Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne

Argentyna powinna ogarnąć... kusi też że Messi strzeli

na pinnacle nie można chyba strzelców grać ale czuje ze Argentyna podrażniona remisem w koncówce z Paragwajem zrobi sobie dzisiaj strzelanine
 
Oj Wookie Wookie... Najsłabsza walka na gali. Niemiec żądlił, a potem biegał dookoła Polaka. Powinni mu punkty zabrać za unikanie walki :)
A Sajewski mógł chociaż ze 2 razy na rundę próbować sprowadzeń. Pewnie w większości by się nie powiodły, ale gdyby doszło choć raz do parteru to może by coś wyczarował.
Trochę to wyglądało jak Janek z Manuwą, tyle że Wookie nie chodził na wstecznym całą walkę.
 
Dobra Panowie, jestem zdania, że jak przegrywać, to dużą kasę: wygrana z Lahata poszła na "walka nie zakończy się decyzją" w starciu Joanny. 283 zł zainwestowane. We bet together, we lose together!
 
Dobra Panowie, jestem zdania, że jak przegrywać, to dużą kasę: wygrana z Lahata poszła na "walka nie zakończy się decyzją" w starciu Joanny. 283 zł zainwestowane. We bet together, we lose together!
no to wygrasz chłopie!
 
Miałem grac Kawajiriego ale stwierdziłem ze nie gram walk gdzie suma wieku obu zawodników przekracza 70 lat :crazy:
 
http://cohones.mmarocks.pl/threads/jessica-penne-analiza-przyszłej-rywalki-joanny-jędrzejczyk.23837/#post-1024600 - zrobiłem może mniej analizę, a bardziej profil sylwetki zawodniczej Jessicy Penne i jestem zaszokowany. @VaeVictis chylę czoła. To się nie może skończyć inaczej niż przez nokaut. Dawno nie widziałem gorszego pretendenta do tytułu. Już Chris Cariaso był lepszy. Dżizas fuck!

"To się nie może skończyć inaczej niż przez nokaut" :) dzięki Aśka! Jestem na plus w tej gali! :D
 
No to gala +20, a gdyby nie Asia to było by -200... Gdybym znowu nie porobił jakiś głupich zakładów to mogło być przynajmniej +150. Trzeba się ogarnąć i teraz wszystko pójdzie na Aldo :)

BRAWO ASIA!!!!
 
- 19 zł -> nie weszło nic poza Asią przed czasem. Jebać lekarza w walce Hallmanna, wygrałbym ślicznego dubla Piotrek + Taisumow i byłby plus :boss:
@Solaris a gratulowałeś mu jak wygrał ostatnio 2000 na Werdumie? Nie? To nie bądź teraz frajerem, co się cieszy z czyjejś przegranej [*]
 
Gratulacje @Cloud . Podoba mi się sposób w jaki grasz. Wszystko albo nic. Masz jaja.

Ja niestety lekko w plecy, ale drobnymi grałem, więc do przeżycia. Szkoda, że under 2.5 nie wszedł na Aśce to byłbym prawie na 0
 
Granie singli w sumie nie jest złe, tylko zrobiłem błąd. Zastanawiałem się czy zagrać lapilusa i kawajiriego w singlach czy dać dubel na naszych i patriotycznie skusiłem się na to drugie
 
Panowie, Wy nie zdajecie sobie sprawy ile Kiras postawił na tej gali. Nie mogę się doczekać aż wrzuci rozliczony kupon :dance:

#zawszemożeszsieodkuć
 
Ja tak samo. A unibet za późno wystawił Kawajiri decyzją - chciałem zagrać, ale bank był pusty. Rzycie :) Może następnym razem się uda.
@kiras wygrałeś dolary?
 
Troche to dziwne, ze UNIBET rozliczajacy z reguly zaklady od reki do tej chwili nie rozliczyl jeszcze walki Asi. Cala reszta jest juz dawno zamknieta. Jak to wyglada u innych bukow ? Ja z wszystkimi zakladami, wlaczajac wczorajszego Bellatora, wyszedlem na leciutki minus, a troche tego bylo, glownie za sprawa dwojki rodakow. Na szczescie lokata na Asie, juz bez zadnych glupich dodatkow pozwolila zarobic.
upload_2015-6-20_23-18-26.png
 
@VaeVictis to mamy dokładnie taką samą sytuację ;) A Aśki też mi nie rozliczyli. Cieszę się, że grubo zagrałem JJ przed czasem, bo inaczej by było całkiem do dupy. Postaram się bardziej myśleć głową, a mniej lecieć z tłumem (Sajewski, odpuszczenie Lapilusa). Co mnie najbardziej dziwi, to fakt, że przed przerwaniem, gdy Penne ledwo stała na nogach kurs na zakończenie przez KO na żywo wynosił 2.0.
 
@VaeVictis to mamy dokładnie taką samą sytuację ;) A Aśki też mi nie rozliczyli. Cieszę się, że grubo zagrałem JJ przed czasem, bo inaczej by było całkiem do dupy. Co mnie najbardziej dziwi, to fakt, że przed przerwaniem, gdy Penne ledwo stała na nogach kurs na zakończenie przez KO na żywo wynosił 2.0.
Dlugie rece Cohones ? Wlasnie weszlo w 5 minut po napisaniu posta :lol:
upload_2015-6-20_23-26-41.png
 
Z moich kuponów nie wszedł tylko Wookie. A że poszło na niego najwięcej siana to to jestem tylko 21 funtów na plus. Zawsze to jednak lepiej, niż być w plecy. Dobranoc ;)
 
a ja natomiast £500 w plecy,na kazdym kuponie milem Hallmana+Makwan+Sobota+Aska tylko Piotrek zepsul mi kupony,wroc CIAPEK KOZI DOKTOR zeby w piekle splonal..
 
70 groszy w plecy :rofl: Nie weszło:
Sajewski
A. Dos santos

Hallman + Asia przed czasem
Hallman+Sobotta+Asia
Asia wygra w 2 rundzie

A na plus:
Lapilus
Asia wygra w 3 rundzie (niestety za grosze)

Strasznie się wkurzyłem z przerwania walki Hallmana, moim zdaniem nawet wygrywał (tak, wiem że mocne bomby dostał) i byłby w stanie zwyciężyć. 2 takie piękne kupony zepsuły się przez to...
Cieszcie się, że zrezygnowałem z gry Lahata, bo te underdogi z których rezygnuję, wygrywają:crazy:
 
Ja dziś tylko taśma(AKO prawie 50;) tenis+UFC za grosze, więc bez rozpisywania się:
Sajewski- bardziej wszechstronny, dobra psychika, pewność siebie+wysoki kurs.
Hallmann- dobrze wyglądał na ważeniu, wydaje się, że przygotowania poszły dobrze, spore już doświadczenie w UFC. Za grubiej bym nie grał, ale do taśmy poszło patriotycznie ;)
Sobotta- tu powinno być dosyć łatwo. Walczy u siebie, motywacja spora, dobre przygotowania. Rywal raczej z łapanki, w zastępstwie, więc bez pełnego obozu.
Oprócz tego jeszcze chciałem grac Omera, ale nie było w sts.
Hej zmieniłeś ! :huh: Wcześniej nazwisk nie było widać. Myślałem, że specjalnie użyłeś białej czcionki, żeby było widać dopiero po zaznaczeniu mychą, o właśnie tak. Lajk zostawiam, bo ta technika może mi się sprzydać choćby do szyfrowania wiadomości:hitman:
 
Back
Top