Absurdy poprawności politycznej.

Nigdzie nie skłamałem i z niczym się z tobą nie dzieliłem.
Kolejne pierdololo. Napiszesz tutaj = dzielisz się ze wszystkimi. Nie zarzucałem Ci nigdzie kłamstwa, pokazuję jedynie w którym miejscu piszesz jak zauroczony niektórymi bredniami marksistów.
wyszło, że jestem marksistą
Nie wiem, czy jesteś. Natomiast Twoje uzasadnienie co do meritum o którym wspominałem pisane jest w tonie marksistowskich macherów.
 
wszędzie to pierdolone rozdawnictwo :usunto:
to nie rozdawnictwo, to inwestycja :roberteyeblinking:
Chociaż pamiętam post z jakieś lewackiej grupy (który chyba tutaj nawet wstawiałem albo w podludziach), że oni są toleracyjni ale dziecko zaczęło chodzić do Kościoła i jak to zmienić -teraz Andrzej Chyra zaczął mówić o podobnych problemach :waldeklaugh:

EDIT: Pamiętacie minę Barbary Nowackiej po pytaniu jakby zareagowała gdyby jej córka trafiła do zakonu skoro jest tolerancyjna? :jarolaugh:
Nie miliony ale odzew moglby byc spory:usunto:
200 tys. osób w 5 lat byłoby wykonalne -małe koszty. Narkomania w Polsce jeszcze na całę szczęście jest mała (oprócz Warszawy, ale Warszawa to nie Polska -zawsze jest dobra pora na kpiny z Warszawy i Warszawiaków:suchykarol:) w porównaniu już nawet nie do USA ale zachodniej Europy. Hazardzistów też tyle nie ma.
Wśród alkoholików i osób z pentlą zadłużenia myślę że dużo chętnych by się nie znalazło.

Czyli płacenie za sterylizacje nie byłoby formą inżynierii społecznej polegającą na wykorzystywaniu zdesperowanych ludzi nie dokońca świadomych swoich decyzj.

@Karateka@ płacenie 10 tys. chętnym na sterylizacje to rozdawnictwo czy inwestycja w przyszłość Polski? :korwinlaugh:
 
Last edited:
@Karateka@ płacenie 10 tys. chętnym na sterylizacje to rozdawnictwo czy inwestycja w przyszłość Polski? :korwinlaugh:
Panowie! Nie uczcie dzieci, by to pozostało jedynie w gestii beki, bo te pierdolenie o czekającej nas niechybnej katastrofie w związku z przeludnieniem i histerią o wpływie ludzi na klimat - rzeczywiście prowadzi do lęgnięcia się w tych lewych mózgach nie tyle rozważania czy wprowadzenie takich opcji w życie byłoby słuszne ale oni to już robili lata temu i nie chodzi o zachętę ale również o przymus. Mam nadzieję, że nie wyważam otwartych drzwi, wielu z Was musi to przecież wiedzieć.

Dziesiątki milionów funtów wydali Brytyjczycy na program przymusowej sterylizacji indyjskich kobiet i mężczyzn:

Dziesiątki milionów dolarów od Banku Światowego, Szwedzkiego Urzędu Rozwoju Międzynarodowego i Funduszu Ludnościowego ONZ, na zajebisty program kontroli populacji:

Jako wylęgarnię pierwszych tego typu poglądów/pomysłów/"trosk" można chyba uznać mózgi Thomasa Malthusa i Josepha Townsenda (przełom 18 i 19 wieku), a jednym z prekursorów i piewców takiego modelu myślenia już w XX wieku był niejaki Paul Ehrlich - można uznać, że jego pierdolety przyczyniły się do przymusowych sterylizacji np w Peru, Meksyku i innych krajach (nie pamiętam dokładnie ale chyba w jakichś azjatyckich jeszcze).
 
