Zwyrolisko

Serio uważasz, że jej osoba definiuje psychiatrię. Pomijam fakt, czy ten opis jest w ogóle prawdziwy
W tym problem, że trudno jednoznacznie powiedzieć co ją definiuje. W nauce eksperymenty są replikowalne, tu jesteś w dużym stopniu zdany na widzimisię. A psychologia to już w ogóle bajdurzenie.
 
Może nie czytałeś wystarczająco dużo.... studiowałeś psychologię? bo jak nie, to można założyć, że nie jesteś dobrze oczytany w temacie


Która gałąź psychologii i kiedy uważała kobiety uprawiające seks nie będąc w związku za kurwy?
 
W tym problem, że trudno jednoznacznie powiedzieć co ją definiuje. W nauce eksperymenty są replikowalne, tu jesteś w dużym stopniu zdany na widzimisię.
Tak samo można by o internie powiedzieć, tyle że wiedza o chorobach wewnętrznych jest na dużo wyższym poziomie obecnie, ale kiedyś to też było widzimisię i albo pacjent wyzdrowieje, albo nie.
 
Tak samo można by o internie powiedzieć, tyle że wiedza o chorobach wewnętrznych jest na dużo wyższym poziomie obecnie, ale kiedyś to też było widzimisię i albo pacjent wyzdrowieje, albo nie.
Wiarę w to, że kołtun odpowiada za żylaki nazwiesz nauką?
 
Lizałem cipkę kurwie
Pisałeś że dupę. Już widzę że próbujesz (jak ze wszystkim) zjechać w dół (pomijając że trzeba mieć nasrane żeby kurwie co dziennie ma ileś tam gości lizać cipę
Na czym opierasz tezę, że to wszystko to choroby psychiczne itd?
Sam pisałeś że króliczki zmagają się z traumami przeszłości
Np. wywłoka, szmata, wycieruch, bezwstydnica, rozpustnica.
Czyli kurwa :fjedzia:
Ale jeżeli laska pójdzie z kumplem do łóżka, w zaciszu domowym,
Ja pierdole, jakim zaciszu? Kolejny raz próbujesz to wygładzić na ile się da.
TY nam pisałeś że jebiecie się w jakiejś stodole czy gdzie tam (nieważne miejsce, ważne że publicznie) i że jedną z nich będziesz chciał dać komuś obsłużyć.
Teraz pierdolisz o domowym zaciszu.
Żebyś Ty kurwa chociaż jeszcze swojego zdania bronił (jakie by pojebane nie było- a jest pojebane fest).

Wiele kobiet uważa że robienie loda to sznacenie się
Pewno te kurwy co jadą na dwa baty, dziennie z kim innym i jebia się na potęgę z pierwszym lepszym. Z reguły takie właśnie szmaty próbują się wybielić i najnormalniejsza dziewczynę objechać po plerach.

Piekny temat szanuje w chuj !
Dziękuję. To mój drugi. Pierwszy, Chlorownia się nie przyjął. Nie dość że jebnąłem literówkę w tytule (do której dziś szef nie chce mi zedytować), to jeszcze się nie przyjął.
A przy okazji @ Halibut jak masz jakąś historyjkę, typu: szedłem sobie w nocy z Jam Session/barnictwy/urodzin Sztefana Bandery, czy Barbie Klausa i kurwa nie wiadomo jak znalazła się w lewej ręce butelka z fioletowym napojem, a w prawej chleb.
Króliczki w tym czasie ojebały Borygo z chłodnicy samego (tu jakiś sławny ukraiński inny zbrodniarz).
Temat by ruszył...tobie atencja i ego by wyjebało poza skalę, a i kurwa kliki by się zgadzały
Tak tylko jakby co :neildegrassewhoa:
Że pociągają ją transy nonbiny, laski, faceci, ogółem wszystko
I dej takiej psa na spacer wyprowadzić.
Zarucha ci pieska bydlę jebane ::clintdis::
 
Wiara to nie nauka, nauka charakteryzuje się tym, że z czasem dowiaduje się co odpowiada za żylaki
Ale póki co wciąż w wiadomym temacie to bardziej faszerowanie ołowiem syfilityków niż świadomość istnienia bakterii
 
Ale póki co wciąż w wiadomym temacie to bardziej faszerowanie ołowiem syfilityków niż świadomość istnienia bakterii
Powiedzmy, że zgoda (chociaż przesada), ale z drugiej strony każda dziedzina nauki w pewnym momencie była na takim etapie.
 
Pisałeś że dupę. Już widzę że próbujesz (jak ze wszystkim) zjechać w dół (pomijając że trzeba mieć nasrane żeby kurwie co dziennie ma ileś tam gości lizać cipę

Sam pisałeś że króliczki zmagają się z traumami przeszłości

Czyli kurwa :fjedzia:

Ja pierdole, jakim zaciszu? Kolejny raz próbujesz to wygładzić na ile się da.
TY nam pisałeś że jebiecie się w jakiejś stodole czy gdzie tam (nieważne miejsce, ważne że publicznie) i że jedną z nich będziesz chciał dać komuś obsłużyć.
Teraz pierdolisz o domowym zaciszu.
Żebyś Ty kurwa chociaż jeszcze swojego zdania bronił (jakie by pojebane nie było- a jest pojebane fest).


