Boks

Zastanawiam się ile jeszcze będą takie profesjonalne walki bokserskie planowane na 4/6 rund. Albo walki celebrytów, czy naszych wielkich nadziei na 8/10 rund. A potem zdziwienie, że kondycha padła w końcowej fazie walki z lepszymi, albo padają jak muchy góra do 3 rundy. Przecież tak są przygotowywani! Wszystkie te gale piwne i tym podobne są na takim samym poziomie.
 
Zastanawiam się ile jeszcze będą takie profesjonalne walki bokserskie planowane na 4/6 rund
Akurat walki 4/6/8 rundowe to nic złego.

W boksie amatorskim są 3 rundówki i irracjonalny był by przeskok od razu na 12 rund po przejściu na zawodowstwo. Stopniowe przechodzenie na większą ilość rund to normalna rzecz w boksie zawodowy i rozwoju zawodnika. Poza tym 12 rund po 3 minuty trzeba nauczyć się walczyć. 3x5 w MMA pod tym względem to zupełnie inna para kaloszy.

@edit
Jeszcze jedno. Czas antenowy kosztuje i często promotorom szkoda inwestować kasę "w ciemno" w zawodnika, w czasie jednej 8 rundówki moga upchnąć dwóch prospektów. :)
 
Last edited:
Akurat walki 4/6/8 rundowe to nic złego.

W boksie amatorskim są 3 rundówki i irracjonalny był by przeskok od razu na 12 rund po przejściu na zawodowstwo. Stopniowe przechodzenie na większą ilość rund to normalna rzecz w boksie zawodowy i rozwoju zawodnika. Poza tym 12 rund po 3 minuty trzeba nauczyć się walczyć. 3x5 w MMA pod tym względem to zupełnie inna para kaloszy.

@edit
Jeszcze jedno. Czas antenowy kosztuje i często promotorom szkoda inwestować kasę "w ciemno" w zawodnika, w czasie jednej 8 rundówki moga upchnąć dwóch prospektów. :)
No właśnie tym mnie przekonuje MMA, choć zdarzają się dwie rundy na wstępnym etapie. Ale jakby tak amatorzy rzeczywiście walczyli przeskakując to byłoby dobrze, tylko, że czasem na galach Babilona widzę właśnie takich amatorów co pół roku walczących i szans rozwoju nie ma, bo potem właśnie z 4 rund nagle robi się 8 i padają jak muchy. Identycznie jak z gwiazdeczkami które walczą u nas po 8-10 rund, a potem nagle walka o jakiegoś pretendenta gdzie jest te 12 rund i jak dotrwają powyżej 8-ej to już bida z kondychą. Co do czasu antenowego to dobry argument, masz lajka za niego ;)
 
"Nie wiem co się stało, wrócę mocniejszy, będę się lepiej przygotowywał, chcę rewanżu" Oni chyba wszyscy kopiują po sobie te zdania. Zero myślenia i twardej oceny tego co odjebał:applause:
 
Masakra, byłem w 100% pewny, że Zimnoch z Mollo wygra, w końcu Zimnoch przed kontuzją jako tako się prezentowałem, a jako amator był na prawdę niezły. Niestety, a może stety został brutalnie zweryfikowany. Pewne jest, że kolejna walka na Polsat Boxing Night 6 się szykuje, w listopadzie Zimnoch vs Mollo II.
W 2013 myślałem, że Zimnoch vs Szpilka to 50/50, teraz trochę mi głupio, a nawet bardzo.
 
Sztab Zimnocha powinien sędziemu w ringu urządzić rewanż natychmiastowy, wyraźny błąd sędziego, powinien ukarać Molo i dać Zimnemu odpocząć po tym faulu.
 
Właśnie, miałem słaby stream i średnio to było ujęte a teraz są reklamy.

Czy ten pierwszy KD nie wyglądał tak że sędzia już ich rozdzielał, zimny opuścił łapy i Mollo wtedy ustrzelił zimnego?
 
Dokładnie tak było , wyjebali Zimnocha na chłodno,
ps, właśnie słucham Banilońskiego i Pindery i wyraźnie to drukują
 
Babilon nawet w studiu teraz gada, że nie było błędu i każdy bokser powinien się bronić bo w ferworze walki i adrenaliny możesz nie ustrzec się przed ciosem po komendzie STOP, który zadaje przeciwnik.
 
Masakra, byłem w 100% pewny, że Zimnoch z Mollo wygra, w końcu Zimnoch przed kontuzją jako tako się prezentowałem, a jako amator był na prawdę niezły. Niestety, a może stety został brutalnie zweryfikowany. Pewne jest, że kolejna walka na Polsat Boxing Night 6 się szykuje, w listopadzie Zimnoch vs Mollo II.
W 2013 myślałem, że Zimnoch vs Szpilka to 50/50, teraz trochę mi głupio, a nawet bardzo.
ZIMNOCH ZOSTAŁ BRUTALNIE ZWERYFIKOWANY, JAK WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW W UFC.
 
Back
Top