Panowie! Nie uczcie dzieci, by to pozostało jedynie w gestii beki, bo te pierdolenie o czekającej nas niechybnej katastrofie w związku z przeludnieniem i histerią o wpływie ludzi na klimat - rzeczywiście prowadzi do lęgnięcia się w tych lewych mózgach nie tyle rozważania czy wprowadzenie takich opcji w życie byłoby słuszne ale oni to już robili lata temu i nie chodzi o zachętę ale również o przymus. Mam nadzieję, że nie wyważam otwartych drzwi, wielu z Was musi to przecież wiedzieć.

Dziesiątki milionów funtów wydali Brytyjczycy na program przymusowej sterylizacji indyjskich kobiet i mężczyzn:

Dziesiątki milionów dolarów od Banku Światowego, Szwedzkiego Urzędu Rozwoju Międzynarodowego i Funduszu Ludnościowego ONZ, na zajebisty program kontroli populacji:

Jako wylęgarnię pierwszych tego typu poglądów/pomysłów/"trosk" można chyba uznać mózgi Thomasa Malthusa i Josepha Townsenda (przełom 18 i 19 wieku), a jednym z prekursorów i piewców takiego modelu myślenia już w XX wieku był niejaki Paul Ehrlich - można uznać, że jego pierdolety przyczyniły się do przymusowych sterylizacji np w Peru, Meksyku i innych krajach (nie pamiętam dokładnie ale chyba w jakichś azjatyckich jeszcze).
nie ma co porównywać mojego pomysłu ze skrajnymi pomysłami, chociaż te też inaczej bym zinterpretował.
Historia lubi się rymować ale przymusowe sterylizacje to była akurat domena głównie części Australii gdzie mocniej działali oraz obecnie Chiny tak rozprawiają się z Ujgurami -taki wielbiony kraj przez wolnościowca JKM chociaż to jest państwo niemal idealnie faszystowskie, nie wiem co musieliby mocniej robić aby być większymi faszystami :korwinlaugh:

Histeria o wpływie ludzi na klimat, może nie tyle na klimat co na środowisko, zwłaszcza jak Republikanie potrafią palnąć tekstem "no nie wiem czy zbytnio powinniśmy dbać o środowisko, może śmieci wyrzucać" i dolary lecą od wiadomych firm na kampanie wyborcze :zarobiony: Później wyszło skażenie dzięki brakowi dobrych procedur, które wiadomo kto by blokował w imię $$$...

A przeludnienie?
Hm a to jest akurat klasyk mylenia pojęć: mamy do czynienia z tym, że w niektórych miastach mieszka za dużo osób, teoria o tym, że jeśli będą dwa czy trzy silne miasta w państwie a reszta kraju będzie rozwijają się dzięki sile tych miast poniosła kompletną porażkę. Obojętnie czy to Korea, Japonia, Indie, czy afrykańskie kraje...
 
1694516774857.png
 
W ramach porachunków między gangami, w Marsylii doszło do strzelaniny, w której zginęła młoda kobieta. Zdarzenie wstrząsnęło mieszkańcami kraju.
is normal jak w brazyliskich slumsach lub gorzej, favela niedługo się zaczerwieni ze wstydu


 

KO LA NA! KO LA NA!
W ramach porachunków między gangami, w Marsylii doszło do strzelaniny, w której zginęła młoda kobieta. Zdarzenie wstrząsnęło mieszkańcami kraju.
is normal jak w brazyliskich slumsach lub gorzej, favela niedługo się zaczerwieni ze wstydu


Przypominam, że niedługo wybory, a warto przypomnieć klasyk, żeby ktoś źle krzyżyka nie wypełnił.

"Wpuścić ich kim są ustali się później".
 
