Boks

ZIMNOCH ZOSTAŁ BRUTALNIE ZWERYFIKOWANY, JAK WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW W UFC.
to prawda, ale to dobrze, trzeba oddzielić ziarno od plew.
Syrowatka vs Jackiewicz
Zimnoch vs Mollo
Rekowski vs Aguillera
Wawrzyk vs Bakhtov/Povetkin
Sęk vs Woge

Teraz po raz 1szy boje się o Cieślaka, mimo ogromnego potencjału jaki widzę w tym chłopaku, martwię się teraz o te Polskie baloniki.

Dobrym przykładem jest Damian Jonak
rekord 39-0-1, cały czas walki na przetarcie dają mu no name zawodników, ledwo wygrywa z ogórami, a przyjdzie koniec końców rzucą go na jakiegoś młokosa z Rosji,USA i skończy się walka w 1-2 rundzie.
 
Zauważcie ,że sędzia puścił walkę po tym lewym sierpie, który nastąpił po komendzie stop i po interwencji sędziego natychmiast bez upomnienia i bez żadnej chwili przerwy , a Zimnoch był w narożniku naruszony w tym momencie, ta sytuacja wyraźnie ma wpływ na resztę walki i jest to następstwo całej sekwencji wydarzeń, któe potem następują , łacznie z faulem przedramieniem , który kończy walkę, powinni złożyc protest.
Molo wyglądał tragicznie do tego momentu, Molo miał dziś za sobą sędziwgo i kupe szczęścia, bo tak wygrał by z Zimnochem każdy kto ma jebnięcie,pzdr
 
Poleciał z rękami niczym Szpilka w ostatniej walce, tylko że Szpila pokazał się z dobrej strony, bo pojedynek dobrze prowadził, a tutaj? Nie oglądałem, ale spodziewam się, że nie było ciekawie.
 
Frajera zawsze do spodu :D
Poleciał z rękami niczym Szpilka w ostatniej walce, tylko że Szpila pokazał się z dobrej strony, bo pojedynek dobrze prowadził, a tutaj? Nie oglądałem, ale spodziewam się, że nie było ciekawie.
To jest pierwsza runda, więc za wiele Cię nie ominęło.
 
Chujnia z tym Zimnochem, ale też mi sie wydaje ze ten cios po komendzie stop pozamiatał całą walkę...tak więc niesmak pozostaje
 
Spójrzcie na tatuaż Zimnocha, on już jakiś czas temu wiedział co się wydarzy.
:rofl:
tomasz-babilonski-krzysztof-zimnoch-srodek-001.jpg
 
Dziwnie mi się słucha ringowego, który się tłumaczy (a raczej wyjaśnia bo do żadnej winy się nie poczuwa), że instrukcje dla obu były jasne: po komendzie break ręce wciąż mają być w górze.
Otóż odnoszę wrażenie, że przy drugim z ciosów wyprowadzonych podczas interwencji sędziego to sam ringowy przeszkadza Zimnochowi w skutecznej obronie.
 
Zawsze mnie to smuci, jak na te nasze gale przybywają jakieś bumy i emeryci ze Stanów, i rozklepują naszych, pompowanych prospektów. Tych wszystkich Rekowskich, ZImnochów, Kołodziejów to się powinno do jakiegoś naprawdę mocnego gymu zagonić, do roboty. A tak siedzą sobie w ciepłym kurwim dołku i robią rekordy na "niebezpiecznych Węgrach". Potem przychodzi smutna weryfikacja.
 
Zimnocha nie ma sensu komentować, natomiast zaskoczył na plus Szeremeta. Fajne poruszanie, bloki, jak trzeba to przyspieszył. Na prawdę fajnie się zaprezentował.
 
No sędzia ewidentnie dał dupy, gdy puścił walkę od razu po nielegalnym ciosie Mollo. Natomiast Zimnoch nie popisał się nie potrafiąc przetrwać do końca rundy takiej cepeliady.
 
Zawsze mnie to smuci, jak na te nasze gale przybywają jakieś bumy i emeryci ze Stanów, i rozklepują naszych, pompowanych prospektów. Tych wszystkich Rekowskich, ZImnochów, Kołodziejów to się powinno do jakiegoś naprawdę mocnego gymu zagonić, do roboty. A tak siedzą sobie w ciepłym kurwim dołku i robią rekordy na "niebezpiecznych Węgrach". Potem przychodzi smutna weryfikacja.
Rekowski prospektem? Wiesz, że gość ociera się o 4 dyszki?
 
Panowie w polskim boksie nie licząc Cieślaka i może Sulęckiego (czekam na jakąś poważniejszą walkę) to nie ma prospektów, taka jest prawda.
 
Walka Thurman-Porter odwołona z powodu wypadku tego pierwszego. Dżizas kurwa, ja pierdolę, tak czekałem na tą walkę. :facepalm:
 
Back
Top