Absurdy poprawności politycznej.

Jednak celnie trafiłem kiedyś z tym pochodzeniem co nie Mosze?
:muttley:
Ale mniejsza o to, nigdy nie przeczytałem wpisu karatemana o Wołyniu, natomiast o holokauście co chwilę. Dziwne co nie?
A żydzi chyba poświęcają holokaustowi odpowiednią ilość uwagi, czy jeszcze za mało?

kurczę spojrzałem na powiadomienia odnośnie odpowiedzi i znowu będzie entliczek pętliczek komu odpowiedzieć aby nie nabić liczby postów jak kaczka, już i tak ograniczyłem liczbę tematów w których się udzielam, teraz jeszcze muszę sobie ograniczyć liczbę postów żeby mi się forum nie znudziło
:siuu:

Masz filmik o Żydach na pocieszenie :roberteyeblinking:
 
Wawrzyk ma ciekawą karierę naukową: kto wie ten wie, bo kto tam od czasu do czasu nie lubi zrobić kopiuj wklej :siuu:

Hm. Temat rzeka. Kiedyś pracownicy z Korei Półn. pracujący w stoczniach i w sadach. Teraz to.
Wiecie co jest ciekawe? Że te agencje pośrednictwa biorą czasami niezły procent od tych firm zatrudniających obcokrajowców, na początku też biorą niezłą "wejściówkę" od obcokrajowców. Zwłaszcza to w rolnictwie widać. Znajomy spytał się jednego z Murzynów pracujących w polskim sadzie czy ciężko mu było dostać się do Polski. No kwoty, które chcą agencje zwalają czasami z nóg.

Niby tania siła robocza a tak naprawdę: ani ci obcokrajowcy nie dostają tyle ile się wydaje, ani ci pracownicy nie są taką tanią siłą roboczą jak się wydaje...

Powinni robić prostą metodę: płacisz za wizę półroczną np. 2 tys. $, wszystko było ok w czasie pobytu to dostajesz po wyjechaniu z kraju 50% tej kwoty a drugie 50% pójdzie na pracowników ambasady :korwinlaugh:

Oczywiście w przypadku Pakistanu i Afganistanu to już raczej 200 tys. $ :roberteyeblinking:
 
ale przecież to słowianie byli często zabierani po podbojach jako niewolnicy np. przez mongołów - czy nie pasuje zeby tez przed nami klękać?
To tak samo z tekstami: mężczyźni mieli dużo lepsze życie niż kobiety.
Kurcze XIX. Super perspektywa: albo kilkanaście godzin roboty w fabryce, lub bieda na wsi, albo imigracja za wszystkie oszczędności do USA albo Ameryki Południowej (do dzisiaj w Brazylii jest trochę osób z polskimi nazwiskami)gdzie też dużo lepiej nie było ale przynajmniej tam nie mogli wezwać do carskiego wojska, które dla Polaków oznaczało najczęściej albo śmierć albo kalectwo...

Teraz wychodzi Holland i mówi jak mężczyźni przez wieki mieli cudownie...

Ciężko być lewakiem: tyle trzeba kłamać, nie można kopiować tekstów z zachodu jeden do jednego...
 
Zdjęcie
 
To tak samo z tekstami: mężczyźni mieli dużo lepsze życie niż kobiety.
Kurcze XIX. Super perspektywa: albo kilkanaście godzin roboty w fabryce, lub bieda na wsi, albo imigracja za wszystkie oszczędności do USA albo Ameryki Południowej (do dzisiaj w Brazylii jest trochę osób z polskimi nazwiskami)gdzie też dużo lepiej nie było ale przynajmniej tam nie mogli wezwać do carskiego wojska, które dla Polaków oznaczało najczęściej albo śmierć albo kalectwo...

Teraz wychodzi Holland i mówi jak mężczyźni przez wieki mieli cudownie...

Ciężko być lewakiem: tyle trzeba kłamać, nie można kopiować tekstów z zachodu jeden do jednego...

Biedni zawsze mieli gorzej, bogaci lepiej, niezależnie od płci, zaimka, przedimka, identyfikacji płciowej itp. itd.

:fjedzia:
 
Back
Top