Zlot Forumowiczow

Masato

Oplot Challenge
Middleweight
Ma ktos jakis pomysl na organizacje takiego spotkania zeby mozna bylo pogadac, wypic sporo alkoholu i posluchac dobrej muzy? CZekam na sugestie :D:D
 
A będą jakieś ustawki?



Jeśli bardziej serio to proponuję zlot na jakiejś gali mma a impreza na aferparty.
 
Również wydaję mi się, że fajnie było by wynając cały sektor na jakiejś gali i ogień :)
 
Wydaje mi sie ze raczej takie spotkanie na zywo byloby fajniejsze. Jak na razie to chyba spotkanie na jakiejs gali wydaje sie byc najlepsza opcja , albo w jakims klubie lub pubie przed gala a pozniej razem uderzyc na gale i na after :D
 
Konwent by się do tego świetnie nadawał, ewentualnie UFC w Polsce. Szkoda, że póki co nie mamy ani tego, ani tego.
 
Za daleko. Nie stać mnie. Trzeba będzie płacic za wstep? Jak tak to nic tylko na kasę liczą.
 
https://www.youtube.com/watch?v=ZwPrn5ZI1Ho



Chce zobaczyć jak pół składu bedzie śpiewać to Tsubasównej ; )
 
Proponuje na następnej gali Oplot - szampan, Ukrainki, koks, a jako gość specjalny weteran UFC Nikita K.;)
 
Takie spotkanie ma sens tylko przy okazji jakieś gali, bo tak każdy gdzieś będzie miał za daleko ; )
 
Ma ktoś numer do Żmiji? Może on coś wie, w końcu jest mistrzynią organizacji jego kolegi :-)
 
Zamienię przydział koksu na dodatkową Ukrainkę. Czyli umawiamy się we Lwowie, coby było blisko.
 
Ja nie wiem, choć najbliżej mam :P



Pomysł fajny, ale na chwilę obecną sobie nie wyobrażam bym mógł się stawić dalej niż do Szczecina :-)



Może kiedyś na zawody Cohones wpadnie i wesprze walczących użytkowników ;-) A potem after party w szpitalu ;P
 
Back
Top