Zlot Krakowski - 1.X.2016 - Witajcie Hejterzy w Progach Faveli

Status
Not open for further replies.
Będę. Prawdopodobnie przywiozę kumpla i @DickNiaz , tym razem to ja się na kurwiu zemszczę za naśmiewanie się z mojego nieszczęścia w drodze powrotnej po UFC 196, szykuj stówę. No i @duubertowa , jeśli wypali opcja samochodu. Ogólnie to musiałby mi się chyba dom spalić żebym nie dobił

Pusty wzrok wpatrzony w okno pociągu, drżący głos i ta łza spływająca po policzku... Takie widoki wspomina się latami. Pozdro adaś, nieźle zatańczę za twoje 100 ziko. A czy będę to chuj wie
 
czy Ty jesteś tym samym gościem, który skakał ze mną z radości po tym jak Nate poddał McGregora? : /
Ok @Masta , już nie jesteśmy kolegami, nie wiedziałem, że z Ciebie taki farbowany Pers.
Pusty wzrok wpatrzony w okno pociągu, drżący głos i ta łza spływająca po policzku... Takie widoki wspomina się latami. Pozdro adaś, nieźle zatańczę za twoje 100 ziko. A czy będę to chuj wie
Będziesz, po prostu nie będziemy pili, żebyś potem wszystko pamiętał.
:DC:
 
Ok @Masta , już nie jesteśmy kolegami, nie wiedziałem, że z Ciebie taki farbowany Pers.
Ja po prostu nie potrafię się nie cieszyć sie kiedy Nejt wygrywa jakąś walkę, to jest silniejsze ode mnie:D Za długu sie tym chłopakiem jaram żeby tak po prostu przestać, bracia Diaz są w moim osobistym top 5, to sie nie zmieni. Ale Rudy w tym zestawieniu jest obecnie namber łan hehe
 
Ja w tej Warszawie to przewodnika będę potrzebowała :cryme:
Mały człowiek i wielkie miasto to słabe połączenie :D
Po ki chuj przewodnik?
Poprosisz kogoś na przystanku, żeby Ci godziny odjazdu przeczytał, ewentualnie zabierz składany taboret do plecaka, żeby się nie prosić i styka ;)
 
Ja w tej Warszawie to przewodnika będę potrzebowała :cryme:
Mały człowiek i wielkie miasto to słabe połączenie :D
Ok, potwierdzone, jedziesz z nami. Sprawdź kiedy masz jakiś pociąg do Konina w godzinach wieczornych (preferowanie po 20) w sobotę, a my z kumplem i @DickNiaz się dostosujemy :bayan:
 
Ok, potwierdzone, jedziesz z nami. Sprawdź kiedy masz jakiś pociąg do Konina w godzinach wieczornych (preferowanie po 20) w sobotę, a my z kumplem i @DickNiaz się dostosujemy :bayan:

Kurde, ale nie muszę się bać ? :D jakby co to miliony użytkowników widzą, z kim odbywa się podróż :cryme:
 
Kurde, ale nie muszę się bać ? :D jakby co to miliony użytkowników widzą, z kim odbywa się podróż :cryme:
Nie, podróż będzie całkowicie chloroform-free, wszelkie postulaty i uwagi zgłaszaj do @DickNiaz , prawdopodobnie usadzimy Cie z nim na tylnym siedzeniu. Jak podejdzie do Ciebie wysoki, przystojny, szczupły i ciemnowłosy Cygan...



to ja będę stał zaraz obok niego.
 
Nie, podróż będzie całkowicie chloroform-free, wszelkie postulaty i uwagi zgłaszaj do @DickNiaz , prawdopodobnie usadzimy Cie z nim na tylnym siedzeniu. Jak podejdzie do Ciebie wysoki, przystojny, szczupły i ciemnowłosy Cygan...



to ja będę stał zaraz obok niego.
Jakbyś nie mogła znaleźć to wyobraź sobie skrzyżowanie mistera hitlejugend z siatkarzem.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top