Żużel

Przy dzisiejszych emocjach KSW nieśmiało wspomnę, że całe podium w SGP Daugvspils czy jak to tam się pisze zajęli Polacy. A Patryk został liderem klasyfikacji po 3 rundach:smile:

Żałuję, że nie miałem okazji tego oglądać na żywo. Jedne z najlepszych zawodów i momentów w historii polskiego speedwaya :pray:

 
Miedziński to jest psychol ...

Żeby dodać trochę merytoryki to w lipcu będzie Drużynowy Puchar Świata. Finał w Lesznie. Polacy standardowo w gronie faworytów.

Z kolei w sobotę GP Danii w Horsens. W zeszłym roku turniej w Danii wygrał Janowski.
 
Chyba się polubimy:)
Objechali najwięcej meczy a nadal przedostatni.

W ogóle przez to całe przekładanie spotkań to niektóre kluby, prawie pół sezonu w miesiąc robią.
Ja jestem z Bydgoszczy to normalne, że mnie porażki Torunia cieszą :D

A porażek Polonii do porażek Torunia to nie porównuję, bo z takim dofinansowaniem jakie ma Toruń, to Polonia by walczyła o awans do Ekstraligi :D
 
W ogóle przez to całe przekładanie spotkań to niektóre kluby, prawie pół sezonu w miesiąc robią.
FB_IMG_1497908851469.jpg
:mamed:
 
Ja czuję w moczu, że jak teraz Doyle pojeździ słabiej przez kontuzję stopy z 14 biegu, to Patryk może ugrać tego mistrza świata. I oby tak się stało!
 
Myślałem, że będzie łatwiej ze Szwecją, ale i tak pełna kontrola i dominacja. Ta reprezentacja będzie dominować jeszcze długie lata. Chyba, ze nagle wyskoczy 3 nowych Woffindenów czy innych Doylów. Jako reprezentacja, nie ma z kim przegrać.
 
Obecnie najciekawszym rywalem dla reprezentacji Polski byłaby jedynie druga reprezentacja Polski.
 



Znowu kiedy nasi wygrywają lub stają na podium w SGP nie mogę obejrzeć :( Żużel w Polsce nie zginie to jest więcej niż pewne. Dojebać jeszcze złoto w indywidualnych i mogą się nam kłaniać

Ja specjalnie do domu zjechałem z działki :D No w indywidualce Dudek jest na bardzo dobrej drodze w GP, fajnie jakby mu się udało, należy się.
 
Ja mam tylko nadzieję, że my się sportowo utrzymamy a nie przez to ,że Łaguta odwalił.
 
Ruski jak ruski, ale Grisza ugotował Rybnik na amen w tym sezonie.

Cóż, Fricke musi pokazać, że rzeczywiście jest takim talentem za jakiego się go uważa, a Szombierski też dołoży kilka punktów i powinni się utrzymać. Spadek Grudziądz, a w barażach Wybrzeże pojadą i tak.
 
Back
Top