztuka ta nie udała się np. Kliczce Pulewowi.
http://www.sherdog.com/fighter/Lucas-Browne-42821
mma>boks :lol:
 
Miałem nie jechać ale co mi zależy? Na boksie jeszcze nie byłem także mój debiut zaczynam z wysokiego C
PBN - 2 kwietnia Tauron Arena Kraków OBECNY

40zł za najwyższej położone miejsce w krakowskiej hali. Wyżej już sie nie da :lol:
Oby telebim działał jak należy bo bedzie chujnia, hehe
 
@VoRaNeK dosłownie z wysokiego C :)

20.03 w Phoenix Roy Jones Jr rozmienia się na drobne z Vyronem Phillipsem, na gali również walka mma Dan Severn vs Tank Abbott i grapplingowa Sonnes vs Bisping :)

a propos PBN


Dobrze się zapowiada najbliższy czas w boksie, PBN 2-iego, Martin vs Joshua 9-tego. Niebawem Powietkin vs Wilder... HW odżywa mam nadzieję.
 
Back
Top