Absurdy poprawności politycznej.

10 tys. zł za dobrowolną sterylizacje: taki ogólnopolski test na idiotkę -jestem ciekawy ile kobiet by się skusiło, a jaki elektorat to jestem w stanie się domyśleć :korwinlaugh:

@Karateka@ zagłosowałbyś za takim programem w referendum? :roberteyeblinking:
Co ciebie @utatek smuci ta wizja?
Czyżbyś podejrzewał, że miliony osób by się skusiło na 10 tys. zł? :korwinlaugh:
 
10 tys. zł za dobrowolną sterylizacje: taki ogólnopolski test na idiotkę -jestem ciekawy ile kobiet by się skusiło, a jaki elektorat to jestem w stanie się domyśleć :korwinlaugh:

@Karateka@ zagłosowałbyś za takim programem w referendum? :roberteyeblinking:

Co ciebie @utatek smuci ta wizja?
Czyżbyś podejrzewał, że miliony osób by się skusiło na 10 tys. zł? :korwinlaugh:

Zapomniał się przelogować czy co? :wtf2:
 
Przepis na sukces USA edition: Ściągnij sobie Afrykanów do kraju, którzy dotąd wiedli swoje plemienne proste życie w lepiankach, zrób z nich na 200 lat niewolników, potem segreguj rasowo, powsadzaj w getta. Na końcu powiedz im, że od dziś są "wolni", zamiast nauczyć życia w społeczeństwie, daj im powszechny dostęp do broni i po drodze uzależnij od cracku i opioidów. Co może pójść nie tak?
Jak to kolega wyżej świetnie określił, Towarzyszu,
robisz pan z murzynów bezmyślne zwierzęta co nie potrafią się na przykładzie innych uczyć zachowania (dokładnie tak samo ich traktujesz jak demokraci w usa, choćby na przykładzie voting id, robiąc z murzynów kompletnych debili co to dowodu nie potrafią przynieść na głosowanie, sami murzyni byli tym oburzeni).

A żartobliwiej, będąc jako niewolnicy na służbie u białego nie byli świadkami jak się biali względem siebie zachowują?
Mąż wobec żony, żona wobec męża, oni wobec dzieci, sąsiad wobec sąsiada? Dlaczego wyciągnęli te najbardziej patologiczne wzorce?
Przykład Liberii to za mało?

Chciałeś się murzynom przypucować a tak naprawdę bardziej ich ośmieszyłeś, odczłowieczyłeś. I kto tu jest tak naprawdę rasistą.
:deniro:
:beczka:
 
Degeneracja Murzynów w USA nie zaczęła się po zniesieniu niewolnictwa tylko po tych wszystkich ruchach i politykach socjalnych (civil rights movement)

Murzyni wcześniej normalnie pracowali, zakładali rodziny, żenili się, kupowali i posiadali na własność farmy i plantacje, na których pracowali całymi rodzinami jak wszyscy inni.
 
zamiast nauczyć życia w społeczeństwie
W przypadku USA niby można tak usprawiedliwiać choć to bardzo karkołomne i jednak raczej błędne, a jeśli chodzi o Europę, obecnie - to trzeba pogodzić się z faktami odnośnie tej rasy i nie piszę tego w kontekście wywyższania się jednej rasy nad inną, oni tak po prostu mają i wielu po prostu nie chce się uczyć życia w społeczeństwach zachodnich.
 
W przypadku USA niby można tak usprawiedliwiać choć to bardzo karkołomne i jednak raczej błędne, a jeśli chodzi o Europę, obecnie - to trzeba pogodzić się z faktami odnośnie tej rasy i nie piszę tego w kontekście wywyższania się jednej rasy nad inną, oni tak po prostu mają i wielu po prostu nie chce się uczyć życia w społeczeństwach zachodnich.
To nie, że oni nie chcą. Oni nie muszą, bo ich wzorzec kulturowy zakłada wzięcie żony z posagiem i ruchanie, a dom i utrzymanie ogarnia KOBIETA. Tak mają w Afryce w większości krajów i myślą, że my na to przystaniemy.

