Zwyrolisko


1x6i5.jpg
 
Wychodzi taniej niż żona

W patriarchalnym świecie tak. Ale dziś spokojnie może żona tyle zarabiać, lub nawet więcej, niż mąż i wtedy może żona dać profit finansowy. Czyli wyjdzie, że jeszcze dostajesz kasę za seks(w sumie ostatnio jedna dziewczyna prosiła bym spędził z nią dwie noce. Zafundowała hotel, alkohol, czyli wyszedłem jeszcze na plus. Zwykle ja wolę finansować takie rzeczy, bo lubię je organizować i przez to mieć większe poczucie władzy, no ale tutaj ona wyszła z inicjatywą, dla niej zmieniłem plany - więc niech ją kosztuje przyjemność)
 
To jest najwiekszy farmazon od konfliktu rosja - ukraina. Wssystko bierze z telegrama i od innych OSINTowcow. I to nie jest tak, ze on się pomyli. On zwyczajnie z premedytacja kłamie, zeby wyświetlenia się zgadzaly.


To tak jak niektórzy userzy na mój temat. Byle lajki dostać :p
 
Powiem Wam, że o ile wśród zwykłych uległych stosunek normalnych lasek do zaburzonych jest dosc podobny, w moim odczuciu, do waszego ideału kobiety co w wieku 40 lat miała jednego partnera, po ślubie, to wśród tych zwyrolek od gangbangów, worków na spermę - jest bardzo duży odsetek bordera.
Z nimi doznania seksualne są najlepsze, ale emocjonalne to rollcaster
 
Powiem Wam, że o ile wśród zwykłych uległych stosunek normalnych lasek do zaburzonych jest dosc podobny, w moim odczuciu, do waszego ideału kobiety co w wieku 40 lat miała jednego partnera, po ślubie, to wśród tych zwyrolek od gangbangów, worków na spermę - jest bardzo duży odsetek bordera.
Z nimi doznania seksualne są najlepsze, ale emocjonalne to rollcaster
Nie trzeba być geniuszem że ludzie chorzy psychicznie czy zdemoralizowani pójdą dalej w czynach a ich granice są tak naprawdę elastyczne jak dupsko tych worków na spermę. :fjedzia:
 
Nie trzeba być geniuszem że ludzie chorzy psychicznie czy zdemoralizowani pójdą dalej w czynach a ich granice są tak naprawdę elastyczne jak dupsko tych worków na spermę. :fjedzia:

Większość z nas ma jakieś zaburzenia. Po najbardziej aktywnych moich hektarach widac te silne. A nie są workami na spermę(a może są? )
 
Te pożal się boże "króliczki" są ułożone finansowo? Chyba że tych podnóżków darowanych przypadkowym ludziom nie traktuje jak ludzi. Więc...


do podludzi z tym.


A czemu miałyby nie być?
Teraz zresztą spotykam się ze starszymi kobietami. 28-35 lat.
Ciężko w tym wieku nie być poukładanym finansowo w miarę
 
Back
Top