Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne

@Knee daleko od czołówki? chyba sobie żartujesz
podaj mi innego polskiego zawodnika, który pokonał takiego rywala jak Massaraduba, z Tibau też powinien wygrać i dał dość wyrównaną walkę z Iaqiuntą
żaden polski zawodnik nie był nawet blisko tak mocnych rywali Gamrot czy Sajewski obijali przeciętniaków, Held z całym szacunkiem tez nie miał tak mocnych rywali jak Hallman
Mustafaev to nic specjlanego
 
Z Tibau przegrał zasłużenie, ale zdecydowanie żaden Polak nie wygrał jeszcze z taką czołówką. Nawet Held.
 
Z Tibau przegrał zasłużenie, ale zdecydowanie żaden Polak nie wygrał jeszcze z taką czołówką. Nawet Held.
zasłużenie? chyba, że chodzi o doping to faktycznie
Hallman był o wiele lepszy w każdej rundzie zadał o wiele więcej mocnych ciosów, Tibau obalił 4x i utrzymał Hallmana przez 5 sekund łącznie w parterze
 
@Knee daleko od czołówki? chyba sobie żartujesz
podaj mi innego polskiego zawodnika, który pokonał takiego rywala jak Massaraduba, z Tibau też powinien wygrać i dał dość wyrównaną walkę z Iaqiuntą
żaden polski zawodnik nie był nawet blisko tak mocnych rywali Gamrot czy Sajewski obijali przeciętniaków, Held z całym szacunkiem tez nie miał tak mocnych rywali jak Hallman
Mustafaev to nic specjlanego

Wiesz co to jest czołówka? Np Nurmagomedov, Cerrone, Pettis, Dos Anjos, Melendez, Alvarez... gdzie tam Hallmann?! I nie napisałem że miał słabszych rywali niż inni polscy zawodnicy tylko że daleko mu do czołówki swojej dywizji.

Walczył ze średniakiem Tibau, walczył z solidnym Iaquintą ale obie walki przegrał więc nie róbmy znowu z Piotrka nie wiadomo kogo. Jest dobry ale sporo do wytrenowania jeszcze przed nim
 
Wiesz co to jest czołówka? Np Nurmagomedov, Cerrone, Pettis, Dos Anjos, Melendez, Alvarez... gdzie tam Hallmann?! I nie napisałem że miał słabszych rywali niż inni polscy zawodnicy tylko że daleko mu do czołówki swojej dywizji.
Tibau powinien wygrać z Nurmaegomedovem, wygrał z RDA, a z Hallmannem zdecydowanie przegrał
więc nie tak daleko jak Ci się wydaje
 
Tibau powinien wygrać z Nurmagomedovem?! Chyba inną walkę oglądaliśmy... Z Hallmannem zdecydowanie przegrał?! Kompletnie sie z tym nie zgadzam...

Miejsca od 7 do 16 np Barboza, Masvidal, Johnson, Thomson, Dariush, Ferguson, Jury... tak "bardzo blisko" czołówki jest eh...
 
zasłużenie? chyba, że chodzi o doping to faktycznie
Hallman był o wiele lepszy w każdej rundzie zadał o wiele więcej mocnych ciosów, Tibau obalił 4x i utrzymał Hallmana przez 5 sekund łącznie w parterze
http://www.mmadecisions.com/decision/5493/Gleison-Tibau-vs-Piotr-Hallmann
Do tego kurs live na Hallmana w połowie 3 rundy wynosił 10.0, więc nie wiem, jak Ty punktujesz.
@Knee akurat walka Nurmy z Tibau jest często przytaczana jako wał ;) Sam nie widziałem, więc się nie wypowiem.
http://www.mmadecisions.com/decision/3577/Khabib-Nurmagomedov-vs-Gleison-Tibau
 
http://www.mmadecisions.com/decision/5493/Gleison-Tibau-vs-Piotr-Hallmann
Do tego kurs live na Hallmana w połowie 3 rundy wynosił 10.0, więc nie wiem, jak Ty punktujesz.
normalnie kto większe obrażenia zada temu daje runde, chyba, że dla Ciebie obalenie po którym zawodnik od razu wstaje to jak 10 ciosów jest
Hallmann zadał 60 ciosów dobre łokcie i kolana, rozbił nieźle Tibau, a ten zadał z 35 i nic Piotrowi nie zrobił
zresztą był split to o czymś świadczy, ale Brazole dali swojemu co mnie w sumie nie dziwi
Tibau powinien wygrać z Nurmagomedovem?! Chyba inną walkę oglądaliśmy... Z Hallmannem zdecydowanie przegrał?! Kompletnie sie z tym nie zgadzam...

Miejsca od 7 do 16 np Barboza, Masvidal, Johnson, Thomson, Dariush, Ferguson, Jury... tak "bardzo blisko" czołówki jest eh...
możesz się nie zgadzać, ale na pewno Hallman lepiej wypadł z Tibau niż Nurmagomedov, zobacz sobie jeszcze raz walki bo pamięć zdecydowanie zawodzi
 
akurat walka Khabiba z Tibau to była pierwsza w której miałem przyjemność oglądać Nurmagmedova. Od tego momentu zostałem jego fanem. I nie sądzę że był tam wałek.
W walce tej Khabib dosłownie cały czas szedł do przodu, zero respektu do rywala. Fakt jego stójka była dość chaotyczna ale jednak ciągle uderzał. A Tibau niby kiedy mu zagroził w tej walce? Nie przypominam sobie...
 
