Zlot Krakowski - 1.X.2016 - Witajcie Hejterzy w Progach Faveli

Status
Not open for further replies.
Biorąc przykład z najlepszych czyt. KSW, aby tradycji stało się zadość, zlot nie odbędzie się w knajpie u Jozina. Szukamy innego miejsca. Oficjalne stanowisko knajpy jest takie, że nie przyjmują rezerwacji grupowych niezależnie od kwoty wpłaconej zaliczki oraz gwarancji przepicia i przejedzenia zadeklarowanych kwot.
 
Postaram się być, BARDZO chciałbym się z wami napić nawet sobie nie wyobrazić.Dziś mi się wcale nie chce pić, ale z wami to bym dziś się napił BARDZOO chętnie.Postaram się dać radę być na zlocie, ale nie wiem czy dam radę.
Matura z polskiego to chyba była na 28%, nie?
 
Spokojnie, impreza się odbędzie. Żadnego zlotu jeszcze nie odwołaliśmy i każdy się udał. W Krakowie mamy około 1,5 miliona knajp, jakaś na pewno nas przyjmie. Rozmawiałem też z Jackiem Majchrowskim, obiecał zostawić ołtarz w Brzegach do 1 października na wypadek gdyby frekwencja była za duża. Easy
 
Spokojnie, impreza się odbędzie. Żadnego zlotu jeszcze nie odwołaliśmy i każdy się udał. W Krakowie mamy około 1,5 miliona knajp, jakaś na pewno nas przyjmie. Rozmawiałem też z Jackiem Majchrowskim, obiecał zostawić ołtarz w Brzegach do 1 października na wypadek gdyby frekwencja była za duża. Easy
A co wyruchali nas z tą knajpą co była mowa od początku ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top