Boks

chore to pany, chore w chuj... tak samo jak z ligą w hiszpanii, naród jakeś restrykcje finansowe od EU, a taki Ronaldo grube miliony zbija, ale to sie w koncu skonczy...
 
Uliczny, rekord Marciano jest tylko w ciężkiej. W niższych wagach byli zawodnicy który przekraczali tę liczbę np. Julio Cesar Chavez miał 87-0, a w chwili pierwszej oficjalnej porażki 89-0-1. Albo Ricardo Lopez 47-0 a karierę zakończył niepokonany z 51-0-1. Willie Pep miał w chwili pierwszej porażki 62-0.
 
Fuck, przez ten natłok pracy kompletnie zapomniałem, że Floyd walczy jutro w nocy!



Ważenie dzisiaj o 00:00



Hallmann + Floyd



#nocwartazarwania







Floyd nie walczy ostatni?



rtrter.jpg








wlodarczyk_drozd_plakata.jpg




kolodziej_lebiediew_plak.jpg
 
Floyd nie walczy ostatni?



Oczywiscie, ze walczy. Powiedzmy sobie szczerze, ludzie tam ida tylko na jego walke.
 
#nocwartazarwania


Czy ja wiem Voran, Floyd jest świetny ale przy tym nudny. A nie wierzę że Maidana zawalczy lepiej niż w pierwszej walce i że Floyd popełni te same błędy. Mayweather by UD w swoim stylu.
 
W tym pobiciu rekordu Marciano to bardziej chodzi o to, że nr.1 P4P skończy karierę niepokonany z idealnym rekordem 50-0.
 
Wiem, wiem. Chociaż dla mnie osobiście P4P i rekord Marciano to tylko wymysły marketingowe zeby można było jeszcze bardziej wypromować zawodnika i zarabiać większą kasę. Ale przecięż o to chodzi w boksie zawodowym.



Zwłaszcza P4P to bzdura. Skoro np. Wlad Kliczko jest podaj nr. 3 P4P w The Ring, a bazuje na znakomitym wykorzystaniu swojej przewagi warunków fizcznych. Jeżeli w myśl założeń P4P sprowdzimy do jednakowej wagi i rozmiaru jego oraz jego rywala, to czy byłby on w stanie dalej wygrywać?



PS. Chociaż Wlad razem Wardem mogliby zrobić świetny pokaz zapasów:-)
 
byłby w stanie, bo tak czy inaczej ma talent i ciężko pracuje, jakby nie miał warunków to by inne skille rozwijał, a tak nie musi to po co ma się męczyć skoro fizycznie każdego zajeżdża?
 
Z tego co wiem kontrakt ma jeszcze oprocz tej walki na dwie walki czyli było by 49-0 ja bym na jego miejscu podpisal kontrakt na ostatnia walke z Pacquiao i zażadal 100 milionow, wygral z Pacqiauo i zakonczył kariere z wynikiem 50-0 coś pięknego by było.
 
@Instinct



P4P polega na tym że stawia się obecne umiejętności i style zawodników a nie takie które rozwineliby gdyby byli mniejsi czy więksi (bo jaki to by miało sens). Poza tym wcale nie trzeba by skalować warunków Wlada do Floyda czy Rigondeaux, można by równie dobrze ich przeskalować do Kliczki, na jedno by wyszło.



I chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie twierdzę że Wlad wygrywa tylko dzięki warunkom, bo tak nie jest. Wygrywa bo umie je dobrze wykorzystać oraz dlatego że wykształcił umiejętności i styl który pozwala mu tych warunków maksymalnie używać. Gdyby ciężko nie pracował i nie miał talentu do nie doszedłby tam gdzie dziś jest.



I tu jest pytanie P4P: czy dałby radę z przeciwnikiem o identycznym wzroście, zasięgu, wadze jak on ale mającym skill Floyda? We will never know.
 
Ringowy to była kpina jakaś. Gdyby nie to że Floyd jest czarny, myślałbym że oglądam walkę Kliczki. Klincz, faule i przerywanie jakiegokolwiek póldystansu. I tłumaczenie że Maidana tak go ugryzł że lewą rękę stracił. Floyd przeszedł samego siebie w kwestii zanudzania.
 
Walka bardzo brzydka, Maidana to jeden wielki chaos, Floyd śmieszny z tym ugryzieniem tak jakby mu kurwa poł dłoni odgryzł się zachowywał.
 
Tragiczna ta walka i żałuję, że obejrzałem. Kolejna walka Floyda jaką oblukam to, gdy dowiem się po walce, że przegrał. Nie chcę oglądać zwycięzców, którzy głównie się bronią i ciągle uciekają przed rywalem, to mi nie imponuje. Jesli jestes lepszy to to udowadniaj bijąc rywala, ofensywą jakąś, a przynajmniej częściej kontrując, a nie tylko blokując ciosy i uciekając. Męczarnia dla oglądających :-/



Wsadził pare bardzo fajnych ciosów przez całą walkę, ale agresorem i narzucającym tempo był wyraźnie chaotyczny (niestety) Maidana. Zabiją boks do końca "czymś" takim.



Na prawdę wielu widziałem kontrujących, chodzących do tyłu i świetnie punktujących, ale tu było tego zdecydowanie za mało jak na wagę i jak na 12 rund...



To ugryzienie to też jakaś kpina, dusić też niby nie można, a ilu to gilotynę założy, a Floyd zatkał usta i nos Maidanie w tym klinczu feralnym. Walki nie polecam oglądać jak ktoś nie widział ;]
 
Ja nie wiem co ludzie mają z tym uciekaniem hehe nie każdy bokser musi iść do przodu i zbierać na maskę 200 uderzeń w jednej walce. Mayweather kontrolował walkę trafiał ciosy kilka razy Maidana mocno oberwał. Też nie uważam żeby to była najlepsza walka Floyda ale mimo wszystko nie wyglądał źle.
 
A mi sie elegancko ogladalo walke, obrona Floyda jest nieziemska, jakos podczas gali poronywalem ja do np obrony Szpilki z walk z Mollo :) Tak juz ci napisali, nie kazdy mistrz musi leciec na huruburu i zbierac wiatraki.
 
Back
Top