Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Holandia jak na razie zdobyła 13 medali w siedmiu odbytych konkurencjach w tym 4 złote ! Porażki w ich topowych konkurencjach zdarzają się im bardzo rzadko, jeśli już nie wygrywają to przegrywają ze świetymi łyżwiażami z Azji, USA bądź Kanady. Sukces Zbyszka w tak zdominowanym przez kilka krajów sporcie smakuje wybornie



Na TVP Info rozpoczeła się seria próbna przed konkursem indywidualnym na dużej skoczni
 
egCsC7b.png








cieszy nie spodziewany medal oby to nie jedyny medal dziś. Oby Kamil kolejny raz odleciał przeciwniką :)
 
Ale ten śnieg na skoczni jakiś lewy jest, praktycznie każdy skoczek ma problemy przy lądowaniu...
 
Już się bałem, że przez wiatr konkurs będzie loterią bo ostatnia 10-ka skakala słabo, ale jak Freund zajebał to chciałem, żeby jak najszybciej puścili Kamila.



Brawo Kasai, czapki z głów zawsze Ci kibicuję, ale dzisiaj musi wygrać Stoch.
 
Oby podium po 2 serii było takie same jak po pierwszej! Freund i Kasai za wysokie noty,za to słabe lądowanie powinni mieć maksimum 18.5.
 
To jest niemożliweee !! Niech podium i kolejność się utrzyma takie jak jest po 1 serii, im się to należy!
 
Szkoda, że taka ciulowa kamera ale fakt, jebnął grubo :-)



Kamil skoczył po prostu swój normalny skok :-) --> gold ? Tak. Tylko natura może mu w tym przeszkodzić, dla rywali jest za dobry
 
Brawo Stoch, Kasai również zajebiście!







Edit:



ktoś kilka domów dalej ode mnie petardy strzela xD
 
Pięknie ! :-)



Wszystko na styku ale najważniejsze, że stykło dla nas. Historia dzieje się na naszych oczach! Kapitalny dzień dla polskiego sportu :-)
 
Brawo Mistrzu! Czapy z głów! Szkoda, że nie było pierwszego miejsca ex equo z Kasaim bo bardzo lubię japońskiego staruszka ;)
 
Back
Top