My mamy gorszy system od afrykańskiego, więc będą implementować swój system... :robertmakeup:

A jak widzą jakich facetów wychowuje nasza rasa, to w sumie nie ma się co dziwić. Myślę że trzeba stworzyć oddolne ruchy społeczne o tematyce paramilitarnej... To musi być dobre :suchykarol:
 
Kurczę: to dlaczego Azjaci startujący z gorszego punktu nie skończyli jako kryminaliści i narkomani?
BTW w USA nie ma powszechnego dostepu do broni, a Murzyni korzystają z broni nielegalnej.
Bo Azjaci nie startowali z pozycji lepianki w buszu, tylko z rozwiniętej cywilizacji, i nie byli przez pokolenia tresowani na niewolników?

Co do broni - skoro legalny dostęp jest powszechny, to i nielegalny jest powszechny.

robisz pan z murzynów bezmyślne zwierzęta co nie potrafią się na przykładzie innych uczyć zachowania
W Polsce czy innych krajach patologia też jest przekazywana pokoleniowo, ktoś się wyrwie? - Super z murzyńskiej patologii też.

Owszem Murzyni mają swoje za uszami, wielu z nich chce iść łatwą drogą. Wielu jest idiotami. Jednak to, co napisałem to fakty historyczne. Zresztą całe to BLM i zamykanie przez białych Amerykanów oczu do amerykańską patologię, to też ich sposób na radzenie sobie i przemilczanie własnego wkładu, który się do tego przyczynił.
 
W Polsce czy innych krajach patologia też jest przekazywana pokoleniowo, ktoś się wyrwie? - Super z murzyńskiej patologii też.

Owszem Murzyni mają swoje za uszami, wielu z nich chce iść łatwą drogą. Wielu jest idiotami. Jednak to, co napisałem to fakty historyczne. Zresztą całe to BLM i zamykanie przez białych Amerykanów oczu do amerykańską patologię, to też ich sposób na radzenie sobie i przemilczanie własnego wkładu, który się do tego przyczynił.
To dlaczego nowo przybyli czarni (z Afryki, nie potomkowie niewolników) zachowują się tak samo jak nie gorzej?

O proszę wrzucana ostatnio przeze mnie:


to nie jest obywatelka usa, a ściągnięta na świeżo małpa absolwentka wychowania w kulturze wyższej Somalii, to też zrzucisz na białych? Też ją przekazywana z pokolenia na pokolenie patologia prześladuje?
Bądźmy poważni.
 
Last edited:
Bo Azjaci nie startowali z pozycji lepianki w buszu, tylko z rozwiniętej cywilizacji, i nie byli przez pokolenia tresowani na niewolników?

Co do broni - skoro legalny dostęp jest powszechny, to i nielegalny jest powszechny.


W Polsce czy innych krajach patologia też jest przekazywana pokoleniowo, ktoś się wyrwie? - Super z murzyńskiej patologii też.

Owszem Murzyni mają swoje za uszami, wielu z nich chce iść łatwą drogą. Wielu jest idiotami. Jednak to, co napisałem to fakty historyczne. Zresztą całe to BLM i zamykanie przez białych Amerykanów oczu do amerykańską patologię, to też ich sposób na radzenie sobie i przemilczanie własnego wkładu, który się do tego przyczynił.
w którym roku XX wieku Murzyni startowali z pozycji lepianki w buszu? BTW to że w Afryce zawsze były lepianki w buszu nawet w XVII wieku to mit, ale...
Przyjeżdżają Azjaci, mają mniej kasy niż Murzyni, tłoczą się w China Town np. kawalerki 20 m2 z łazienką do której ma dostęp 20 osób i zachodzą wyżej niż Murzyni mający nawet te swoje Projecty na Bronx gdzie płacą niższy czynsz.

W którym stanie USA jest powszechny dostęp do broni?

EDIT: cholera o czym my mówimy? W niektórych częściach Azji w XXI wieku mają duuuuuuużo gorzej niż Murzyni w XX wieku. Człowieku. Środkowy Wietnam, Birma, Filipiny to jest nędza, no Chiny się rozwinęły i tam pracownicy wcale tak mało nie zarabiają jak niektórzy myślą, ale nadal tam nikt nie ma Projectów z niskim czynszami...
 
