Żużel

Wrocław idzie na mistrza, jeśli Woffinden, Janowski czy Drabik zawodzą to budzi się druga linia w postaci Woźniaka i Lebiediewa. :gospeldance:
 
Cóż, Fricke musi pokazać, że rzeczywiście jest takim talentem za jakiego się go uważa, a Szombierski też dołoży kilka punktów i powinni się utrzymać. Spadek Grudziądz, a w barażach Wybrzeże pojadą i tak.
Wszystko się okaże w tym tygodniu, ponieważ mają teraz dwa zaległe mecze u siebie, z Zieloną Górą i Wrocławiem, a Grudziądz jedzie z Gorzowem.
Wrocław idzie na mistrza, jeśli Woffinden, Janowski czy Drabik zawodzą to budzi się druga linia w postaci Woźniaka i Lebiediewa. :gospeldance:
Wrocław jest piekielnie mocny w tym sezonie. Liczę, że Leszno ominie Wrocław w półfinale bo mogą być wciry.
 
Ostatnio chodzę na wszystkie mecze ROW. Zajebista sprawa. Całe życie koło stadionu przechodziłem i nigdy nie byłem i po 26 latach coś we mnie pękło i poszedłem :D U nas to atmosfera pikniku rodzinnego z okazyjnym krzyczeniem sędzia gorol, jebać komisarzy i wpierdalaniu tony kiełbasy, krupnioka zapijanego piwem.
 
U nas to atmosfera pikniku rodzinnego z okazyjnym krzyczeniem sędzia gorol, jebać komisarzy i wpierdalaniu tony kiełbasy, krupnioka zapijanego piwem.
A to można inaczej kibicować na meczu żużlowym?:benny:
 
A to można inaczej kibicować na meczu żużlowym?:benny:
ns16_wlokniarz.jpg
 
Ale Ci juniorzy Falubazu są kurwa słabi. Przez nich główny skład ma zawsze utrudnione zadanie.
 
Patrząc na wyniki pierwszych spotkań to jeszcze nic rozstrzygnięte nie jest i rewanże będzie się dobrze oglądać.
 
No to dzisiaj mamy finał. We Wrocku ciężko liczyć na super ściganie ale emocje na pewno będą. @Martin pojechałeś ?
 
Gratulacje @Martin

Kołodziej, Pawlicki, Sajfutdinov, Zengota pokazali jaja.
Sparta powalczyła, ale w najważniejszym momencie wypalili się wszyscy. A zwłaszcza Janowski.
 
W najważniejszych momentach Woffinden zawiódł. Milik słaby mecz. Maksiu co jeździł to poezja .
 
Apator sportowo poleci na 90% a co za kombinacje będą później to czas pokaże.
 
Back
Top