Po cholerę ośmieszasz się kłamiąc gdy powyżej jest wszystko
Nie zarzucałem Ci nigdzie kłamstwa
No kurwa przez moje raptusiarstwo sam siebie muszę prostować :facepalm:
@blazini wiem, że niby w chuju to masz i chyba nawet tego nie przeczytasz, nie chce Ci się gadać, itp (co z kolei ja w chuju mam), ale staram się być odpowiedzialny za własne słowa gdziekolwiek by one nie padły. Oczywiście słusznie przypisałem Ci kłamstwo ale w stosunku do pozamerytorycznego gówna, czyli Twojego pierdololo, że skupiłem się na jakichś tam rzekomych moich egoistycznych potrzebach i nic po za tym, a przecież argumenty merytoryczne podałem cytując Twoje słowa.
No to pogadaliśmy :siara:
 
nie ma co porównywać mojego pomysłu ze skrajnymi pomysłami, chociaż te też inaczej bym zinterpretował.
Żeby to tylko o pomysły szło, one stanowiły jedynie podwaliny pod realne działania. Nie chodziło mi o porównanie z Twoim śmieszkowym pomysłem, nasunęło mi się jedynie, że niektórzy mogą nie dostrzegać powagi problemu i uważam, że warto zwiększyć szansę na poszerzanie wiedzy o wzmiankowany temat.
przymusowe sterylizacje to była akurat domena głównie części Australii
Meritum mojego wpisu dotyczyło sterylizacji z konkretnych powodów - groźba katastrofy w związku z przeludnieniem i spowolnienie przyrostu populacji, "bo jest nas za dużo", a to rozpierdoli nam klimat. Ty napisałeś chyba o sterylizacji w ogóle, a jeśli nie i gdy być może przypominasz sobie gdzie się o tym dowiedziałeś (książki, artykuły, TV itd) - daj znać jeżeli Ci się chce.
wielbiony kraj przez wolnościowca JKM
On jest jedynie za niektórymi chińskimi metodami, np kara śmierci, tak więc z tym wielbieniem to idź pan... ;)
Histeria o wpływie ludzi na klimat, może nie tyle na klimat co na środowisko, zwłaszcza jak Republikanie potrafią palnąć tekstem "no nie wiem czy zbytnio powinniśmy dbać o środowisko, może śmieci wyrzucać" i dolary lecą od wiadomych firm na kampanie wyborcze :zarobiony: Później wyszło skażenie dzięki brakowi dobrych procedur, które wiadomo kto by blokował w imię $$$...
Echh - ostatnio teksty niby z konta bezimiennego ale brzmiące znośnie i nagle ponownie zalatuje starym, dobrym bezimiennym :) Zapytam zanim się odniosę - czy podzielasz pogląd, że obecne działania w związku z "zapobieżeniem katastrofy klimatycznej" ze względu na ślad węglowy i inne gazy cieplarniane emitowane przez ludzi to nieuzasadniona histeria?
A przeludnienie?
Hm a to jest akurat klasyk mylenia pojęć: mamy do czynienia z tym, że w niektórych miastach mieszka za dużo osób, teoria o tym, że jeśli będą dwa czy trzy silne miasta w państwie a reszta kraju będzie rozwijają się dzięki sile tych miast poniosła kompletną porażkę. Obojętnie czy to Korea, Japonia, Indie, czy afrykańskie kraje...
Zgadza się. Raczej nie ma co do tego wątpliwości, a jak ustosunkowujesz się do nowych doniesień, że nie grozi nam katastrofa ze względu na przeludnienie, bo liczba ludności osiągnie szczyt w 2064 r. na poziomie 9,73 miliarda, a następnie spadnie do 8,79 miliarda w 2100 r (Źródło). ?
 
@Karateka@ dobra zmiana?

On jest jedynie za niektórymi chińskimi metodami, np kara śmierci, tak więc z tym wielbieniem to idź pan... ;)
oj musisz sporo nadrobić o JKM :waldeklaugh:

To jest w ogóle na prawicy jakaś fascynacja Chinami, ich potęga.
Oni niemal kopiują chińską propagandę, która jest łatwo promowana bo Chiny banują wjazd do tego kraju sinologom, którzy mówią prawdę o tym kraju to zostali publicyści i politycy promujący fałszywą wizję Chin...
Wrecz nawet przewyższa to romantyzowanie wizji przedwojennej Polski np. "bo tam to karali za korupcje bo w kodeksie były niezłe kary", ale jest tego jeszcze więcej :korwinlaugh:
 
Last edited:
@Karateka@ dobra zmiana?