Last edited:
w którym roku XX wieku Murzyni startowali z pozycji lepianki w buszu? BTW to że w Afryce zawsze były lepianki w buszu nawet w XVII wieku to mit, ale...
Przyjeżdżają Azjaci, mają mniej kasy niż Murzyni, tłoczą się w China Town np. kawalerki 20 m2 z łazienką do której ma dostęp 20 osób i zachodzą wyżej niż Murzyni mający nawet te swoje Projecty na Bronx gdzie płacą niższy czynsz.

W którym stanie USA jest powszechny dostęp do broni?

EDIT: cholera o czym my mówimy? W niektórych częściach Azji w XXI wieku mają duuuuuuużo gorzej niż Murzyni w XX wieku. Człowieku. Środkowy Wietnam, Birma, Filipiny to jest nędza, no Chiny się rozwinęły i tam pracownicy wcale tak mało nie zarabiają jak niektórzy myślą, ale nadal tam nikt nie ma Projectów z niskim czynszami...
Japońce mają średnie IQ 107 chyba, afrykańce poniżej 80
 
w którym roku XX wieku Murzyni startowali z pozycji lepianki w buszu? BTW to że w Afryce zawsze były lepianki w buszu nawet w XVII wieku to mit, ale...
Przyjeżdżają Azjaci, mają mniej kasy niż Murzyni, tłoczą się w China Town np. kawalerki 20 m2 z łazienką do której ma dostęp 20 osób i zachodzą wyżej niż Murzyni mający nawet te swoje Projecty na Bronx gdzie płacą niższy czynsz.

W którym stanie USA jest powszechny dostęp do broni?

EDIT: cholera o czym my mówimy? W niektórych częściach Azji w XXI wieku mają duuuuuuużo gorzej niż Murzyni w XX wieku. Człowieku. Środkowy Wietnam, Birma, Filipiny to jest nędza, no Chiny się rozwinęły i tam pracownicy wcale tak mało nie zarabiają jak niektórzy myślą, ale nadal tam nikt nie ma Projectów z niskim czynszami...
Bardzo nieładnie kolega komentuje, to bardzo psuję jedyną godną progresywizmu narrację o uciskaniu biednych murzynów (i broń Boże nikogo więcej, tylko murzynów).
Bardzo nieładnie.
:beczka:
Tylko czarni mogli wyjść z biedy i patologii, biorąc pomoc od państwa a najlepiej to reparacje i nie ważne czy murzyn mieszkał w usa 10 lat temu czy właśnie się przeniósł z Afryki, należy się i chuj. Bo tak.
Reszta frajerów dupa cicho a szczególnie żółci, bo o dziwo obalają ten stereotyp imigranta nie odnoszącego sukcesu bez kasy ze spadku po wielopokoleniowych rodzinach.
Bo przecież każdy biały miał ogromny spadek po wielopokoleniowej rodzienie i gromadzi tylko zachłannie to bogactwo. Białych biednych nie ma.
 
w którym roku XX wieku Murzyni startowali z pozycji lepianki w buszu?
Niewolnictwo zaczęło się na początku XVII wieku, a nie w XX. Przecież piszę, że było to przekazywane pokoleniowo przez wieki. Skończyło się dopiero w wieku XIX. Od kogo mieli się uczyć stanowienia o sobie, udziału w życiu społecznym pracy i edukacji? Od swoich dziadków, którzy zbierali bawełnę na polach spięci łańcuchami? Po niewolnictwie nadal trwała segregacja rasowa, która skończyła się jakieś 50-60 lat temu. Trudno żeby tak wychowywani przez wieki murzyni mieliby być nagle potem wielką konkurencją na rynku pracy czy w szkołach. Potem zalali ich crackiem, innymi dragami, a dostęp do broni jest na tyle powszechny, że bodajże w tym roku postrzelenie się jest najczęstszą przyczyną śmierci wśród dzieci. Taki gówniarz z projectu ma przejebane - albo wejdzie w znanych schemat, czyli do gangu, albo go będą te gangi okradać i zabijać.