akurat walka Khabiba z Tibau to była pierwsza w której miałem przyjemność oglądać Nurmagmedova. Od tego momentu zostałem jego fanem. I nie sądzę że był tam wałek.
to jesteś w mniejszości
jeszcze jedno, statystyki
Tibau 28 ciosów, Nurma 25
Hallmann 52 Tibau 30
do tego Tibau o ile dobrze pamiętam naruszył Nurme, a Hallmann naruszył Tibau
obalenia Tibau z Hallmannem to kilka sekund z walki
 
normalnie kto większe obrażenia zada temu daje runde, chyba, że dla Ciebie obalenie po którym zawodnik od razu wstaje to jak 10 ciosów jest
Hallmann zadał 60 ciosów dobre łokcie i kolana, rozbił nieźle Tibau, a ten zadał z 35 i nic Piotrowi nie zrobił
zresztą był split to o czymś świadczy, ale Brazole dali swojemu co mnie w sumie nie dziwi

Nie tylko brazole punktowali dla Tibau ale jak widać także przytłaczająca większość ekspertów z mma decisions.
 
normalnie kto większe obrażenia zada temu daje runde, chyba, że dla Ciebie obalenie po którym zawodnik od razu wstaje to jak 10 ciosów jest
Hallmann zadał 60 ciosów dobre łokcie i kolana, rozbił nieźle Tibau, a ten zadał z 35 i nic Piotrowi nie zrobił
zresztą był split to o czymś świadczy, ale Brazole dali swojemu co mnie w sumie nie dziwi

Ło kurwa. Czyli Condit wygrał z Hendricksem, a Pudzian z Thompsonem?
 
jak ktoś oglądał te walki to wie, że Hallmann wypadł o wiele lepiej niż Nurmagomedov z Tibau
Hallman powinien wygrać minmium dwie rundy, a Nurmagomedov powinien trzy rundy zdecydowanie przegrać
niech ktoś obejrzy te walki i za 30min wróci z punktacją, jak napsize co innego to będę w szoku
 
to jesteś w mniejszości
jeszcze jedno, statystyki
Tibau 28 ciosów, Nurma 25
Hallmann 52 Tibau 30
do tego Tibau o ile dobrze pamiętam naruszył Nurme, a Hallmann naruszył Tibau
obalenia Tibau z Hallmannem to kilka sekund z walki

Twoim rozumowaniem Hallmann jest lepszy od Nurmagomedova? Sama liczba ciosów to nie wszystko... i nie przypominam se żeby Tibau naruszył Khabiba aczkolwiek mogę się mylić bo to już dość dawno było : ) Ale nie chce mi się już sprzeczać... KHABIB IS THE BEST :) A Hallmann przegrał z Tibau bez żadnego wałka
 
Twoim rozumowaniem Hallmann jest lepszy od Nurmagomedova? Sama liczba ciosów to nie wszystko... i nie przypominam se żeby Tibau naruszył Khabiba aczkolwiek mogę się mylić bo to już dość dawno było : ) Ale nie chce mi się już sprzeczać... KHABIB IS THE BEST :) A Hallmann przegrał z Tibau bez żadnego wałka
wszystkie portale 30:27 dla Tibau z Nurmagomedovem
z Hallmannem był split
nie wiem czy Hallmann jest lepszy od Nurmy, ale na pewno zalicza się do czołówki
 
Skoro nie wiesz to Ci zdradzę, że Hallmann jest słabszy od Nurmy.
2. Hallmann nie zalicza się do czołówki, bo JESZCZE nie wygrał z rywalami z tejże czołówki.
Melendez pokonał w UFC jedynie Sancheza, Alvarez ledwo co Melendeza
to już większe osiągnięca w UFC ma Hallmann
 
Kierwa raptor, nie wystarczyło Ci samo 7.00 na "Werdum przed czasem"? :D

Nie, bo szanse rozkładały się następująco : 1r.-25%, 2r.-40%, 3r.-25%, 4r.-7%, 5r.-3%. Oczywiście kłamię i możliwe, że masz rację, ale:

- mój 6 zmysł podpowiedział mi 2 rundę i niewiele się pomylił :awesome:

- walkę Rosy zobaczyłem dopiero później i co się naemocjonowałem w 2 rundzie, to moje

- łączny kurs był za niski :lol:
- gdyby tylko Rosa mi nie wszedł, musiałbym po uprzednim rozpłakaniu się, zlecić jego morderstwo :windu:


Składam kolejnego tasiemca, na razie Lapilus, Mustafaev, Santos, Sajewski, Sobotta, Joanna under 1,5 (pewnie jeszcze go wydłużę, bo jestem hardcorem)
 

Attachments

  • 45665465465464564654566.JPG
    45665465465464564654566.JPG
    47.4 KB · Views: 51
Rozpierdalasz raptor :D
Nie jestem pewny, czy Trinaldo to lepszy skalp, niż Sanchez. Alibabo a co ze Strikeforce? Pokonanie Thomsona, Masvidala, Kawajiriego i Aokiego to chuj?
 
Mój. 50 zł :confused:


NOT. Żart, jakbym włożył 50 to chyba bym na zawał zszedł (ostatni set meczu Ramosa - 3 decydujący - rozgrywał się gdy reszta spotkań była rozstrzygnięta). 5 plnów dałem - ale smutku i tak było co niemiara.
 
Znowu nie mogłem się zdecydować na żaden grubszy bet, dlatego poszedł kolejny wariat:
kupon-patriotyczny.jpg


Ostatnim razem było cholernie blisko - dobrze, że dałem wtedy kontrę na Alvareza. Zobaczymy co tym razem los przyniesie.

Powodzenia, ale jak Sajewski przejebie to będziesz tydzień nosił avatar Pawła Cattaneo.
Wookie bez szans jak dla mnie.
 
Back
Top