oj musisz sporo nadrobić o JKM :waldeklaugh:

To jest w ogóle na prawicy jakaś fascynacja Chinami, ich potęga.
Oni niemal kopiują chińską propagandę, która jest łatwo promowana bo Chiny banują wjazd do tego kraju sinologom, którzy mówią prawdę o tym kraju to zostali publicyści i politycy promujący fałszywą wizję Chin...
Wrecz nawet przewyższa to romantyzowanie wizji przedwojennej Polski np. "bo tam to karali za korupcje bo w kodeksie były niezłe kary", ale jest tego jeszcze więcej :korwinlaugh:


Daj link do tej nowelizacji, typ nie podał
 

Przypomniała mi się sprawa dla reportera, gdzie Kaszewiak cisnął po matce dziecka, które zabrała opieka socjalna.
Prawie 10 tys socjalu na miesiąc i jeszcze dziecko w 5 klasie podstawówki ma problemy z czytaniem i pisaniem na poziomie rozpoznawania liter mimo braku stwierdzonego upośledzenia umysłowego :childcry::siuu:
Pamiętam w podstawówce miałem jednego takiego kolesia w swojej klasie. Przepuszczali go bo przecież na cholerę trzymać prawie 18 latka w trzeciej klasie podstawówki?
Co robić z takimi rodzicami?
No niestety ten kolega skończył nieciekawie i no sam nie wiem, czy nie lepiej aby w podstawówce trafił do rodzinny zastępczej...
Nie powinno się przymykać oka na takie patologie...

Daj link do tej nowelizacji, typ nie podał
jeszcze nie patrzyłem, ale akurat ten koleś nie daje filmików polegających na szukaniu sensacji. Jeden z wartościowszych tiktokerów
Jakaś masa prawników jest na tik toku i YT albo algorytmy mi ich ciągle proponują

EDIT: w sumie ciekawe czy to działa jeśli ktoś nie jest zameldowany
 
Last edited:
Przypomniała mi się sprawa dla reportera, gdzie Kaszewiak cisnął po matce dziecka, które zabrała opieka socjalna.
Prawie 10 tys socjalu na miesiąc i jeszcze dziecko w 5 klasie podstawówki ma problemy z czytaniem i pisaniem na poziomie rozpoznawania liter mimo braku stwierdzonego upośledzenia umysłowego :childcry::siuu:
Pamiętam w podstawówce miałem jednego takiego kolesia w swojej klasie. Przepuszczali go bo przecież na cholerę trzymać prawie 18 latka w trzeciej klasie podstawówki?
Co robić z takimi rodzicami?
No niestety ten kolega skończył nieciekawie i no sam nie wiem, czy nie lepiej aby w podstawówce trafił do rodzinny zastępczej...
Nie powinno się przymykać oka na takie patologie...


jeszcze nie patrzyłem, ale akurat ten koleś nie daje filmików polegających na szukaniu sensacji. Jeden z wartościowszych tiktokerów
Jakaś masa prawników jest na tik toku i YT albo algorytmy mi ich ciągle proponują

EDIT: w sumie ciekawe czy to działa jeśli ktoś nie jest zameldowany

Nie mam tiktoka ale na YouTube to gość ma dziwne tytuły typu - "Czy na plaży można bić klapkiem?"
 
ale większość filmików na normalnych.
BTW ten przepis w takiej formie powinien istnieć? Dobrze, że PO to poparła? Taka ich koalicja z PiSem.

Najpierw chcę zobaczyć ten przepis :) Tak jak gość to podał to oczywiście, że nie. Z tym że proszę o podanie podstawy prawnej.
 
Dawki homeopatyczne wystarczą. No kurwa - koleś wpierdala dwie tony cukru do szklanki herbaty, a potem komentuje, także tego... :no no:
cukier to jeszcze można tłumaczyć starą prlowską propagandą (zresztą nie tylko w Polsce, w Tajlandii też nieźle promowali cukier do wszystkiego) ale to jak zaczął zachwalać KFC, że to zdrowe :brainoverload::waldeklaugh::siuu:
 
Back
Top