Wymyślili za to hip-hop.

:fro:

I chuj mnie obchodzą Chińczycy. Ja nie piszę tego po to, żeby zrobić z murzynów najlepszych i najmądrzejszych na świecie, tylko żeby pokazać, że białe USA same sobie ten problem wyhodowała i niech się teraz sama z nim użera.
 
Japońce mają średnie IQ 107 chyba, afrykańce poniżej 80
Japońce i Koreańczycy mają pierdolca na punkcie edukacji, praktycznie nie rodzą się tam dzieci tylko uczniowie.
To dość mocno pompuje IQ: międzynarodowe olimpiady przedmiotowe podbija Azja.

Też Azjaci mają więcej w początkowej fazie szkolnictwa ćwiczeń na logikę, spostrzegawczość itp.
 
po co historia w szkole? Komu potrzebne to aby wiedzieć co sie działo kilkaset lat temu. Jaki to ma wpływ na teraźniejszość?
Po co humanistyka w szkole?

Później ekipa ala BLM publikuje takie komentarze, gdzie nawet nie wiadomo od czego zacząć: rzadko się zdarza wypowiedź gdzie prawie każde zdanie jest bzdurą :siuu:


Niewolnictwo zaczęło się na początku XVII wieku, a nie w XX. Przecież piszę, że było to przekazywane pokoleniowo przez wieki. Skończyło się dopiero w wieku XIX. Od kogo mieli się uczyć stanowienia o sobie, udziału w życiu społecznym pracy i edukacji? Od swoich dziadków, którzy zbierali bawełnę na polach spięci łańcuchami? Po niewolnictwie nadal trwała segregacja rasowa, która skończyła się jakieś 50-60 lat temu. Trudno żeby tak wychowywani przez wieki murzyni mieliby być nagle potem wielką konkurencją na rynku pracy czy w szkołach. Potem zalali ich crackiem, innymi dragami, a dostęp do broni jest na tyle powszechny, że bodajże w tym roku postrzelenie się jest najczęstszą przyczyną śmierci wśród dzieci. Taki gówniarz z projectu ma przejebane - albo wejdzie w znanych schemat, czyli do gangu, albo go będą te gangi okradać i zabijać.

Wymyślili za to hip-hop.

:fro:

I chuj mnie obchodzą Chińczycy. Ja nie piszę tego po to, żeby zrobić z murzynów najlepszych i najmądrzejszych na świecie, tylko żeby pokazać, że białe USA same sobie ten problem wyhodowała i niech się teraz sama z nim użera.
a zdajesz sobie sprawę z tego, że rzeczywistość Polaków w XIX wieku to czasami zbyt dużo nie różniła się od tych Murzynów? Ba nawet jak masa Polaków wyemigrowała do USA, Ameryki połud. to też nie mieli łatwo. Tak nawet brutalnie mówiąc to życie Polaka w USA mogło być wolnorynkowo mniej warte niż życie Murzyna: niewolnik trochę kosztował, nie to co białas z Polski bez języka, któremu nie chciało się ginąć w carskiej armii...
Albo Argentyna czy Brazylia: dostaniesz trochę ziemi jak wykarczujesz ten las: kajdany nie potrzebne, sama myśl aby przetrwać silniejsza niż bat :korwinlaugh:
 

Skończyło się dopiero w wieku XIX.

Nie wspominając o tym, że niewolnictwo do dzisiaj się nie skończyło :beczka:



Ale z tym, że usa sama sobie tych Murzynów takich zrobiła i niech się teraz z nimi bujają to akurat ma rację :fjedzia:
 
Nigdzie mi nie pasowało:


1694459175926.png
 
było to przekazywane pokoleniowo przez wieki
no, my - Polacy, też coś tam wysysamy z mlekiem matki, ten no... antyzemitys, faszyz :frankapprove:
Potem zalali ich crackiem
wcześniej Indian wódką, potem ruskich... biali, zachodni europejczycy to chuje
Japońce i Koreańczycy mają pierdolca na punkcie edukacji, praktycznie nie rodzą się tam dzieci tylko uczniowie.
To dość mocno pompuje IQ: międzynarodowe olimpiady przedmiotowe podbija Azja.
Japończycy mają też najwyższy na globie wskaźnik samobójstw wśród dzieci ale, no tak - pewnie wyssali harakiri z mlekiem matki, co nie @blazini ?

