Zlot Krakowski - 1.X.2016 - Witajcie Hejterzy w Progach Faveli

Status
Not open for further replies.
Kurwa 2 października mam wylot z naszego pięknego kraju. Ile mniej więcej najszybciej się jedzie z Krakau do Warszawy?
 
Kurwa 2 października mam wylot z naszego pięknego kraju. Ile mniej więcej najszybciej się jedzie z Krakau do Warszawy?
ROZKŁAD PKP (stan na dziś, we wrześniu zmiany)
BUSY, PKS

malkontenta
Przy okazji KSW każdy hejter, malkontent tudzież maruda jest na wagę złota :D

Muszę tylko pogadać z żoną :werdum:
Powiedz, że kawalerski Gienka... A jak zacznie marudzić, to uspokój, że tylko zlot geeków z takiego jednego forum
EDIT: Dodaj, że jeden kolega z tatą będzie, więc żadna chamówa, tylko kulturka w swetrach ;)
 
Last edited:
[QUOTE="MysticBęben, post: 1419531,tylko zlot geeków z takiego jednego forum[/QUOTE]
:DC:
 
Kurde, aż żałuję, że mam ponad 400 kilometrów do Krakowa, bo z chęcią bym się pojawił. Życzę szampańskiej zabawy!
 
Kurde, aż żałuję, że mam ponad 400 kilometrów do Krakowa, bo z chęcią bym się pojawił.
Ewidentnie potrzebujesz trochę motywacji:
Wyjdź ze swojej strefy komfortu!
Jesteś zwycięzcą!
Jesteś Halnym Wiatrem, jesteś Słowiańskim Wiatrem!
SCStunner miał 450 - przyjechał, wypił, rozbił łeb, przespał pociąg! Ty też dasz radę!
Przekalkuluj ceny w Jozinie - jak u siebie wybierzesz się do knajpy na oglądanie, wyjdzie Cię dwa razy tyle - różnica akurat na bilety :)
 
Ewidentnie potrzebujesz trochę motywacji:
Wyjdź ze swojej strefy komfortu!
Jesteś zwycięzcą!
Jesteś Halnym Wiatrem, jesteś Słowiańskim Wiatrem!:DC:
SCStunner miał 450 - przyjechał, wypił, rozbił łeb, przespał pociąg! Ty też dasz radę!
Przekalkuluj ceny w Jozinie - jak u siebie wybierzesz się do knajpy na oglądanie, wyjdzie Cię dwa razy tyle - różnica akurat na bilety :)
A rozbity łeb za darmo! Nie ma Zlotu w Krakowie bez rozjebania łba
 
Dopisujemy Zabora, czy nie chcemy trzody? W sumie to już się jedna dopisala
Jeśli można zarabiać jako trener pokemonów to na pewno ktoś potrzebuje profesjonalnego hejtera. @zombie @Kornik dajcie Masu loginy do social media to będzie przeprowadzał trash talk z samym sobą. Masu w ciągu dwóch miesięcy zrobi z Kornik vs Zombie walkę większą niż Rumble in the Jungle.
 
Kurde, aż żałuję, że mam ponad 400 kilometrów do Krakowa, bo z chęcią bym się pojawił. Życzę szampańskiej zabawy!
Sorry, ale jak ktoś pisze o kilometrach to oznacza, że choćby nie wiem co się stało to i tak by danej osoby nie było. Z Wielkopolski ludzie jeżdżą, z Warszawy, kilometrowo podobnie.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top