Absurdy poprawności politycznej.

1694077801243.png

:kis:
 
kultura wyższa

Nastoletnia Mary Akuot Agany została celowo oślepiona przez swojego ojca. Do zbrodni doszło w wiosce Abiook w stanie Warrap w Sudanie Południowym. Mężczyzna rzekomo 2 kwietnia zabrał córkę do lasu i wykłuł jej oczy za karę. Dziewczynka miała być krnąbrna, spotykać się z niewłaściwymi rówieśnikami, uciec z domu w wieku 13 lat i przez to przynieść rodzinie wstyd.


 
W mojej głowie układa się taki scenariusz że w przyszłości władzę przejmie jakiś "hitler 2.0" i wyczyści europe, mężczyźną puszczą hamulce i będzie jazda. :jimcarrey:
Na baby nie ma co liczyć, moja koleżanka z pracy mieszka w centrum pare ulic odemnie, ciapuchy często tam przesiadują na ławkach pod jej mieszkaniem, w dzień sie nie boi, ale jak wychodzi przed 6:00 rano do pracy, albo jak wraca w nocy to boi się tam przechodzić, idzie często na około, ale dalej nie widzi problemu że oni tu są.
Moja nie wyjdzie sama do sklepu jak już jest ciemno bo też się boi ciapuchów, ale jak przyjdzie co do czego to mówi że nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora itd ...
czemu my im daliśmy prawo głosu? :awesome:
Róbcie dzieci kurwa!
 
W mojej głowie układa się taki scenariusz że w przyszłości władzę przejmie jakiś "hitler 2.0" i wyczyści europe, mężczyźną puszczą hamulce i będzie jazda. :jimcarrey:
Na baby nie ma co liczyć, moja koleżanka z pracy mieszka w centrum pare ulic odemnie, ciapuchy często tam przesiadują na ławkach pod jej mieszkaniem, w dzień sie nie boi, ale jak wychodzi przed 6:00 rano do pracy, albo jak wraca w nocy to boi się tam przechodzić, idzie często na około, ale dalej nie widzi problemu że oni tu są.
Moja nie wyjdzie sama do sklepu jak już jest ciemno bo też się boi ciapuchów, ale jak przyjdzie co do czego to mówi że nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora itd ...
czemu my im daliśmy prawo głosu? :awesome:
Róbcie dzieci kurwa!
Z tym róbcie dzieci to nie do końca wystarczy, ich trzeba po prostu stąd wypierdolić, masz szóstkę dzieci jak oni? Oni mają na swoje dzieci ""wyjebane".
Kogo na to stać, kto ma tyle czasu by się nimi odpowiednio zająć?
Z tym się nie wygra w ten sposób. Edit: to się nie rozjedzie po kościach bo nas będzie trochę więcej, ich będzei o wiele więcej, do tego sami młodzi.
Oni płodzą kolejnych trutni, islamskich debili co nie pracują, a myślą tylko jak europejczyka upokorzyć, okraść, a europejkę zgwałcić.

O prawie do głosu kobiet trąbię od dawna, to się białorycerze trzęsą i w gacie sraczki rzadkie popuszczają na tle nerwowym.
 
Z tym róbcie dzieci to nie do końca wystarczy, ich trzeba po prostu stąd wypierdolić, masz szóstkę dzieci jak oni? Oni mają na swoje dzieci ""wyjebane".
Kogo na to stać, kto ma tyle czasu by się nimi odpowiednio zająć?
Z tym się nie wygra w ten sposób.
Oni płodzą kolejnych trutni, islamskich debili co nie pracują, a myślą tylko jak europejczyka upokorzyć, okraść, a europejkę zgwałcić.
Poważnie posądzasz ich o jakieś procesy myślowe?
 
W Szwajcarii już się ubogacili Albańczykami lata temu.



Nie można się z tą panią nie zgodzić.




Niektórzy Żydzi chyba są dość krótkowzroczni.