A tak całkowicie poważnie:
białe USA same sobie ten problem wyhodowała i niech się teraz sama z nim użera
Sprowadziła, a z tym wyhodowaniem to nie do końca, podobnie jest obecnie w Europie, a czasy współczesne i możliwości, udogodnienia, które obecnie dla czarnej opcji są lepsze niż np białej w zachodnich krajach - całkowicie pokazują, że w znaczącym procencie czarna brać wypada niestety blado na tle innych pod względem tempa ucywilizowania, asymilacji, itd. @Bezimienny obnażył nieszczelność ;) Twojego rozumowania na tym polu.
zamykanie przez białych Amerykanów oczu do amerykańską patologię, to też ich sposób na radzenie sobie i przemilczanie własnego wkładu, który się do tego przyczynił
Piszesz o zdebilałych, białych amerykanach sprowokowanych/wyhodowanych przez cwańszych, którzy tworzą podwaliny tej patologii od lat, ciekawe, że zwykle najbardziej podatnym gruntem jest czarnoziem...

:zakręcony:

I o tym mówimy, o to właśnie chodzi, że te same bodźce działają inaczej na różne nacje. Wygląda na to, że argument o "przyczynianiu się" (mówimy o skali), działa tylko w przypadku tej nacji?
nawet jak masa Polaków wyemigrowała do USA, Ameryki połud. to też nie mieli łatwo
nooo (wystarczy niespełna minuta tego historycznego dzieła ;) Moment ustawiony
 
najpierw
Nie można porównywać Azjatów z Murzynami. Później to
@Karateka@ masz multikonto? :siuu:
A gdzie pisałem coś o Azjatach? To ty z nimi wyskoczyłeś jakby pochodzili z podobnej cywilizacji i mieli podobną historię. Teraz wyskakujesz z Polakami. :śmiech: Porównujesz typowych osadników i emigrantów zarobkowych, którzy musieli wykazać się nie lada zaradnością, żeby się tam w ogóle dostać i osadzić do złapanych w siatkę murzynów z lepianek. Ludzi, którzy właściwie tworzyli ten kraj (odwołujesz się przecież do tej garstki z XVIII wieku) do ludzi, na których przymusem ten kraj tworzono. Ludzi, którzy nie rzadko mieli pożądane umiejętności, specjalizacje, fach w ręku do ludzi niepiśmiennych, wyjętych przymusem z afrykańskiej dziczy. Ludzi którzy tworzyli podwaliny amerykańskiej siły gospodarczej do ludzi, którzy zostali w te podwaliny włożeni jako niewolnicy, przymusem, sprowadzeni do zwierząt uczonych przez wieki zależności od białego pana, którzy w końcu wyrośli tym białym panom jak wrzód na dupie, jak tylko ich spuścili z łańcuchów.

I właściwie sam nie wiem po co te twoje bieda-porównania. Bo nie wiem jak się odnosi do moich początkowych słów, z których nota bene się nie wycofuję, a które jeszcze raz przytoczę:

Przepis na sukces USA edition: Ściągnij sobie Afrykanów do kraju, którzy dotąd wiedli swoje plemienne proste życie w lepiankach, zrób z nich na 200 lat niewolników, potem segreguj rasowo, powsadzaj w getta. Na końcu powiedz im, że od dziś są "wolni", zamiast nauczyć życia w społeczeństwie, daj im powszechny dostęp do broni i po drodze uzależnij od cracku i opioidów. Co może pójść nie tak?

Coś się nie zgadza? Gdzieś skłamałem?
 