Pewno te kurwy co jadą na dwa baty, dziennie z kim innym i jebia się na potęgę z pierwszym lepszym. Z reguły takie właśnie szmaty próbują się wybielić i najnormalniejsza dziewczynę objechać po plerach.


Dziękuję. To mój drugi. Pierwszy, Chlorownia się nie przyjął. Nie dość że jebnąłem literówkę w tytule (do której dziś szef nie chce mi zedytować), to jeszcze się nie przyjął.
A przy okazji @ Halibut jak masz jakąś historyjkę, typu: szedłem sobie w nocy z Jam Session/barnictwy/urodzin Sztefana Bandery, czy Barbie Klausa i kurwa nie wiadomo jak znalazła się w lewej ręce butelka z fioletowym napojem, a w prawej chleb.
Króliczki w tym czasie ojebały Borygo z chłodnicy samego (tu jakiś sławny ukraiński inny zbrodniarz).
Temat by ruszył...tobie atencja i ego by wyjebało poza skalę, a i kurwa kliki by się zgadzały
Tak tylko jakby co :neildegrassewhoa:

I dej takiej psa na spacer wyprowadzić.
Zarucha ci pieska bydlę jebane ::clintdis::



O zaciszu pisałem o tych którzy łaskę nazywają kurwa za bzykanie się z kolega, debilu.

Może będę chciał dać, gdy wiem że będzie to bezpieczne i będzie tego chciała.
Nawet jeśli bawiliśmy się na imprezie przeznaczonej do takich miejsc - nadal nie potrafisz wyjaśnić czemu to kurestwo.

Nie pisałem nic o tym że jest zaburzona. Poproszę o tym cytat i o tym że to narkomanka, mefedroniara. Albo przyznaj się że kolejny raz kłamiesz.


Jak zwykle kłamiesz.

I nie wiem do tej pory czemu uważasz za niemożliwe by sobie kilka osób grało muzykę w parku. Zwłaszcza iż już robiłeś z siebie debila nie wiedząc mi coś podczas gdy udowodniłem że to prawda.
 
Powiedzmy, że zgoda (chociaż przesada) , ale z drugiej strony każda dziedzina nauki w pewnym momencie była na takim etapie.
Kiedy będziemy na innym etapie to i moja ocena będzie na innym etapie. A póki co to takie kurwiszcze, opierając się na swoim autorytecie jaśnie oświeconej naukowczyni dochtórki psychiatrii wyda opinię, że trzeba Ci odebrać sześcioletnie dziecko, bo uniemożliwiasz potomkowi przyjęcie blokerów hormonalnych, Ty prymitywie faszystowski. Zaufaj naukowcom!
 
@torpedo

Prosta pilka:

Dowód, że to narkomanka.

Dowód, że jest zaburzona i jakie ma zaburzenia.



Albo przyznaj się, że wymyślasz rzeczy które nie istnieją i jak debil z nimi dyskutujesz.
 
Kiedy będziemy na innym etapie to i moja ocena będzie na innym etapie
Etap nie zmienia faktu, czym jest psychiatria. Być może za 100 lat jakiś grubas z jeżyc będzie się śmiał z poziomu na jakim była wiedza z nauk ścisłych w 2023.
A póki co to takie kurwiszcze, opierając się na swoim autorytecie
Kurwiszcze równie dobrze mogłoby być po informatyce lub fizyce kwantowej. Nie deprecjonuje to informatyki, czy fizyki kwantowej.
Zaufaj naukowcom
W sumie to wolę naukowcom, niż innym ludziom. Swoją drogą nawet, jeżeli baba od naleśników jest md to nie czyni z niej naukowca.
 
Która gałąź psychologii i kiedy uważała kobiety uprawiające seks nie będąc w związku za kurwy?

nie wiem, ty również nie masz pojęcia... oboje jesteśmy laikami w temacie...

to że ja, jako laik nie mogę wskazać, nie jest istotne.

zastanawia mnie jednak, skąd u ciebie taka pewność? jakie pozycje tematyczne przeczytałeś? które pozycje są kluczowe dla tej dziedziny?
skąd wiesz, jakie tematy podejmowała/podejmuje psychologia/psychiatria?

klepiesz w tę klawiaturę, a nie masz pojęcia, czy literatura tak uważa, czy też nie uważa
przyznaj, nudzisz się i tyle....
 
nie wiem, ty również nie masz pojęcia... oboje jesteśmy laikami w temacie...

to że ja, jako laik nie mogę wskazać, nie jest istotne.

zastanawia mnie jednak, skąd u ciebie taka pewność? jakie pozycje tematyczne przeczytałeś? które pozycje są kluczowe dla tej dziedziny?
skąd wiesz, jakie tematy podejmowała/podejmuje psychologia/psychiatria?

klepiesz w tę klawiaturę, a nie masz pojęcia, czy literatura tak uważa, czy też nie uważa
przyznaj, nudzisz się i tyle....