Akty antysemityzmu w Niemczech i Francji to teraz głównie muzułmanie: migranci i drugie trzecie pokolenie urodzonych w tych krajach.
Możliwe, że żyd bardziej nienawidzi białego człowieka kultury chrześcijańskiej niż tępawego islamskiego brudasa.
I jest gotowy poświęcić jakąś tam mniejszość w tych krajach kosztem większego "dobra" czytaj izraela,
albo co gorsze dzieląc się "problemem islamu" z całym światem, zrzuca się z barków presję na izraelu by miał jakieś hamulce w stosunku do islamskiej stonki.
 
Możliwe, że żyd bardziej nienawidzi białego człowieka kultury chrześcijańskiej niż tępawego islamskiego brudasa.
I jest gotowy poświęcić jakąś tam mniejszość w tych krajach kosztem większego "dobra" czytaj izraela,
albo co gorsze dzieląc się "problemem islamu" z całym światem, zrzuca się z barków presję na izraelu by miał jakieś hamulce w stosunku do islamskiej stonki.
Moja teoria, że za "problemem islamu dla europy" stoją żydzi dalej aktualna. Długofalowa zemsta za Austryjackiego akwarelistę.
:roberteyeblinking:

Nic się nie zmieni. Komisja europejska jest MIANOWANA nie wybieralna. Urszluka ujebana, Lagarde ujebana, Sarkozy ujebany, Merkel ujebana itd
Wszystko załatwiane po cichu na rautach. Grube bańki tam lecą.

Dla mnie to jest niepojęte, że ludzie od tego 2015 roku dalej nie przejrzeli skali problemu na oczy.
 
Moja teoria, że za "problemem islamu dla europy" stoją żydzi dalej aktualna. Długofalowa zemsta za Austryjackiego akwarelistę.
:roberteyeblinking:

Nic się nie zmieni. Komisja europejska jest MIANOWANA nie wybieralna. Urszluka ujebana, Lagarde ujebana, Sarkozy ujebany, Merkel ujebana itd
Wszystko załatwiane po cichu na rautach. Grube bańki tam lecą.

Dla mnie to jest niepojęte, że ludzie od tego 2015 roku dalej nie przejrzeli skali problemu na oczy.
Ja również od wielu lat o tym pisałem, ale bardziej myślałem w kontekście wciągnięcia europejczyków w wojnę z islamem (w kwestii państwa izrael, celowo z małej piszę), który wręcz marzy o zdeptaniu żydków na ich ziemi. Na zemstę wpadłem troszkę później, ale nie pasowało mi to trochę do wzrostu antysemityzmu w europie. Widać żydzi potrafią poświęcić swoje mniejszości dla wyższego celu we francji czy w szwabii.
 
Moja teoria, że za "problemem islamu dla europy" stoją żydzi dalej aktualna. Długofalowa zemsta za Austryjackiego akwarelistę.
:roberteyeblinking:

Nic się nie zmieni. Komisja europejska jest MIANOWANA nie wybieralna. Urszluka ujebana, Lagarde ujebana, Sarkozy ujebany, Merkel ujebana itd
Wszystko załatwiane po cichu na rautach. Grube bańki tam lecą.

Dla mnie to jest niepojęte, że ludzie od tego 2015 roku dalej nie przejrzeli skali problemu na oczy.
 
Możliwe, że żyd bardziej nienawidzi białego człowieka kultury chrześcijańskiej niż tępawego islamskiego brudasa.
I jest gotowy poświęcić jakąś tam mniejszość w tych krajach kosztem większego "dobra" czytaj izraela,
albo co gorsze dzieląc się "problemem islamu" z całym światem, zrzuca się z barków presję na izraelu by miał jakieś hamulce w stosunku do islamskiej stonki.
Przecież kiedy my przyjmiemy islam to już nic nie powstrzyma "nas" od rozjebania Izraela w pył. Izrael jako starszy brat powinien wiedzieć że nie może do tego dopuścić.

Tymczasem ta chwila jest coraz bliżej... Spokojnie, nie taki islam straszny, kiedy my go przyjmiemy. Pozatym w nocy allah nie widzi :jarolaugh:
 
Back
Top