Last edited:
no, my - Polacy, też coś tam wysysamy z mlekiem matki, ten no... antyzemitys, faszyz :frankapprove:

wcześniej Indian wódką, potem ruskich... biali, zachodni europejczycy to chuje

Japończycy mają też najwyższy na globie wskaźnik samobójstw wśród dzieci ale, no tak - pewnie wyssali harakiri z mlekiem matki, co nie @blazini ?

A tak całkowicie poważnie:

Sprowadziła, a z tym wyhodowaniem to nie do końca, podobnie jest obecnie w Europie, a czasy współczesne i możliwości, udogodnienia, które obecnie dla czarnej opcji są lepsze niż np białej w zachodnich krajach - całkowicie pokazują, że w znaczącym procencie czarna brać wypada niestety blado na tle innych pod względem tempa ucywilizowania, asymilacji, itd. @Bezimienny obnażył nieszczelność ;) Twojego rozumowania na tym polu.

Piszesz o zdebilałych, białych amerykanach sprowokowanych/wyhodowanych przez cwańszych, którzy tworzą podwaliny tej patologii od lat, ciekawe, że zwykle najbardziej podatnym gruntem jest czarnoziem...

:zakręcony:

I o tym mówimy, o to właśnie chodzi, że te same bodźce działają inaczej na różne nacje. Wygląda na to, że argument o "przyczynianiu się" (mówimy o skali), działa tylko w przypadku tej nacji?

nooo (wystarczy niespełna minuta tego historycznego dzieła ;) Moment ustawiony

A ty co chcesz?

:śmiech:
 
Lubię czasami obnażyć zmodyfikowany pewnego rodzaju patologią umysł, który płodzi podobne jak Ty wyżej - pierdolety na wzór marksistowskich.
To fajnie, każdy się tam masturbuje do czego chce. Ale jakbyś kiedyś chciał dyskutować, to najpierw zastanów się z czym, potem zastanów się o co ci chodzi i dopiero pisz. Ale jak tylko spełniasz swe egoistyczne potrzeby, to nic mi do tego, nie przeszkadzam.
 
To fajnie, każdy się tam masturbuje do czego chce. Ale jakbyś kiedyś chciał dyskutować, to najpierw zastanów się z czym, potem zastanów się o co ci chodzi i dopiero pisz. Ale jak tylko spełniasz swe egoistyczne potrzeby, to nic mi do tego, nie przeszkadzam.
Po cholerę ośmieszasz się kłamiąc gdy powyżej jest wszystko - podzieliłeś się poglądem, masz odpowiedź. Reprezentujesz ten typowy "oświeceniowy" beton, którego po tych wszystkich ripostach zamiast przyznać się do strzelenia babola stać na infantylne:
Coś się nie zgadza? Gdzieś skłamałem?
Sednem jest fakt dotyczący skali o którym pisałem wyżej w odniesieniu do poszczególnych ras w związku z czasami obecnymi gdzie argument o "obciążeniu w związku z niewolnictwem" jest tępym pierdoleniem (na wzór marksistowskich macherów).
 
Po cholerę ośmieszasz się kłamiąc gdy powyżej jest wszystko - podzieliłeś się poglądem, masz odpowiedź. Reprezentujesz ten typowy "oświeceniowy" beton, którego po tych wszystkich ripostach zamiast przyznać się do strzelenia babola stać na infantylne:

Sednem jest fakt dotyczący skali o którym pisałem wyżej w odniesieniu do poszczególnych ras w związku z czasami obecnymi gdzie argument o "obciążeniu w związku z niewolnictwem" jest tępym pierdoleniem.
Nigdzie nie skłamałem i z niczym się z tobą nie dzieliłem. Napisałem A, ty sobie dodałeś moje rzekome B, C, D itd. i ci wyszło, że jestem marksistą, więc nie mamy o czym gadać. Bo równie dobrze o tobie mogę zatem powiedzieć, że jesteś faszystą, rasistą, nazistą, a jak wiadomo marksista z nazistą, wspólnego języka raczej nie znajdzie, więc sam rozumiesz, że nie ma sensu wymieniać dalszych postów.
:kis:
 
Back
Top