Żużel

Pamiętam jak za gówniarza praktycznie co dzień po szkole oglądałem żużel, na polsacie 2 wtedy cały tydzień leciały retransmisje spotkań z weekendu. Co tam się działo wtedy na trybunach to był jakiś kosmos :antonio:

 
Wszystkiego się spodziewałem ale nie takiej INBY po barażach.
A co się działo się? Bo ja to tak jednym okiem oglądałem w tej chujowej internetowej telewizji ten mecz i tylko wkurw mnie wziął na Wybrzeże.
 
A co się działo się? Bo ja to tak jednym okiem oglądałem w tej chujowej internetowej telewizji ten mecz i tylko wkurw mnie wziął na Wybrzeże.

Tak na szybko typ który jest sponsorem Gomólskiego i Apatora oferował Gomólskiemu 100 koła za odpuszczenie meczu. Na syfach znajdziesz sporo na ten temat.
 
Tak na szybko typ który jest sponsorem Gomólskiego i Apatora oferował Gomólskiemu 100 koła za odpuszczenie meczu. Na syfach znajdziesz sporo na ten temat.
No ale do rudego, to akurat obok Becha można nie mieć żadnych pretensji. Zresztą Gomólski nie chciał najeżdżał na przygotowanie toru i nie chciał puścić nerwów i języka, bo by posypała się czuję wiązanka podobna do Grzesia Skwary czy Janukiewicza:lol:
 
Jesteśmy po ostatnim turnieju SGP w tym roku. Indywidualnym Mistrzem Świata został Jason Doyle. Australijczyk miał aż 18 punktów przewagi nad drugim Patrykiem Dudkiem. Polak został najlepszym debiutantem w historii cyklu SGP.

Warto dodać, że ostatnie tegoroczne zawody miały miejsce na Etihad Stadium w Melbourne, który fani mma z pewnością kojarzą z pamiętnej gali Rousey vs Holm.
 
Szkoda Janowskiego, który nie obronił brazowego medalu ale dzisiaj "Tajski" był strasznie mocny. Kolejny świetny sezon naszych chłopaków, złoto w DPŚ, srebro Partyka w IMŚ, zwycięstwa i miejsca na podium w poszczególnych eliminacjach :applause:
 
Szkoda Janowskiego, który nie obronił brazowego medalu ale dzisiaj "Tajski" był strasznie mocny. Kolejny świetny sezon naszych chłopaków, złoto w DPŚ, srebro Partyka w IMŚ, zwycięstwa i miejsca na podium w poszczególnych eliminacjach :applause:

Juniorzy też ładnie pozamiatali :)
 
Szkoda, że znowu się nie udaje. Mam nadzieję, że Duzers złapał doświadczenie i w następnym roku WGP jego.
 
Miedziowy w Częstochowie, a w dodatku trener wywalony. Gdzie tu sens, gdzie logika?

:gdzie:

Sportowo pewnie na tej wymianie z Toruniem lepiej wyjdziemy ale ja sobie tego typa u nas nie wyobrażam. Na Holtę się już trzeci raz nabrałem chyba, gdzi nie pójdzie to tam chce karierę kończyć.

Trener to największa strata. Świetną robotę zrobił.
 
:gdzie:

Sportowo pewnie na tej wymianie z Toruniem lepiej wyjdziemy ale ja sobie tego typa u nas nie wyobrażam. Na Holtę się już trzeci raz nabrałem chyba, gdzi nie pójdzie to tam chce karierę kończyć.

Trener to największa strata. Świetną robotę zrobił.

A Fredka podpisany czy to tylko takie słodkie pierdzenie w gazetach?
 
No to ładny wyjazd z Myszami był.

Spodziewałem się, że pojedziemy dobry mecz ale, że dostaniemy kilkoma punktami.

Ostatni raz w Zielonej 10 lat temu się udało wygrać. W zeszłym roku pierwsza wygrana na Motoarenie. Może chociaż sportowo lepsze czasy dla nas przyjdą. Tylko ten Miedziak....
 
Spodziewałem się, że pojedziemy dobry mecz ale, że dostaniemy kilkoma punktami.

Ostatni raz w Zielonej 10 lat temu się udało wygrać. W zeszłym roku pierwsza wygrana na Motoarenie. Może chociaż sportowo lepsze czasy dla nas przyjdą. Tylko ten Miedziak....
Żeby tak moja Polonia odbiła, cóż dopiero za rok, dwa się obudzą o ile do tego czasu nie upadną przez płace.
 
Zaskakująco dobrze mu się jeździ w biało-zielonych barwach, a będzie zapewne jeszcze lepiej. Fajny wyjazd do Zielonej i zwycięstwo się liczą:cool:
Kurwa gdyby nie Protas w 14 biegu to wcale tak kolorowo by nie było:wink:
 
Co tam jest za paka to nie mam pytań. Jak was kontuzje nie przetrzebią to mistrz pewny.

Mam tylko nadzieję że jak 6 mają przyjedziemy to nie dostaniemy za wysoko.
Łatwo nie bedzie, Czewa tez w gazie, przynajmniej bedzie dobry mecz
 
Back
Top