Zimowe Igrzyska Olimpijskie PJONGCZANG 2018

Ile medali zdobędą Polacy na ZIO 2018?


  • Total voters
    43
  • Poll closed .
Skocznia sprzyja naszym. Kamil mówił o stromym rozbiegu i szybkim ostrym przejściu gdzie można stracić równowagę ale jak widać rozbieg nie taki straszny jak go opisywał. Pełna koncentracja i do boju

Norwegowie nie skakali - tak wiem. Ale czy serio myślicie, że będą aż tak mocni na normalnym obiekcie?

DVZpzakWsAADl1S.jpg

DVZ3WSvXUAAUf-a.jpg

DVaFKj2W4AIi28Q.jpg
 
Ale czy serio myślicie, że będą aż tak mocni na normalnym obiekcie?
Tande i Forfang będą kandydatami do medali - to na pewno. Ale myślę, że Polacy są najlepiej przygotowani do igrzysk, pod każdym względem.
 
Swoją drogą ciekaw jestem jaka będzie atmosfera u Niemców. Freitag skacze najgorzej, ale przecież Schuster go nie odstawi. Leyhe albo Geiger mogą to różnie znieść...
 
Swoją drogą ciekaw jestem jaka będzie atmosfera u Niemców. Freitag skacze najgorzej, ale przecież Schuster go nie odstawi. Leyhe albo Geiger mogą to różnie znieść...

Na miejscu Niemca chciałbym podczas tych pierwszych treningów pokazać się z dobrej strony by zamknąć usta krytykom, którzy po Willingen sądzili, że II konkurs mógł jakoś niekorzystnie wpłynąć na dyspozycje Fraitaga. A tutaj mamy marne skoki i to w trzech próbach. Ciekawe. W IV treningu 14
 
Last edited:
Na miejscu Niemca chciałbym podczas tych pierwszych treningów pokazać się z dobrej strony by zamknąć usta krytyków, którzy po Willingen sądzili, że II konkurs mógł jakoś niekorzystnie wpłynąć na dyspozycje Fraitaga. A tutaj mamy marne skoki i to w trzech próbach. Ciekawe. W IV treningu 14
Może psycha nie daje rady, podłamał się po Willingen i nie potrafi sobie z tym radzić. To jego pierwszy sezon gdzie musi tak wiele dźwigać na swoich barkach. Ciekawe.
 
Na miejscu Niemca chciałbym podczas tych pierwszych treningów pokazać się z dobrej strony by zamknąć usta krytyków, którzy po Willingen sądzili, że II konkurs mógł jakoś niekorzystnie wpłynąć na dyspozycje Fraitaga. A tutaj mamy marne skoki i to w trzech próbach. Ciekawe. W IV treningu 14
O ile nie jest tak, że Rysiek potrzebuje trochę więcej czasu by się wczuć w skocznię to śmierdzi mi to Hannawaldem z 2003 r.
 
Słabo to wygląda bo jutro jestem w pracy. Chyba będę musiał nagrać i odciąć się od telefonu, radia itd. Dramatttt. Tam jest podany czas I i II serii tak? Nie, czegoś nie rozumiem. Dwa dni na normalnej i dwa dni na dużej?

Jutro kwalifikacje o 13:30
Konkurs w sobote też o 13:30. Wszystkie punktowane serie zaczynać będą się o tej właśnie godzinie

Indywidualny na dużej 17 lutego
Drużynowy 19 lutego
 
Jutro kwalifikacje o 13:30
Konkurs w sobote też o 13:30. Wszystkie punktowane serie zaczynać będą się o tej właśnie godzinie

Indywidualny na dużej 17 lutego
Drużynowy 19 lutego
No tak po chwili pomyślałem, że kwali. Miałem jakieś zaćmienie, zmyliło mnie chyba to, że nie jest dzień po dniu.
Raczej orientacyjne "od - do"
Tak, teraz to ma sens. Źle wcześniej na to spojrzałem.

#janusz
 
Pytaliście, kto tam jeszcze z szansami na medale... Sanek nie oglądałem od czasów pojedynków Zoeggelera i Hackla (z wyjątkiem na Staszulonek w Vancouver), ale ćwierkają ptaszki, że:



https://www.pyeongchang2018.com/en/...en/luge/result-men-s-singles-trno-a00100-.htm
https://www.pyeongchang2018.com/en/...en/luge/result-men-s-singles-trno-a00200-.htm

EDIT: To jechała grupa A. W drugiej, z mocnych zawodników, są włoscy bracia Fischnaller, Amerykanie i Rusek. Jednak to z Polakami ślizgali się na treningach Austriacy i Niemcy, czyli TOP3 tegorocznego PŚ w sankach
 
Last edited:
Rysiek przy nieobecności naszych i Tandego odpowiednio 14, 6 i 14
Zasłona dymna? Nie sondzem
 
Rysiek przy nieobecności naszych i Tandego odpowiednio 14, 6 i 14
Zasłona dymna? Nie sondzem
Ponoć Geiger już dzwonił do Ziobry, żeby wybadać, jak zabrać się za nagrywanie filmików pt. "Skakałem dużo dalej, ale trener wybrał słabszego" :mamed:
 
EDIT: To jechała grupa A. W drugiej, z mocnych zawodników, są włoscy bracia Fischnaller, Amerykanie i Rusek. Jednak to z Polakami ślizgali się na treningach Austriacy i Niemcy, czyli TOP3 tegorocznego PŚ w sankach
Sochowicz w sumie 4. czas przejazdu. Nieźle. Pewnie tak jak Staszulonek, przyjechał na Igrzyska, żeby przy okazji najpierw potrenować na torze (Staszulonek 8 lat temu trenowała praktycznie na sucho, bo nie miała kasy na wyjazd do niemiec, a w Polsce toru nie miała. Z każdym przejazdem jechała lepiej, aż w finałowym zajęła 3. miejsce i wskoczyła do ósemki)
 
W nocy odbyły się kolejne treningi skoczków. Tym razem w ubogiej obsadzie - 20-21 skoczków wzięło udział w tym uwaga Tande!
Bez szału a wręcz słabo - 6, 16, 11 :damjan:

Nie ma się co napalać i sugerować tymi treningami ale jak widać przetawienie sie na normalną skocznie podobnie jak u Fraitaga słabiutkie. Będzie lepiej tylko pytanie jak bardzo

Takie porównanie belek do Pań. Dziewczyny jeździły dzisiaj z 30-32 belki :lol: Panowie 20, aż do 15


Plan na dzisiaj

12:15 Seria próbna mężczyzn (HS109) TVP1, Eurosport 1
13:30 Kwalifikacje mężczyzn (HS109) TVP1, Eurosport 1
 
Back
Top