Zlot Krakowski - 1.X.2016 - Witajcie Hejterzy w Progach Faveli

Status
Not open for further replies.
Jutro na grupie wrzucę post odnoście wyjazdu z Wrocławia, łatwiej będzie się połapać.
 
Trzeba ogarnąć takie karlice na zlot.
Najlepsze-zdjecia-tygodnia-138-10.jpg
 
Myślę, że się zjawię. Odkąd @Dzihados naprawił serwer a #KSW #nikogo, mogę sobie zrobić wolne i pooglądać dobre fikołki... tfu - dobre MMA oczywiście, przy piwie.
No, w końcu poznam naczelnego o nieludzkich poglądach. Może to będzie spotkanie założycielskie partii Cohones - mięso i kapitalizm.
 
  • Like
Reactions: JB_
Ale w ostatniej serii już na kolanie wpisywali te zdarzenia z pierwszych stron gazet do scenariusza. U Vegi było z sensem, a potem pięciu reżyserów, tyleż scenarzystów, każdy po trochu i zjebali strasznie.
2ga seria to praktycznie też sprawy z 1szych stron gazet, prawie wszystkie te sprawy kojarzę z dzieciństwa. 1sza to w sumie jedna sprawa :)

Oryginał z kiełbą i pościelą był w Taśmach Grozy u gościa na Mokotowie :)
 
2ga seria to praktycznie też sprawy z 1szych stron gazet, prawie wszystkie te sprawy kojarzę z dzieciństwa.
Tak, tylko miała ręce i nogi. W trzeciej po prostu wciskanie byle jak tematów. Jak ten Saif ( co zabił gościa w klatce) - koleś z prewencji ni z tego, ni z owego Despera i Igora na galę w piwnicy zaprosił :DC:
 
Tak, tylko miała ręce i nogi. W trzeciej po prostu wciskanie byle jak tematów. Jak ten Saif ( co zabił gościa w klatce) - koleś z prewencji ni z tego, ni z owego Despera i Igora na galę w piwnicy zaprosił :DC:
Mma panie, mma!
 
Tak, tylko miała ręce i nogi. W trzeciej po prostu wciskanie byle jak tematów. Jak ten Saif ( co zabił gościa w klatce) - koleś z prewencji ni z tego, ni z owego Despera i Igora na galę w piwnicy zaprosił :DC:
Salif - nieuważnie oglądałeś, nie koleś z prewencji tylko to był ziomek Despera a Despero zaprosił Igora. Ale fakt, wątek z dupy i potrzebny jak kurwie dziecko :mamed:
 
Wreszcie ustawka, która mi pasuje.

1. Mystic Bęben
2. Masu
3. mat01
4. Masta
5. Bolt
6. Gienek
7 Orest
8 Hightower
9. Bodzio ?
10. MuraS
11. halibut
12. Vic3k
13. DickNiaz
14. Comber
15. Przemek
16. Mojso
17. Pyrrus89
18. Shajs
19. Wewiur i jego Gang
20. SCStunner
21. Lemur
 
Salif - nieuważnie oglądałeś, nie koleś z prewencji tylko to był ziomek Despera a Despero zaprosił Igora. Ale fakt, wątek z dupy i potrzebny jak kurwie dziecko :mamed:
Tego było więcej - Renata na patrolu z dupy wiezie hamburgery na Centralny, akcja z utopionym radiowozem (wypadek przy podwózce najebanego komendanta), ect. Pchali wszystko, jak leciało.
W drugim sezonie, jak wpadało coś ze świecznika, to wyłącznie po to, żeby dookoła wątku przeprowadzić śledztwo, itp. W trójce już czysta chujnia była...

=========================================

1. Mystic Bęben
2. Masu
3. mat01
4. Masta
5. Bolt
6. Gienek
7 Orest
8 Hightower
9. Bodzio
10. MuraS
11. halibut
12. Vic3k
13. DickNiaz
14. Comber
15. Przemek
16. Mojso
17. Pyrrus89
18. Shajs
19. Wewiur i jego Gang
20. SCStunner
21. Lemur
22. @Jakub Bijan


 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top