Boks

Elson, Canelo tak sobie tylko gada żeby wypromować swój powrót i nowy kontrakt z HBO, dlatego wymienił 4 największe gwiazdy tej stacji. Z Mannym, zgadzam się, walka niemożliwa bo nie dogadają się co do wagi, z Chavezem to samo, on już do 160 funtów nie zbije, na Gienka promotorzy Alvaraza nie wypuszczą. Za to walka z Cotto niemal na pewno się odbędzie.
 
Nikt by tego nie wziął PPV i "Diablo" nie idzie w parze, a znacie te wcześniejsze wyniki z Moskwy. Wynik PPV pogrymcy Najmana z Powietkinem to była chyba najgorsza inwestycja
 
No jak nie? Diablo tańczył z gwiazdami, bił swoją kobietę, stał się megarozpoznawalny ;-) Wszyscy moi bliscy chyba się jego walką interesują, niezaleznie od płci i powodów zobaczenia :-) Ale i boksersko udowodnił swoją wartość już nie raz. Nokaut w Moskwie to już był majestersztyk, oby jutro powtórka była, choć będzie ciężko.
 
Bił kobiete, był bliski samobója, natomiast prawda w Moskwie robi szum sportowy. Od której jego walka będzie w polsacie?
 
@pem1990



Ponieważ Manny najwięcej w karierze wniósł na wagę 147 funtów (bodaj w 1 walce z bradley'em). W walce z Margarito która teoretycznie była w junior średniej (bo limit był 150 funtów) miał 144,6 funta. Roach mówił że ewantualna walka z Canelo mogłaby się odbyć w limicie max 150 funtów. A Canelo powiedział (po walce z Floydem w limicie 152 funty) że w życiu już nie zgodzi się na catchweight poniżej 154 funtów bo to go zbyt wykańcza. Zresztą pamiętasz jak był wysuszony na ważeniu przed tą walką. 150 funtów by go po prostu zamordowało.
 
@up



Tak szczerze to nie śledziłem wtedy tak dokładnie tego. W sumie szkoda że się nie dogadają bo fajna walka mogłaby być. Skończy się pewnie na Alvarez - Floyd II
 
Chłopaki, co uważacie - czy postawienie na Kołodzieja tak wielkiej sumy jaką jest 2 zł, bardzo mnie pogrąży finansowo? Jakimś cudem może Lebiediew przegra? Wyleci za liny, złamie sznuruwkę, albo takie tam coś.
 
gdzie znajde strone z rozpiskami gal boserskich? te nasze branzowe portale sa tak beznadziejne, ze brak slow
 
http://boxrec.com/date_search.php







Warto zaznaczyć, że walczy dzisiaj również Mateusz Masternak. Rywaelm będzie Ben Nsafoah, słaby przeciwnik na odbudowanie po Kalendze
 
Dubelek ale informacja godna uwagi



Borek na TT napisał, że Kołodziej wchodzi do ringu o 18:40-18:50, Diablo dwie godziny później
 
Masternak i Proksa kilka lat temu wydawali się skazani na sukces. Nie wiem czego zabrakło zwłaszcza w przypadku Mastera, bo Proksa swoim niekonwencjonalnym stylem trochę tę swietlaną perspektywę czynił niepewną. Master miał niby wszystko młody wiek, spore umiejętności, bystrość, mentalną gotowość do drogi na szczyt + Sauerland który miał to jeszcze ułatwić. Tymczasem po kilku latach dla Mastera wyzwaniem staje się Gabor Halasz.



No ale dość smęcenia miejmy nadzieję, że Włodarczyk nie na się wypunktować i pierdolnie gonga po balbaowskiej batalii a Kołodziej zawalczy trochę lepiej niż Wawrzyk.
 
dzieki voran, nie wiedzialem, ze na boxrecu cos takiego jest



no to lebedev + wlodar gladko dzisiaj i kasa jest
 
co sie stało? poszedłem do kibla i już koniec



e: nie łudziłem się że Kołodziej wygra bo to ta sama półka co Wawrzyk, czyli zerowa. Miałem jedynie nadzieje że nie padnie szybciej.
 
No niestety movement kobry nie wystarczył XD a tak poważnie to Kołodziej to jakieś drewno bokserskie
 
Rozumiem w równej warunkowo walce...doceniam doświadczenie Lebedeva, ale być kur...o tyle wyższym i dać się tak dojść łatwo. W ogóle nie prostował Ruska ciosami, a taki zasięg miał. Nie wiem co to była za taktyka. Chyba jednak Kołodziej nie był w stanie uderzać przez te połamane kostki w rękach.



Zżarła go trema albo go zastraszyli w tej Moskwie. Nie widzę innej opcji takiej postawy, jakby nie chciał wygrać tego pasa po prostu :-/ Przykro się patrzyło.



PS: O%owany to po co chodzić do kibla w trakcie walki?Albo przed albo na szybko między rundami, gdy jest minuta czasu ;]
 
to jest własnie prowadzenie zawodnika przez Wasilewskiego 30 - 0 rekord kurwa WOW dostaje prawdziwego zawodnika KO w 2 rundzie.
 
Spodziewalem sie, ze przegra, ale nie, ze w gorszy sposob niz Wawrzyk. To jest hanba, ze oni nie wkladaja w ogole serca, zero ciosow, zero walki, tylko jak ostatnia pizda po wyplate zycia i nara :| We Wlodarczyku nadzieja.



i pisze to jako osoba ktora wlozyla niemale pieniadze w wygrana lebedeva, szlag mnie trafia, ze te nasze bokserzyny od wasyla kompromituja tak kraj
 
Back
Top