Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Wprawdzie igrzyska mnie nie intersują w zasadzie w ogóle i wkurwia mnie fakt, że na jaki kanał nie przełącze tam ludzie na nartach/ łyżwach ale muszę przyznać, że Justyna ma prawdziwe COHONES! Sportowiec z krwi i kości! Brawo!
 
BgWbKcuCEAAeUZS.jpg
 
pstryczek w nos dla tych co głosowali w plebiscycie eurosportu na wiadomo kogo zamiast na Justynę! ;)
 
http://www.sport.pl/soczi2014/0,134676.html


W klasyfikacji medalowe wyprzedzamy m.in. Austrię, Włochy, Szwecje czy Koreę. Jesteśmy tuż za Rosją, Chinami i Francją. To jest dopiero sukces! Jeszcze drugie złoto Stocha i będziemy mieli więcej złot na tych IO niż w całej wcześniejszej historii. :-)
 
Nie ma transmisji z treningów. Jutro TVP Info pokaże serie próbną przed kwalifikacjami. Same kwalifikacje w TVP 1
 
Mi się wydaje, że Darek Sz. wreszcie znalazł sport, który spokojnie może komentować. W hokeju na lodzie idzie mu to całkiem znośnie i co najlepsze w ogóle nie myli zawodników:-)
 
Czyli bez zmian, mistrz pokazuje kto tu rządzi



Najważniejsze, że wczorajszy upadek nie wpłynął na dyspozycję Kamila, ponoć odczuwa lekki dyskomfort w łokciu podczas poruszania ręką ale jak widać w niczym mu to nie przeszkadza skakć daleko



Ładnie to wygląda:-)



fdgfg.jpg




Oczywiście to tylko trening ale i tak cieszy :-)
 
ale Szwajcar Deschwanden już na normalnej skoczni dobrze i tu też ciekawie



edit: właśnie w 2 treningu 129 metrów.
 
Ammann zaliczył niegroźny upadek podczas drugiego treningu, 128,5m



Kamil znów bardzo ładnie, z czołowej dziesiątki miał najgrosze warunki



fdgfgdfsgdf.jpg
 
Ja tam oprócz Kamila liczę na jakieś srebro lub brąz dla nieśmiertelnego samuraja. Będę trzymał kciuki za obu.
 
Koniec na dzisiaj treningów, mozna zauważyć, że krystalizuje sie nam czołówka, ktora z pewnością powalczy o najwyższe miejsca w sobotnim konkursie. Bedzie ciekawie, Freund z pewnoścą bedzie chciał się pokazać za wpadkę na normalnej skoczni i zdobyć medal, jest w gazie



Kamil może zaliczyć tę sejse treningową do bardzo udanych



fgfdgdfg.jpg
 
Czy wy też macie takie przeświadczenie, że każdy solista w jeździe figurowej na łyżwach to pedał?:-)
 
Nie...



Kamil wygrywa serie próbną przed kwalifiakcjami. Kolejny bardzo dobry skok, drugi Freund, który punktowo stracił 5,4pkt do Stocha



Kwalifikacje o 18:30
 
Back
Top