Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne

Chryste! Noad uratował mi tyłek. W chwili obecnej jestem na -6 zł :D a w grze jeszcze Alan Patrick za 50 zł.

Santos do tyłu i Hallmann do tyłu. WAR Ćpunie!
 
Last edited:
Ja testowo zagrałem na jednostki (na szczęście zdrowy rozsądek wziął górę i za grosze) i póki co -2 j.
 
Angole w sztosie :D

Widziałem przed tą galą 2 typowe no bety. Jednym był Siver-Kawajiri, drugim Hallmann-Mustafaev. Wiem, że każdy jest dorosły i decyduje sam, ale nie ukrywam, że dałem się ponieść fali i do moich typów (Lapilus, Allen, Sajewski) dołożyłem Płetwala. Qrwa!!! Tragedii nie ma, bo do tyłu nie będę, ale zjebał mi triple'a, który po ewentualnym zwycięstwie Wookie'go przyniósłby prawdziwe kokosy. A tak trzeba zadowolić się jakimiś ochłapami. Już Was więcej nie posłucham! A szczerze to skusiłem się w ostatniej chwili przez jebany patriotyzm i wzrost kursów na Piotrka u buków. Never again...
Pomyśleć, że po UFC Kraków i porażce Janka już to sobie obiecałem. "Taką przypowieść Polak sobie kupi, że jak przed szkodą, tak po szkodzie głupi..." Jakoś tak to leciało. Jeśli coś przekręciłem to uznajmy to za parafrazę.

P. S. Jedynym Polakiem na którego wjeżdżam w ciemno z każdym za co najmniej, jak Wy to mówicie 10 jednostek, pozostaje Heldzik.
 
@Underdog nie wiem jak wyglądały karty sędziowskie, ale według mnie Piotrek wygrywał na punkty i to przerwanie lekarskie też nie było zbyt dobre, więc nie czuję, że to był do końca zły typ. Tak samo Asia może skręcić kostkę i przegrać po dominacji. Taki sport
 
Jak wejdzie Asia przed czasem i Sobotta to będzie 20zł na plus (było by 50 gdybym się nie pokusił zagrać w ruletke na unibecie... :D ) a jak to nie wejdzie, to stawiam jeszcze tylko singla na Aldo za 200 i robię sobie przerwę.
 
Chryste! Noad uratował mi tyłek. W chwili obecnej jestem na -6 zł :D a w grze jeszcze Alan Patrick za 50 zł.




A propos Lahata to szczęście dopisało. Ja bym punktował 28-28, podobnie jak 2 sędziów pkt na sherdogu (3 nawet wskazał Backstroma).
Aczkolwiek przyznaję, że faworyzowałem Backstroma i się zawiodłem. Nie pokazał zbyt wiele. Powiedziałbym nawet, że wypadł dość blado na tle Żydka.
 
@Underdog nie wiem jak wyglądały karty sędziowskie, ale według mnie Piotrek wygrywał na punkty i to przerwanie lekarskie też nie było zbyt dobre, więc nie czuję, że to był do końca zły typ. Tak samo Asia może skręcić kostkę i przegrać po dominacji. Taki sport


Nie zgadzam się. Pierwszą rundę można było punktować w obie strony (na sherdogu bodajże 2-1 na korzyść Mustafaeva). W drugiej moim zdaniem prowadził Rosjanin do momentu przerwania. Nie zmienia to faktu, że chyba jednak powinni puścić walkę dalej, lecz w moich oczach nie wyglądało to dobrze dla Piotra. Myślę, że dzisiaj nie dałby rady mimo wszystko. Nie hate'ujcie - nie mam nic do Hallmanna ;)
 
Nie zgadzam się. Pierwszą rundę można było punktować w obie strony (na sherdogu bodajże 2-1 na korzyść Mustafaeva). W drugiej moim zdaniem prowadził Rosjanin do momentu przerwania. Nie zmienia to faktu, że chyba jednak powinni puścić walkę dalej, lecz w moich oczach nie wyglądało to dobrze dla Piotra. Myślę, że dzisiaj nie dałby rady mimo wszystko. Nie hate'ujcie - nie mam nic do Hallmanna ;)

pierwsza według dwóch sedziów z ufc wygrał a rusek już ledwo oddychał moim zdaniem wygrał by w trzeciej lub ogarnął trzecia i zgarnął splita
 
Nie zgadzam się. Pierwszą rundę można było punktować w obie strony

CH9hTf_WcAADBLz.png:large
 
Chyba postawię całą wygraną z Lahata na Joannę inside the distance za 1.40...
 
No tak, to tylko potwierdza moje słowa, że można było punktować w obie strony. Ja przytoczyłem punktację sherdoga, nie z hali o2 w Berlinie. Drugą moim zdaniem przegrywał. No i faktycznie tylko cardio mogło Piotrka uratować w 3R, ale czy tak by było to się nie dowiemy. Gdyby oceniać 1,5 rundy to Polak niestety był słabszy. Oczywiście, że walka była jeszcze do uratowania, ale przyznacie, że zbierał w stójce sowicie. Było widać, że Dagestańczyk ma ciężką rękę.
 
Back
Top