Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Ha! A więc mamy DWA złote medale z kawałkami meteorytu znad Czelabińska! Najpierw Zbigniew Bródka, a teraz Kamil Stoch!
Wszyscy medaliści olimpijscy, którzy staną na podium 15 lutego, w rocznicę upadku meteorytu, dostaną medale z małym jego fragmentem.
Ot taka ciekawostka ;)
 
Kurwa,a mnie nadal nie rajcują już te Igrzyska jak kiedyś, ani jednego medalu dla PL nie widziałem...
 
Brawo Kamil, Brawo Kasai COŚ CUDOWNEGO !!! :-)







Jak skakał ruski to chyba Putin musiał jakiś dodtakowy wiatr "odkręcić" bo jeszcze trochę dla Niemca zostało xD
 
Ha! A więc mamy DWA złote medale z kawałkami meteorytu znad Czelabińska! Najpierw Zbigniew Bródka, a teraz Kamil Stoch!
Wszyscy medaliści olimpijscy, którzy staną na podium 15 lutego, w rocznicę upadku meteorytu, dostaną medale z małym jego fragmentem.

Ot taka ciekawostka ;)
Meteoryty osiągają wyższą cene za gram niż złoto .. . taka ciekawostka :-)



Btw. szkoda, ze Żyła jebie swoje skoki, bo brakuje nam 4tego skoczka do drużyny i można by nie śmiało mysleć o brazowym medalu.
 
A Tusk zadowolony bo przecież jest z "tatą Kamila" i PR poprawiony, na pytanie co z infrastrukturą sportów zimowych polał wodę o IO w Polsce, a Zbyszek Bródka aby trenować musi zapitalać zagranicę xD
 
I jak tu go nie kochać. Krew mnie zalewa jak widzę tę cyniczna mordę.



1899999_1467192210170944_162373960_n.jpg
 
Nerwowa była ta druga próba Kamila, nie byłem pewien jak to się potoczy. Ale potwierdził, że kotem jest niesamowitym. Brawa też dla pana Bródki. Niesamowite chłopaki.
 
Ale to jest niesamowite. Ścigac sie na poltora kilometra, by przegrac o 4 centymetry hahah. Mina Holendra mowila wszystko po biegu(?):-)
 
Ciekawy jestem reakcji redaktorzyny na te cztery złota, który napisał tutaj jakoś przed igrzyskami hejt że nic nie zdobędziemy i w ogóle będzie dno. fajnie że są Polacy sie nie poddają i mamy wielkie sukcesy i powody do dumy.
 
@up tylko, że w tym artykule chodziło o to że Polska nie jest sportową potęgą, a sukcesy biorą się z ciężkiej pracy i talentu tych sportowców
 
Medal na łyżwach to dowód, że w naszym kraju cuda się dzieją ciągle. Brak warunków do trenowania, brak pieniędzy, brak skupienia na dyscyplinie, bo chłop musi do roboty chodzić, a jedyny trening, to jak sobie sikawką lodowisko wieczorem "wyleje". Możnaby rzec brak szans na walkę, a tutaj niespodziewanie złoto. Zresztą nasze lodowe damy w Vancouver również pokazały, że nie tylko Holendrzy rodzą się w łyżwach (lub na ringu K-1), u nas tylko ciężko dostrzec jak ktoś się rodzi z nożami na nogach. Analogię widać wobec Piotra Hallmanna, również nie skupia się w 100% na dyscyplinie, a wyniki są. Najsmutniejszym jest zaś, to że i tak wszyscy cieszą się sukcesami Stocha i 'o zgrozo' Kowalczyk, którzy mają pod dostatkiem wszystkiego a zwłaszcza poklepywań od działaczy, a jak człowiek przezwycięży wszystko co tylko mu stanie na drodze do upragnionego celu, powiemy sobie ok, ale i tak nie wiem kto to jest.



Żałosnym był wywiad dotyczący naszego łyżwiarza, w którym zaproszeni Pan Kot i 'ten drugi', omawiali sukces Polaka i aż na kilometr pachniało niewiedzą o czym w ogóle wspomnieć. Widocznie olimpiada to pieniądze a duch sportowy zaginął, bo skoro się nie 'sprzeda', to nie warto pokazywać.



Nie zapominajmy o ludziach, którzy wszystko co osiągają zawdzięczają jedynie sobie.
 
Piękne dni dla Polaków, Kamil 2x złoto ( Nykónen i Ammann kiedyś) Justyna i Zbigniew. Coś niesamowitego 4x złoto dla Polaków. Lecz nie zapominajmy o ludziach którzy im pomogli i nie mówie tu o tusku ( nie bez powodu piszę małą literą) bo należy się też uznanie dla trenerów itd. JEśli o mnie chodzi to jednak jako fan skoków mimo wielkiej radości ze zwycięstw Kamila, cieszy strasnie srebro Kasaiego. Coś cudownego, czterdzieści dwa lata w maju i zdobył swój pierwszy insywidualny medal olimpijski, a zaczął skakać jak ja się urodziłem :-) Pokłony dla Kamila i Kasaiego
 
Fani MMA powinni raczej podniecać się hokejem, a nie typem na nartach czy łyżwach.
 
Byłem zawodnikiem KB, rugby, trenowałem hokej i ważę stówe. A i tak podoba mi się łyżwiarstwo figurowe szaraczku:-)
 
Końcowa kolejność biegu na 1500m w łyżwiarstkie szybkim :-)



Niezły występ Polki, sporo zabrakło do medalu ale lokata b.dobra



fggcxvfd.jpg
 
Ross to delikatnie mówiąc, nie za mądry użytkownik internetu.Zabłysnął dziś nad ranem,między innymi swoimi postami na temat dostępu do chata.
 
Tak przejechanego odbicia Kamil na tej skoczni jeszcze nie miał, szkoda, że musiało mu się to zdarzyć akurat w konkursie



18pkt do Japonii to sporo, w przliczeniu to ok. 10m także nic nie jest jeszcze stracone. Trzeba również uważać na atakujących Słoweńców, którzy tracą do nas ledwnie 1pkt
 
niestety brakuje nam stabilnego, czwartego skoczka i spokojnie moglibysmy konkurowac z japoncami
 
Back
Top