Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

WWA? A ty nie z zachodniej Polszy?

Tak tak, generalnie Szczecin/ Poznań, ale w ten weekend musiałam zaliczyć nasze obie polskie stolice, w Krk zlot, a w Wwa u brata do odebrania te oto cuda nowiuśkie (zabijaka mode on)

14528432_894223930712025_141463440_n.jpg
 
Tak tak, generalnie Szczecin/ Poznań, ale w ten weekend musiałam zaliczyć nasze obie polskie stolice, w Krk zlot, a w Wwa u brata do odebrania te oto cuda nowiuśkie (zabijaka mode on)

14528432_894223930712025_141463440_n.jpg
Ok, oficjalnie boje sie przyjechać na następny zlot :(
Chociaż w sumie i tak mnie nie będzie więc wyjebane :mamed:
 
Wracam na swoje włości. Bylo zajebiscie! Przepity, zmarnowany i zbytnio nie ogarniajacy wczorajszej gali ale w ogolnie dobrym zdrowiu. Obylo sie bez zwrotow zoladkowych (nie wszystkim sie udalo xD), zgubionych rzeczy, pieniędzy czy dokumentow. Moze troche swoadomosc ucierpiała i mam luki w pamieci ale walic to.

Wszyscy bez wyjatku jesteście spoko ziomki. Do nastepnego!

PS. Mam ze soba dzielo twórczości @klimekone :) Oprawie, strzele fotke i wrzuce do sygny #totem #pamiatkapozlocie
 
Moze troche swoadomosc ucierpiała i mam luki w pamieci ale walic to.
W sumie to mi też zaczęła świadomość cierpieć po wyjściu z Camino. Np. jak uderzyliśmy do jakiegoś klubu z @Vic3k i jeszcze kimś, ale nie mogę sobie przypomnieć kim, sorki :beer: Mi w pewnym momencie kawałek filmu się urwał, a jak świadomość wróciła to siedziałem już sam :confused: W każdym razie zebrałem się i poszedłem dość krętą drogą na dworzec.
 
W sumie to mi też zaczęła świadomość cierpieć po wyjściu z Camino. Np. jak uderzyliśmy do jakiegoś klubu z @Vic3k i jeszcze kimś, ale nie mogę sobie przypomnieć kim, sorki :beer: Mi w pewnym momencie kawałek filmu się urwał, a jak świadomość wróciła to siedziałem już sam :confused: W każdym razie zebrałem się i poszedłem dość krętą drogą na dworzec.

Z @Lisiok bylismy :P spoko ja też mam ubytki w Pamięci po wyjściu z Camino, ale jebać to... dobrze było :D
 
Na zlotach dzieje sie coraz wiecej rzeczy ktore musza pozostac na zlocie. Z Belfastu to chyba zadnej relacji nie bedziemy mogli dac
 
Back
Top