Zlot Forumowiczow

Heh ja niedawno myślałem o tym :-) W Warszawie chętnie się spotkam. Już jednego zioma z Cohones poznałem na konferencji KSW.
 
a po co komu zlot jak i tak wszyscy wiedzą jak wygląda kaczka
I będzie sam sobie odpowiadał jak na forum? Może chociaż trochę zmieni modulację głosu.

Widzę, że chłopaki się rozmarzyli z Sharpenko. Naprawdę myślicie, że zawodniczka drugiej federacji MMA na świecie pokula się z Wami w parterze za 5 dyszek? :-)
 
a ja proponuję u mnie na grillu! Okolice 3city. Mam sporo miejsca w domu! Bez kraty brawara i kilograma karkówy/kiełbachy/piersi kurczaka nie wpuszczam. Elo!
 
@ProPag +1, Wrzeszcz pozdrawia.


Zamiast kraty browarów mogę przynieść 5 litrów wina samoróbki :D
 
Ja nie pije, za stary jestem by mnie to jarało, napiłem się wystarczająco za głupiej młodości ;-) Tu widzę planowana jednak demoralizacja/degeneracja (niepotrzebne skreśl) pełna :D



"a ja proponuję u mnie na grillu! Okolice 3city. Mam sporo miejsca w domu!" W domu grilla robić chcesz swoją drogą? :D Czy masz podwórze jakieś po prostu :D To może i na sadzonki miejsca by Gaara wpadł będzie ;D
 
@@ Do 4.05 jestem w chacie (Olsztyn), więc na początku maja najwcześniej. Bardzo chętnie, zapisuję twój nick i będę pamiętał. W 3city ciężko będzie o Ukrainki, ale może coś wymyślimy. Jeszcze ktoś na 3city się pisze :P?
 
No słabo śledzę takie tematy, nie wnikam w czyjąś prywatność aż tak i nie dążę za wszelką cenę do dowiedzenia się kto się kryje pod nickiem jeśli sam nie chce tego :-D
 
Ulewa Pany ja się tak nie bawię wiecznie jest wiksa jak ja do roboty muszę iść co żeście się tak na mnie uparli ;P
 
Back
Top