Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

Nauczka na całe życie eheheh


tej, ale pijemy ją przed wejsciem do baru , bo mi piwo tam nigdy nie wchodzi i taki czerstwy zawsze siedzę :PP
Kurwa, zapomniałem, że będę autem, więc możesz mi postawić browara bezalkoholowego.
 
Panie, ale Ministerstwo Nauki prawi w podręczniku do tzw. Krajowych Ram Kwalifikacji, że każdy efekt kształcenia ma być zdefiniowany na poziomie osiągalnym dla najmniej zdolnego studenta...
Czyli w oficjalnych wytycznych jest napisane, żeby równać w dół, a nie w górę? :benny:
 
No to ja już wiem czemu te wszystkie studia tak wyglądają:). Już dawno wszystkim powtarzam, że dzisiaj, niezależnie jaki kierunek, studia skończy każdy, jeśli tylko wykazuje minimum chęci skończenia. Każdy kto nie kończy, po prostu nie chce, bo nie da się być za głupim na studia.

Opowiadałem wam kiedyś jak studentka 5 roku pedagogiki(współlokatorka) rozmawiała z chlopakiem przez Skype i sie chwaliła, że znalazła zajebisty sposób na nudę w pracy(na sluchawie robiła)?
Otóż moi drodzy owa studentka(buziaki Agata) postanowiła sobie liczyć godziny pracy. No ale, ze nie jest zbyt dobra z matmy i nie mogła wyliczyć 7x7 to sobie rozłożyła 7x5 i 7x2 i dodała. Rozumiecie spryciule?

Jakże bylem zdziwiony gdy ujrzałem ją 2 tyg temu pracującą w urzędzie skarbowym
 
Last edited:
Poranne połączenia z Legionowem takie słabe ? Nie pracujesz może w Centralnym Ośrodku Stosunków Pozamałżeńskich. Bo wiesz, my policji nie lubimy (z wyjątkiem @TYTUS ).
Ostanio mieszkanie w Lwo wynajęte. Teraz siedzę pod serockiem. już nie jest tak rózowo
 
Są jeszcze miejsca? Bo chętnie bym wpadł z dziewczyną i kumplem, a nie chce mi się czytać wszystkich stron po kolei :cool:
 
Są jeszcze miejsca? Bo chętnie bym wpadł z dziewczyną i kumplem, a nie chce mi się czytać wszystkich stron po kolei :cool:
TYYYYLE STRON do czytania, zeby zobaczyc, ze juz sa 3 miejsca na liscie rezerwowej zajete, nie? Spojrz na post nad Twoim.
 
TYYYYLE STRON do czytania, zeby zobaczyc, ze juz sa 3 miejsca na liscie rezerwowej zajete, nie? Spojrz na post nad Twoim.
Jak pisałem swój post to nie zauważyłem posta z listą rezerwową. W takim razie poproszę o 3 miejsca na liście rezerwowej
 
Serdecznie przypominam wszystkim Conorowcom, że każdy wielki zlot organizowany w Warszawie podczas walki rudzielca = srogi wpierdol rdzawego pyskacza :mamed:
 
Serdecznie przypominam wszystkim Conorowcom, że każdy wielki zlot organizowany w Warszawie podczas walki rudzielca = srogi wpierdol rdzawego pyskacza :mamed:
Ja rozumiem, że można szkalować Rudego i życzyć mu przegranej... ale w walce z Edkiem? Przecież on jest cienki jak barszcz :D
 
Przecież on jest cienki jak barszcz :D
No właśnie, Conor jest cienki, ale jakoś się slizgał do tej pory. I Eddie to udowodni. Conor jest średniakiem MMA z bdb stójką. Ale na Edka nie ma ćwierć argumentu, będzie gwałt w parterze z przestawienie kości twarzoczaszki :mamed:
 
Testuje dzisiaj alko...pare piwek i jestem porobiony...nie jest dobrze.Zacząłem diete redukcyjną i źle na mnie to się odbija......
 
Back
Top