Dlatego że bycie kurwa nie jest i nie było pojęciem naukowym nigdy. To inwektywa, debilu(to już było pojęciem naukowym)
 
No tak, bo wkladanie to jest już fizyka kwantowa. Trzeba włożyć. XD
No dokladnie. Jest to banalnie proste dlatego prostytucją zajmują się kobiety, a nie mężczyżni.

Dokladnie to napisałem. Gdyby dawanie dupy albo wkladanie huja w cipe bylo skompikowanie to prostytucją zajmowali by się mężczyźni, a nie kobiety.

A jakby jeszcze ktoś mial awersje to jest to tylko zart sowinistyczny.
 
Etap nie zmienia faktu, czym jest psychiatria. Być może za 100 lat jakiś grubas z jeżyc będzie się śmiał z poziomu na jakim była wiedza z nauk ścisłych w 2023.

Kurwiszcze równie dobrze mogłoby być po informatyce lub fizyce kwantowej. Nie deprecjonuje to informatyki, czy fizyki kwantowej.

W sumie to wolę naukowcom, niż innym ludziom. Swoją drogą nawet, jeżeli baba od naleśników jest md to nie czyni z niej naukowca.
A Pol Pot czy Dżugaszwili byli wybitnymi myślicielami filozofii politycznej
 
Ale jeżeli laska pójdzie z kumplem do łóżka, w zaciszu domowym,

Ja pierdole, jakim zaciszu? Kolejny raz próbujesz to wygładzić na ile się da.
TY nam pisałeś że jebiecie się w jakiejś stodole czy gdzie tam (nieważne miejsce, ważne że publicznie) i że jedną z nich będziesz chciał dać komuś obsłużyć.
Teraz pierdolisz o domowym zaciszu.
Żebyś Ty kurwa chociaż jeszcze swojego zdania bronił (jakie by pojebane nie było- a jest pojebane fest).

O zaciszu pisałem o tych którzy łaskę nazywają kurwa za bzykanie się z kolega, debilu.
Czyli w sumie się zgadzasz, że te walące się nie w zaciszu to jednak kurwy?
No już do czegoś przynajmniej iej dochodzimy.

A co z tą kurwą w końcu? Dupa czy ciekawe? Bo zeznania się rozbiegają.
 
Last edited:
Czyli w sumie się zgadzasz, że te walące się nie w zaciszu to jednak kurwy?
No już do czegoś przynajmniej iej dochodzimy.

A co z tą kurwą w końcu? Dupa czy ciekawe? Bo zeznania się rozbiegają.

Nie wiem czemu seks w lesie lub stodole miałby być kurestwem a w domu nie.


Napisz mi w końcu skąd masz informację że to narkomanka.
Oraz skąd że ma choroby psychiczne i jakie
 
Nie wiem czemu seks w lesie lub stodole miałby być kurestwem a w domu nie.
jaja sobie robisz? masz kurwa zacytowane jeden, kurwa, po drugim poście.
Piszę ci, że pierdolisz o zaciszu, a jebałeś się z szlaufami na widoku innych ludzi.
Ty odpisujesz że chodziło Ci o te które w zaciszu.
No czyli skoro o te ci chodziło, to te z stodoły to kurwy?
No bo jesli nie, to po chuj piszesz, że chodzi ci o inne? :waldeklaugh:
Sam się wyjaśni i jeszcze udaje że nie wiem o co chodzi.
Co się tu jeszcze odpierdoli to ja nie mam pytań.
 
jaja sobie robisz? masz kurwa zacytowane jeden, kurwa, po drugim poście.
Piszę ci, że pierdolisz o zaciszu, a jebałem się z szlaufami na widoku innych ludzi.
Ty odpisujesz że chodziło Ci o te które w zaciszu.
No czyli skoro o te ci chodziło, to te z stodoły to kurwy?
No bo jesli nie, to po chuj piszesz, że chodzi ci o inne? :waldeklaugh:
Sam się wyjaśni i jeszcze udaje że nie wiem o co chodzi.
Co się tu jeszcze odpierdoli to ja nie mam pytań.


Pytałeś akurat o tamta wypowiedź w których mówiłem o konkretnych przypadkach. To odpowiedziałem o czym pisałem.

Napisałem że tych które bzykają się w lesie czy na imprezie do tego dedykowanej też nie uważam za kurwy. Któryś raz ci to pisze. Czego nie rozumiesz?



Ponawiam pytanie. Przyznajesz się że klamales na temat mefedroniary i zaburzeń?!
 
Back
Top