Zlot Krakowski - 1.X.2016 - Witajcie Hejterzy w Progach Faveli

Status
Not open for further replies.
Panowie w poniedziałek podajemy nową knajpę i robimy listę od nowa. Koniecznie trzeba się zdeklarować bo jest kilka spraw do obgadania.

Impreza ma być jak na chaupie u Charliego Sheena.
 
Panowie w poniedziałek podajemy nową knajpę i robimy listę od nowa. Koniecznie trzeba się zdeklarować bo jest kilka spraw do obgadania.

Impreza ma być jak na chaupie u Charliego Sheena.
Za kilka dni juz trza bedzie pociung rezerwowac takze czekam na wiesci.
No i witam ponownie :tiphatb:
 
Za kilka dni juz trza bedzie pociung rezerwowac takze czekam na wiesci.
No i witam ponownie :tiphatb:
Degeneracie, problemem nie jest sala tylko jej zajebistość. Chciałbym się jak najbardziej zbliżyć do opcji "Czeskie piwa za 4 zł, karkówka za 10 zł, przy Rynku" To, że Zlot będzie to oczywista oczywistość.
 
Czy redakcja wypuści kolekcję zlotowa albo zachęci uczestników do zakupów tshirtow z aktualnej kolekcji, aby nadać wydarzeniu adekwatnego wymiaru?
 
Czy ktoś z redakcji ma się zamiar pojawić biorąc pod uwagę, że co najmniej trzech mieszka w promieniu kilkudziesięciu kilometrów? Czy użytkownicy forum traktowani są jak banici przynoszący wstyd nieskazitelnemu środowisku? Czy @Wewiur zniknął z forum pod naciskiem administracji, gdy światło dzienne ujrzały filmy podwazajace jego powagę i dystynkcję?
 
Czy ktoś z redakcji ma się zamiar pojawić biorąc pod uwagę, że co najmniej trzech mieszka w promieniu kilkudziesięciu kilometrów? Czy użytkownicy forum traktowani są jak banici przynoszący wstyd nieskazitelnemu środowisku?
Przeciez bedzie @Jakub Bijan (bo trzeba zalozyc partie w koncu) i @Cloud zeby stawiac browary ludziom z koszulkami rocksow.

Czy @Wewiur zniknął z forum pod naciskiem administracji, gdy światło dzienne ujrzały filmy podwazajace jego powagę i dystynkcję?
Nie wiem.
 
Czy ktoś z redakcji ma się zamiar pojawić biorąc pod uwagę, że co najmniej trzech mieszka w promieniu kilkudziesięciu kilometrów? Czy użytkownicy forum traktowani są jak banici przynoszący wstyd nieskazitelnemu środowisku? Czy @Wewiur zniknął z forum pod naciskiem administracji, gdy światło dzienne ujrzały filmy podwazajace jego powagę i dystynkcję?
Może oni nas nie lubią??


@Wewiur obiecałeś szklo. Może mordę masz nie w tamburyn, ale chyba zasady jakies masz?
 
Jak będę na antybiotyku jeszcze, to nie popiję.
1.X wypada mi ostatni dzień
choć już zacząłem kombinować, biorę antybiotyk w odstępach 11-godzinnych - nie zaszkodzi to raczej, a kuracja w czwartek wieczorem przed zlotem się zakończy, więc może jednak... :beer:


Jak cos to lepiej wypic przed lekami niz po zarzyciu. Wiem z poprzedniego zlotu... na dworcu w kato przeskoczylem przez bramki nie placac bo bym nie zdazyl....
 
Panowie jedna fajna knajpa już jest -do wieczora zdecydujemy która wygrywa i będzie się trzeba policzyć kto jedzie a kto nie.
 
Kurwa bardzo bym chciał przykuśtykać do was, kule ortopedyczne już sobie naruchałem. Wierzę w to, że dotrę do was mordeczki :D
Dziś się dowiedziałem, że 30.9 mam operacje. No i chuj no i cześć, spróbuje przełożyć na poniedziałek 3.10.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top