Zlot Krakowski - 1.X.2016 - Witajcie Hejterzy w Progach Faveli

Status
Not open for further replies.
Serce się kraja, z chęcią bym wbił odwiedził krakowskich fawelasów ale niestety duża szansa, że 1.X. będę nie na chodzie :(
 
Ja też będę. @mat01 czym jedziemy bo po ostatnim występie w polskim busie nikt nas już nie zabierze :-D. @MuraS @d-amian-enp i kto tam jeszcze Z Wwa jedziecie? @MysticBęben chce rudą. Jako że to będzie ostatni weekend przed ślubem to stawiam wóde.
Jebać PB. O ile nie zmienią rozkładu to codziennie jest TLK za bodajże 40 zł o 14.55 z centralnego. Jedzie niecałe 3 h.

A powrót? No cóż, zobaczy się :mamed:
 
Ja jeszcze doaktualizuję:

1. Mystic Bęben
2. Masu
3. mat01
4. Masta
5. Bolt
6. Gienek
7 Orest
8 Hightower
9. @Bodzio - jak rozumiem, tak w zawoalowany sposób napisałeś, że jedziesz :mamed:
10. @MuraS
11. @halibut

Kurde, myślałem, żeby coś na ten zlot zorganizować, w sensie gry i zabawy wiedzowe o MMA :DC:

Ale po co mamy się bawić

Czw%C3%B3rka_przy_stole.jpg

Skoro już @Gienek zapowiedział, że będziemy się bawić

nowe.jpg

wodka-retro.jpg

:DC::mamed::werdum::robbie:
mjSu1iO.gif
 
Ja wstępnie będę, tylko że akurat wtedy mam umówioną sesję tatuażu.... i na bank nie będę mógl pić ... :cry::cry:
 
Ja jeszcze doaktualizuję:

1. Mystic Bęben
2. Masu
3. mat01
4. Masta
5. Bolt
6. Gienek
7 Orest
8 Hightower
9. @Bodzio - jak rozumiem, tak w zawoalowany sposób napisałeś, że jedziesz :mamed:
10. @MuraS
11. @halibut

Kurde, myślałem, żeby coś na ten zlot zorganizować, w sensie gry i zabawy wiedzowe o MMA :DC:

Ale po co mamy się bawić

Czw%C3%B3rka_przy_stole.jpg

Skoro już @Gienek zapowiedział, że będziemy się bawić

nowe.jpg

wodka-retro.jpg

:DC::mamed::werdum::robbie:
View attachment 3712
I tak będziesz spał :mamed:

@Arlovski to po ki chuj tu piszesz w ogóle? To już naprawdę nie bawi, wręcz irytuje
 
Bede. Robić listę, bo chcę mieć rozeznanie ile mniej więcej osób się należy spodziewać.
1. Mystic Bęben
2. Masu
3. mat01
4. Masta
5. Bolt
6. Gienek
7 Orest
8 Hightower
9. Bodzio ?
10. MuraS
11. halibut
12. Vic3k
13. DickNiaz
14. Comber

Tak sobie pomyślałem, że może gry wiedzowe niekoniecznie :werdum:, ale możemy zrobić mały Jozin-bet na zlocie.
Typujemy wyniki walk przed 20. Każdy po dyszce do kapelusza. Punktujemy jak TyperMMA. Mogę próbować ogarniać podliczanie, jeśli nie zasnę :D
1. Nagroda - 50% z puli
2. miejsce - 30%
3. miejsce - 20%
Pisalibyście się?
 
1. Mystic Bęben
2. Masu
3. mat01
4. Masta
5. Bolt
6. Gienek
7 Orest
8 Hightower
9. Bodzio ?
10. MuraS
11. halibut
12. Vic3k
13. DickNiaz
14. Comber

Tak sobie pomyślałem, że może gry wiedzowe niekoniecznie :werdum:, ale możemy zrobić mały Jozin-bet na zlocie.
Typujemy wyniki walk przed 20. Każdy po dyszce do kapelusza. Punktujemy jak TyperMMA. Mogę próbować ogarniać podliczanie, jeśli nie zasnę :D
1. Nagroda - 50% z puli
2. miejsce - 30%
3. miejsce - 20%
Pisalibyście się?


Halibut vs Masu przez obsranie,
Charles Bronson vs Wewiur przez rzucanie rzeżączką,
 
1. Mystic Bęben
2. Masu
3. mat01
4. Masta
5. Bolt
6. Gienek
7 Orest
8 Hightower
9. Bodzio ?
10. MuraS
11. halibut
12. Vic3k
13. DickNiaz
14. Comber
15. Seven25
16. PrzemekCohones
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top